Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve ārzemēs. Ar ko sākt?

Ophelia

Džeimija

Ja meitene ir viena un bez paziņām es ieteiktu padomāt par hosteļa gultasvietas īri Londonā. Piemēram, Jorneys Kings Cross par 10 mārciņām dienā. Tur ir jaunieši, kuri dzīvo tādā veidā ilgāku brīdi līdz iekrāj vairāk naudas.(esmu bijusi un runājusi) Ja cilvēkam nav to lielo iekrājumu, tad šis ir variants. Izredzes atrast darbu ir lielākas, apmešanās vieta centrā ļoti palīdz. Neveiksmes gadījumā ir labi ja ir atpakaļceļa biļete nopirkta, bet visas iespējas sapazīties un prasīt padomu citiem jauniešiem, visu dienu staigāt un meklēt darbu u.tt

ennya

Reach
Man bija tieši tas pats ar valodu, sapratu visus, izņemot britus Pie tam man vēl nācās saprast angļus, skotus, velsiešus, īrus, un pat dažreiz austrāļus un jaunzēlandiešus (ar amerikāņiem un kanādiešiem gan nekad nebija problēmu), kuriem visiem ir savs īpašs akcents, kaut gan dzimtā valoda skaitās angļu.

Īstenībā tas, ka sākumā nebija ar ko runāt latviski, palīdzēja, ļoti ātri sāku pat domāt angliski, skatījos filmas ar titriem un vārdnīcu rokās, lasīju žurnālus, pēc tam grāmatas, pat risinājus krustvārdu mīklas un daudz daudz ikdienā runāju, valoda bija līmenī diezgan ātri (bet nu skolā es viņu jau zināju uz 8/9) un nekad nav vajadzējis darīt tos darbus, kur nav jāsaskarās ar cilvēkiem.

Darbs ārzemēs arī caur firmu https://www.lifestyleagency.eu/ īpaši piemērots sievietēm un dejotājām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18316701