Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu endokrinologu

ricehi

Pie Ievas Ružas būs rindas, MFD vismaz mēnesis jāgaida par maksu.

Oho nemaz nezināju, ka pie viņas tagad tādas rindas, tik tiešām baigi populāra palikusi Bet nu laba daktere jau viņa ir un pie labiem dakteriem vienmēr rindas diemžēl.

korncanga

ricehi
Bet endokrinologs jau nav psihoterapeits. Endokrinologs strādā ar konkrētām analīzēm un var koriģēt to izmaiņas. Ja analīzes ir normālas un ir šīs sūdzības, tad jebkurš endokrinologs būs slikts.

Tā ir Jūsu vai ģimenes ārsta ideja par endokrinologu?

Neiesaku iet pie Sandras Šteinas. Riebīga pieredze.

nez007
Kāpēc?

tikko decembrī atklājās vairogdziedzera problēmas un tiku neticami ātri pie šīs dakteres. Pagājuši divi mēneši un jūtos nelabi, svars aug, liekas, ka esmu tāda uzpildīta, kaut visu dzīvi esmu bijusi tieva līdz max 55kg., pat zem 55kg. Tagad turās 60kg un liekas, ka viss tikai turpinās.

Papildināts 08.02.2024 21:58:

nez007

Jau tuvojos izmisumam, nekad dzīvē nav bijuši tik slikti kopējie analīžu rādījumi. Gēnos, paaudzēs nevienam nav šāda problēma! USG tik minēja, ka lai šādi būtu 20 vai 30 gadi atpakaļ???? Nē, absolūts retums, bet tagad kas notiek ar cilvēci, jauniem cilvēkiem!!!! Kurš to var izskaidrot......

Papildināts 08.02.2024 22:00:

Ir tikai minējumi- vakcīna, 21.gs. dzīves ritma utt.sekas..... lūdzu un tagad cīnieties un ārstējieties. Zāles vairogdziedzerim esot uz mūžu un katru rītu!!!!

Man patīk Šteina Sandra Stradiņos. Bet... Ja gribas "uķi, puķi" un attieksmi kā pret ļoti vērtīgu cilvēku, tad nē. Viņa ir vienkārša, mēdz kavēties utt, citiem vārdiem, ja pierasts pie ARS utml līdzīgu iestāžu sapucētajām dāmām un attieksmi kā pret īpašu cilvēku, droši vien nepatiks.

Ar augstāk minēto, lūdzu, nesaprast, ka viņa ir rupja vai vēl kā citādi, nebūt nē, caur carēm pieklājīga un saprotoša. Tomēr atšķirība ir.

Manu problēmu ļoti labi izskaidroja, atbildēja uz visiem jautājumiem utt. Paliku 100% apmierināta un ar pilnīgu skaidrību kas un kā man turpmāk jādara.

Nav viņa tieva, ja tas ir svarīgāks par zināšanām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18316091