Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Laura13

Varetu but ok! Azija sievietes dzer kalogena shutinjus. Kanebo un Shiseido razo.

Papildināts 28.11.2015 20:11:

Vakar uzcepu rakstinu blogam.. ceru piekerties tuvakajas dienas vel klat, ja laiks laus...

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

.produkti, dzērieni, viss ko edam, lietojam

1.sejas ādu ļoti ietekmējot piena produkti, milti un saldumi. Visi vecina ārējo izskatu. Līdz ar to es -kā alkāns ar pudeli- cīnos ar saldumu ēšanu. Cenšos dzert ūdeni.
2.Jāsporto, kamēr sviedri, tā izdalās arī toksīni. Arī cenšos.
3.
Krēmus lietoju, kopš sevi atceros, tagad man pāri 40 un uzskatu, ka vienīgā radikālā metode ir plastiskā ķirurģija. Visi krēmi, ko lietoju - masu produkcija, nekas ekskluzīvs.
Ir taču sievietes kuras izskatās ofigenno labi 60 gadu vecumā....
tā ir plastiskā ķirurģija, plus botokss. Nevajag sevi mānīt ar pasakām: bet viņai tak gēni. Ja gēni, tad maksimālais, kas ir - salīdzinoši labs izskats, bet ne izcils.

Modra

Nedomaju, ka biezpiens (ka piena produkts) ietekme adu.. Pietiek vien paskatities uz kadu vecu babuli veikala, kurs pilnus ratus piekravis ar piena produktiem.. dazai labai nemaz rievas uz pieres nav. Kamer 40gadigas sievietes daza laba ka izvagota jau..

To Succeed, you must reach for the stars, and let your imagination find its own path....
Jonetsu Nihon Blogspot

Charly

sejas ādu ļoti ietekmējot piena produkti
Kefīrs un biezpiens manā gadījumā ļoti labi ietekmē ādu.

Ir taču sievietes kuras izskatās ofigenno labi 60 gadu vecumā.... tā ir plastiskā ķirurģija, plus botokss.
Ne vienmēr. Pazīstu vienu sievieti, kura nav sevi ne griezusi, ne špricējusi, bet izskatās par 15-20 gadiem jaunāka kā vajadzētu. Dzīvo gan diezgan veselīgi (nekad nav smēķējusi, reti lieto alkoholu, sporto u.t.t.).

Charly
nu vo, lūdzu. Pajautā viņai, ko smērē uz ģīmja un iemet šeit. Un recepte būs rokā.

...pielauju, ka neko nesmere. Geni.. Mana vecmamma bija no tam. Mamma ari izskatas uz 40, ne vairak. Ne nu mamma gan smerejas, tas fakC, bet ome tik vien atceros ka piena produktus eda un no rita auksta udeni seju mazgaja

Jonetsu Nihon Blogspot

Charly

Modra
Pajautā viņai, ko smērē uz ģīmja un iemet šeit.
Smērē masu produkciju. Nezinu pat vai vispār ir apmeklējusi jebkad kosmetologu. Neaizraujās ar skaistumkopšanu kā tādu. Bet lai cik dīvaini nebūtu - tas "gēns" nepāriet bērniem Mana tante savukārt ir visu mūžu smēķējusi un arī izskatās jaunāka nekā viņas vienaudzes. Un atkal jau - to gēnu es neredzu viņas meitās.

ir kadas realas atsauksmes dzirdetas par erbija lazeri ?

esmu izmeginajusi loti daudz gan no aparatiem,proceduras,injekcijas..jasaka ,diemzel rezultats nav izmestas naudas verts.secinajums-viss ir baigais marketings,esiet modras!labrpat ari dzirdetu citu pieredzi,varbut vienkarsi nav paveicies ar meistaru!

Es personīgī īpaši ar krēmiem neaizraujos- lietoju tikai dienas krēmu un viss, lielāks arsenāls ir tieši tīrīšanai lietas sapirktas. Vairak spiežu uz dabīgo- katru rītu seju pēc noskalošanas ar siltu ūdeni norīvēju ar ledusgabalinju, kas sastāv no blenderēta alvejas mīkstuma un kumelīšu tējas. Tad ljauju tam nedaudz nožūt un tad noskaloju, tad uzlieku dienaskrēmu. Reizi nedēljā seju tvaicēju - kā minipirtinjā ar zālju garanjiem- katlā uzvāru ūdeni, samet iekšā kādas zālītes vai ziedus grib, lai mazliet ievelkas- tad katlu uz galda, seju pie katla un pār galvu pārsedzu dvieli. Un tad uz izjūtām 10-15 minūtēm tvaicējos. Pec tam var ideali iztirīt visus punktus ja tādi ir. Viss izsvīst. Pēc tam sejas masku no piemēram - rīvēta burknāna un medus, vai blenderētas auzu pārslas ar olas dzeldtenu. Īpaši uz baigām receptēm neiespringstu- vnk paskatos ledusskapī un skapīšos kas manuprāt šoreiz varētu patikt. Sejas maskas lieku buežāk nekā reizi nedēljā- vismaz 2 reizes pacenšos. Nu jā, katru vakaru kosmētikas nonjemšana, tonizēšana. Krēmus uz nakti nelieku- lai āda atpūšas. Jā un man ir zīda spilvens. Uz tā nepamodīsies ar krunkam iespiestām.
Par smēkjēšanu- jā tā ir ar tiem gēniem. Pazīstu vienu sievieti, velk kā reāls skurstenis, vecums arī pēc 40. Āda ideāla, zobi ideāli- izskatās uz gadiem 28-30. Ja es tik ljoti vilktu tad uzburbtu momentā. Es smēkjēju, bet cenšos sevi kontrolēt.

Runajot par sejas maskam, tad es zveru pie sis te!

Tikai viens BET.. rekinaties, ka sajutas nav patikamas, jo maska loti knudina un velk. Ists izaicinajums nosedet tas 20min.

Jonetsu Nihon Blogspot

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379