Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

Mezameita2

lotsofsoap
Arī es taisu pati. Pērku gan tikai eļļas, augu ekstraktus taisu pati. Pagaidām neviens pirktais krēms nav līdzi turējis. Patīk domāt jaunas receptes, bet pašai ir viens vismīļākais krēms.

Atvēru jaunu tēmu, bet vajadzēja šeit rakstīt

Papildināts 28.02.2020 13:31:

Kāpēc no telefona neieliekas viss teksts

Papildināts 28.02.2020 13:31:

Kāda ir bijusi fibroblast vai karboksiterapija?

Papildināts 28.02.2020 13:32:

Procedūru tik daudz, ka grūti izvēlēties. Daudz labas atsauksmes ir par ultraprocedūru.

Papildināts 28.02.2020 13:33:

Nepareizi pierakstīju - ultratone procedūra

Man ļoti patīk sejas biostimulācija! Efektīva procedūra! Saliek elektrodinus uz sejas, uzliek programmu un atpūties! pie tam sajūtas reāli patīkamas!

Laura 13

Kurā vietā ,un pie kā veicat biostimulāciju?

Tik daudz foršu ieteikumu, paldies

Es šobrīd esmu atklājusi spāņu kosmētiku mesoestetic. ĻOTI efektīvi, šķiet, ka redzu rezultātus uzreiz )

Mans favorīts ir ampulas! Jūtos kā pēc SPA katru vakaru

Te varat apskatīt, varbūt arī kas uzrunā https://dynasty.lv/pages/search-results-page?collection=kosmetika

jaunumi

MarikaCepure
Izklausās interesanti, noinfluencēji

Man 49. Vienmēr lietoju tikai biotēkas sortimentu-madaru ļoti bieži vai kaut ko līdzīgu cenas ziņā. izmantoju tikai barojošu vai mitrinošu krēmu, dažreiz gatavās sejas maskas, bet reti, dažreiz sejas ūdeni, bet reti. Pie kosmetoloģes īsu laiku gāju, bet tad palika naudas žēl, jo reāli man patika tikai masāža, pārējo "ķīmiju" uztvēru tikai kā piedevu, un arī jutu, ka āda paliek tāda kā trauslāka, bālāka, jūtīgāka-grūti aprakstīt.

Diezgan bieži pati taisu mājās vienkāršas sejas maskas, man ir vairākas receptes izstrādātas. Āda ir laba, neko nemainītu un citādi nedarītu. Nekad mūžā neesmu lietojusi saules aizsargkrēmus un tādus arī neatzīstu. Sauļojos līdz apceptam stāvoklim Eju pirtī un ziemā peldos.

Izņemot atsevišķus gadījumus, nekad nelietoju tonālos. Pirmkārt, nepatīk sajūtas, otrkārt, vienmēr pēc tam āda izskatās tāda kā sagurusi.

Vienīgais par ko varbūt interesētos būtu sejas muskuļu vingrinājumi.

Kopumā domāju, ka visvairāk vismaz manu sejas ādu slikti ietekmē aktīvas sporta nodarbības. Nezinu vai dēļ sviedriem vai sasprindzinājuma. Tādēļ pēdējā laikā uz sportu vienmēr notīrīju visu kosmētiku no sejas, lai ādai vieglāk elpot. Varbūt nākotnē izmantošu arī vēl kādas mitrās salvetes vai kaut ko tml.

Nu kaut kā tā.

Fitnesgirl

aviss
Man šķiet, ka vispār nevienam nav prāta darbs sportot ar kosmētiku

Vai kāda ir mēģinājusi sejas teipošanu? Izklausās jau labi.Tik domāju,tā tāda lieta,ko nedrīkst darīt nepareizi.Youtubā jau ir paraugi kā likt,bet cik pareizi?

Skatos uz šo piedāvājumu https://beautyiq.eu/collections/iemacies-un-dari-pati/products/estetiska-sejas-pas-teiposana

Ir kàdai pieredze? Cena nav maza un mulsina,ka video pieejami tikai 2 mēnešus.

Katram savs

lotsofsoap
Mezameita2

Parunājam par dabīgās kosmētikas gatavošanu šeit? https://calis.delfi.lv/forums/tema/18192332-visam-kuram-patik-taisit-dabigo-kosmetiku-iii/4/#p48828435 (Ai, skatos, ka tie seni ieraksti. Nu, vienalga - varbūt vēl neesat pametušas šo nodarbi )

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379