Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmetoloģijas pozitīvā/negatīvā pieredze

Laura13

MioMioMio

Dermatologs ieteica aiziet pie kosmetologa, lai iztīrītu komedonus. Gūglēju ieteikumus pie kura labāk pierakstīties un secināju, ka tieši kosmetologu vispār ir ļoti maz un visi tie, ko atradu ieteikumos, ir kosmētiķi. Šādai lietai man der kosmētiķis, vai ne? Un visas tās "iesakiet kosmetologu", "pieredze kosmetoloģijā" utt. tēmas patiesībā ir par kosmētiķiem? Saprastu, ja internetā visādi sauc, bet ļoti dīvaini šķistu, ja dermatologs nezina atšķirību, tāpēc drusku apmulsu.


Meitenes, vai kāda var padalīties pieredzē par injekciju veikšanu pie dr.Kolontajas? Dzirdēju, ka kā meistare ir laba, bet ļoti steidzīga. Tā ir?

MioMioMio
Man patīk kosmētiķe Gerda Mora, vari sameklēt instagramā, iztīra seju un iesaka kā kopt mājas apstākļos. Lokācija, mūkusala. Mani atkal interesē pie kura meistara ieteiktu veikt permanentā grimu, vairāk interesē uzacis.

VetrasPutns90

Man jautājums, vai kosmetologa regulāri apmeklējumi (nu 1x mēnesī), tiešām palīdz uzlabot sejas ādu jaunāku, svaigāku? Vai tas ir tikai process ar īstermiņa rezultātu?

Man apgalvo, ka jēga no tā nekāda nav un palīdz tikai botokss, sejas ādas nostiepšana vai kādas dārgas injekcijas.


VetrasPutns90
Es laikam būšu no tām,kas uzskata,ka palīdz tikai injekcijas un aparātprocedūras.

Kādai ir pieredze ar RF liftingu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18315379