Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

gribammeitinu2018

Esmu Khiel fane. Viniem ir loti labi mitrinosie kremi un serumi-nav taukaini un forsa sajuta adai pec tam. Padargi gan.

Agrāk vienmēr lietoju Nivea kremu, patikās... līdz sāku pati gatavot kremus, losjonus. Ir milzīga atšķirība, nevien es zinu ingridientus, kas ir manā produktā, bet arī varu variēt un pieskanot kremu tieši manas ādas vajadzībām. Kad vienreiz bija beidzies pašgatavotais krems, paņēmu atkal Nivea, un sāka atkal parādīties pumpas uz kakla.

lotsofsoap
īdz sāku pati gatavot kremus, losjonus.
Pēc kādas receptes gatavo?

neroli
Es personīgi veicu Revitonikas vinginājumus, kas patiesībā nav pat vingrinājumi, bet osteopātiskās metodes. Kad neslinkoju, mīmikas grumbas izlīdzinās, es pati jūtu kā muskuļi atslābst. Seja kļūst arī svaigāka, dzīvāka, to pamana arī vīrs. Dzirdēju pozitīvas atsauksmes arī par sejas ovāla uzlabošanos, bet man pašai ar ovālu nav problēmas. Galvenais ir regularitāte un pacietīgums, bet efekts viennozīmīgi ir.
Ļoti interesanti...Tev ir vingrojumi tieši sejai?

kļavas lapa
Jā, tieši sejai, bet jāveic ne tikai sejai, bet arī kaklam/plecu joslai. Jo visas tehnikas sejai būs kaķim zem astes, ja ir savilkti pleci, kakls nepareizā pozīcijā.

neroli

Jā, tieši sejai, bet jāveic ne tikai sejai, bet arī kaklam/plecu joslai. Jo visas tehnikas sejai būs kaķim zem astes, ja ir savilkti pleci, kakls nepareizā pozīcijā.

Iekļaujot vingrojumus acu zonai? Saki, lūdzu, cik tāds vingrojumu komplekts maksāja?

kļavas lapa

Jā, ir pamatkurss sejai/ kaklam, kā arī padziļināti papildkursi acīm, pierei, nazolabiālām krokām un citām zonām pēc izvēles. Es biju sākusi ar pamatkursu, vēlāk parādījās dziļāka izpratne par savu seju un es radoši sakombinēju sev ikdienas kompleksu. Piemēram, pašlaik man ir shēma: 5-6 vingrojumi no pamatkursa un nazolabiālās krokas - katru dienu, piere - reizi 3 dienās, žokļa līnija - reizi 3 dienās.

Es patiesībā nezinu, cik oficiāli tas maksā, jo es pirku caur koppirkumiem - skladchik.com, tas ir portāls online materiālu koppirkumiem. Es tur pērku ne tikai revitoniku, bet arī daudz ko citu, arī profesionālos kursus. Caur koppirkumiem man tas maksāja ap 50 centiem.

kļavas lapa
Es jau kādu gadu pati taisu kremus, pastudeju kā taisīt, skatījos video utt., nopirku ingredientus un taisu. Visu laiku domaju jaunas receptes vai uzlaboju jau esošo. Visa gimene vienmēr testē un tā nu nopirktais nivea krems stāv. Nu ļoti patīk pašgatavoti kremi, iesaku paskatit gatavošanas procesu un pamēģināt. es savā instagrammā reizēm kādu recepti arī ielieku vai arī norādu, kādu recepti par pamatu esmu ņēmusi. Piem. soapqueen vai humblebeeandme.com dalās ar dažādām receptēm arī. Lai veicas!

@3wildoils

lotsofsoap
Paldies!

Charly

Lindsija2811
Tavas rokassomiņas būtu uz sejas krēma vietā jāklāj?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379