Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Kada ir veikusi hilaurona (?) Skabes injekcojas? Es atvainojos,tiesam nemaku to vardu uzrakstit. Lietoju serumu un ada acimredzami uzlabojusies, bet ka ar injekcijam?

Man pedēja dāvana savai ādai ir serums. Tas ir kaut kas! Patīkama smarža, iescas ļotu ātri, neatstāj nekādu lipīgo slāni un effekts ir redzams uzreiz.

Es tā saprotu, sastāvā ir ikri??? Jo produkts saucās Caviar Expert. Ja pareizi atceros, nopirku Siberikā. Ar mūsu laika apstakļiem tas tagad ir man vismīļakais kosmetiskais ņaškis. Un kādi jums stāsti par serumiem? Vai šito esiet mēģinājusi, vai varbūt jums ir cits vismīļakais produkts.

Vai ir kāds ieteikums, kā samazināt vai varbūt pat tikt vaļā no vertikālās rievas starp uzacīm?

martameita

kļavas lapa
Daudz variantu jau nav - botokss vai fillers.

Papildināts 25.06.2018 11:03:

"Tikt vaļā" gan sanāks tikai uz 6-10 mēnešiem (atkarībā no tava vecuma, grumbas dziļuma un preperāta)

Pierakstījos uz filleri dusmu grumbai. Draaaausmigi bail, a ja nu kaut kas noiet greizi

Papildināts 11.07.2018 08:16:

Pierakstījos uz filleri dusmu grumbai. Draaaausmigi bail, a ja nu kaut kas noiet greizi

Papildināts 11.07.2018 08:16:

Bāc tas telwfons neieliek visu tekstu!

magde00mazāk kā pirms minūtes

Vai botoksam ir kautkads vecuma ierobezojums? Man nupat palika 30 un starp uzacim ir baiga "dusmu rieva". Nav tada, ka vajag filleri, bet muskuli atslabinat vajag.

magde00mazāk kā pirms minūtes

Vai botoksam ir kautkads vecuma ierobezojums? Man nupat palika 30 un starp uzacim ir baiga "dusmu rieva". Nav tada, ka vajag filleri, bet muskuli atslabinat vajag.

emelle

Meitenes, dikti aktuāls jautājums:

Kosmetologs Rīgā, kurš labi veic dziļo tīrīšanu?

emelle
Ļoti labi seju iztīra kosmetoloģe Ilze. Rūpīgi, pacietīgi, katru pumpiņu. Un cenas ļoti sakrīgas. Un, kas man svarīgi - viņiem ir slāpeklis. Arī visiem jaunumiem seko. Varu droši ieteikt. Brīvības ielā 162, 29361616

Biju arī citā vietā, tur man paziņoja, ka tagad tadas procedūras vairs neesot aktuālas. Nezinu, laikam pie viņiem tas nav aktuāli, vai arī meistarei bija slinkums.

Billemats
Cik maksāja sejas tīrīšana?

Marcie
Es samaksāju 25 eiro. Bet viņiem daudz dažādas proceduras. Piezvani un uzprasi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379