Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Personigi pie kosmetologa dotos tikai del mehaniskas sejas tirisanas. Uzskatu, ka kosmetologi un vinu ieteikta kosmetika ir fufelis - katrs ieteiks to, ko izplata. Ka zinams, viniem par to ari maksa..

Otrakart, nav neka tada, ko nevaretu atrast interneta. Nav brinuma formulas, bet vienkarsi vismaz 5 ingredienti, kuriem ir jabut jebkura krema sastava.

Nesen bik iesmeju, kad mani pazistama kosmetologe pierunaja atnak uz 70euro vertu sejas masazu ar tjipa brinumproduktiem no Guinot. Ok, viss jau feini, ka pamase utt, bet tad, kad man sak stastit, vot te mes uzliekam makadimijas riekstu skrubi ar shea sviestu un te beigas kokvilnas masku ar hialorunskabi, tad es bez maz vai saku smieties.

Shea sviests ir ieksa videji 80% kremu. Riekstu skrubis ir nekam nederiga lieta sejas skrubesana, kada velna pec tik vertigs rieksts ir jalieto sejas abrazijas nolukos? Un kokvilnas maskas ar kalogenu, kaviaru, hialorunskabi, pat tomatiem un gurkiem un ko tik vel ne, ir man pasai majas vairuma.. videji 10 maskas iepakojuma par 5euro.

Papildināts 28.11.2015 14:03:

P.S. jautajums autorei - tema izveidota kadai vecuma grupai?

Papildināts 28.11.2015 14:05:

Ja..un vel viena lieta - ja kada grib saglabat labas adas stavokli ari pec 40 gadu vecuma, tad aizmirstiet par kremiem. Viens pats krems neko nedod. Ka minimums jalieto maskas, zem krema kada no esencem, vel kads losjons un kada radikalaka metode (majas apstaklos) vismaz 1x nedela.

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

Interesanta tēma.

Esmu sākusi domāt par kosmetologu jo laikam pienācis laiks, lieko sejas apmatojumu likvidēt. Ja pieiet tuvu spogulim un pareizajā gaismā var pamanīt pūku uz virslūpas un zoda rajonā. Man tas apmatojums ir caurspīdīgs, un nedaudz baidos, ja aiziešu vienreiz būs jāiet turpmāk regulāri jo ja visu novaskos un noņems noteikti ataugs vairāk pamanāms. Kāda ir jūsu pieredze?

Sorry ka bez garumzimem. Sobrid rakstu no telefona. Jautajumi un atbildes Ksavjerai. Es pati esmu gruppa aiz 40. Domaju ka si tema ir interesanta ne tikai man jo sievietes zem jeb aiz 40 kosmetologijas industrijai reali klust par slaucamo govi. Visas grib izskatities labi un gatavas maksat par ekspirementiem. Bet eksperimentet vienatne ir loti dargi un kludities uz personigas pieredzes vienkarsi pietruks laika jo 70 gadi pienaks atri izmantojot bakstisanas metodi pec principa ja nu bus labs....

Papildināts 28.11.2015 15:36:

Ksavjera - jautajums radikala metode majas apstaklos. Kas tas ir?

Papildināts 28.11.2015 15:38:

Ksavjera - par maskam skaidrs. Jalieto. Iesaki ludzu. Rekomendaciju studija kura firma? Cik biezi?

Papildināts 28.11.2015 15:40:

Vel jautajums Ksavjerai - Tu raksti - losjons un esence zem krema. Parasti losjoni ir tirisanas lidzekli. Laikam domaji fluidus jeb serumus???

lielos vilcienos piekrītu Ksavjera
un tiešām - kādam vecuma posmam šī diskusija domāta? it kā jau visām aktuāli, bet sākumā sapratu, ka 40+ ?

ak, tad saprotu, ka iesaistīties var visu vecumu?

"Be happy for this moment, this moment is your life."

To Laura13
Jā, Ksavjerai bieži ir labi padomi, bet vinja mēdz maldīties tajā ko pati stāsta. Vairāku gadu garumā lasot vinjas postus ir bijis - votttt, šitas produkts tik labs, nu tik labs! Un pēc pusgada vai gada ir- tas tak štrunc un mēsls. Citāti nebūs- jo neburšos cauri visam cālim. Ksavjera daudz raksta no pieredzes, bet NEVAIG pavilkties uz vinjas ieteikto- ja tas vinjai pašai ir svaigs jaunatklājums, ka atkal pēc laika nenākas lasīt- tas tak taaaads fufelis

Ljoljix

Ja godigi, tad es uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitit kas man nepatik. La Praire, piemeram. Un esmu kadas 2x minejusi, ka nepatik, nekad nav paticis.

Vienmer esmu teikusi, ka Dzintars ir baigi ok. Un savus vardus nekad atpakal neesmu nemusi. Ari nenemsu, jo Dzintars ir loti laba kosmetika.

Patik Collistar. Patik Emu ella.

1x tikai atceros, ka rakstiju, ka neticu eko smeko, bet kaut kad pasutiju no Iherb C vitamina seriju un patika. Lidz ar to kaut daleji nemu vardus atpakal.

Tu esi loti aicinata vismaz ja ne iekopet, tad atcereties, par kuru produktu gaja runa. Jo parskatot plauktus es nevaru ieraudzit puslietotajam La Praire lidzas neko tadu, ko es nelietotu.

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

Ksavjera -Tu ta ari neatbildeji uz maniem jautajumiem....gribetu no tevis realas rekomendacijas jo tev ir izpratne par procesiem un pielietojamajiem lidzekliem ...

Laura13

Es bik velak iemetisu tev paris noderigus linkus..

Jonetsu Nihon Blogspot

Laurel - mani protams ka interese viss plus 40,bet piedalities diskusija var jebkura meitene jebkura vecuma neatkarigi 20 vai 30 jo 40 pienak strauji un visam jaunajam meitenem tas viss noderes.

Papildināts 28.11.2015 16:51:

Par Dzintara kremiem piekritisu Ksavjerai. Ir labi bet man paradijusas grumbas mutes rajona. Dzintaram nav tadu masku. Es saku meginat kaut ko citu. Ka jau mineju paklupu uz Lierac. Bet tomer ndpatik. Jutu visu laiku velkosu sajutu. Var jau but ka ta jabut bet man nepatik.

Un jā, ja mēs šeit mēģinam izvedot labo padomu dienasgrāmatu, tad droši vien tas viss jānoformulē pa moduliem - viss kas itekmē mūsu sejas ādu...

1. produkti, dzērieni, viss ko edam, lietojam
  2. viss ko smerejam virsu un kada kartibā, secībā
  3. aparatproceduras kuras nenodara ļaunu, un dod rezultātu
  4. un radikalas metodes majas kartībā

Nu tā, meitenes, sākam dalīties ar padomiem un saviem novērojumiem.

Papildināts 28.11.2015 19:09:

Visnotal, par Dzintara kosmētiku, jā āda ir labāka bet man parādijās grumbas kuras nebija, un ir mutes rajonā.... Nu tad gribētos tās uz gadiem vismaz 5 aizvākt... Kas jādara?

Papildināts 28.11.2015 19:10:

Ir taču sievietes kuras izskatās ofigenno labi 60 gadu vecumā....

Papildināts 28.11.2015 19:13:

Un ko Jūs domājat par šo http://www.vitamini.lv/produkti/olimp-laboratories-vesel%C4%ABbai-un-vitalit%C4%81tei/hialumax/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379