www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.8

LaureL

Slēdza LaureL: "Pēc moderatora lūguma - limits pārsniegts".

GirlOnFire
tas dēļ svētkiem tomēr, pasts gan jau pārkrauts.

manas decembra sākumā sūtītās ar nav atnākušas, bet pēc atsekojamā numura redzu, ka pastā jau ir no 15.12 paciņa, tā kā gan jau būs visas kopā

darla

Novembra beigās sūtītā paka atnāca decembra sākumā. 26.12. pasūtīto vēl gaidu.

kā jums veicās ar muitas maksājumiem caur Latvija.lv? Man vienu reizi sanāca ideāli un tagad še tev - kaut kādi konti nepareizi vai taml (izlec tāds paziņojums). Atceros, ka te reiz kāda jau sūdzējas par ko tādu....Maksāšu caur banku pa vecam

Skaidrs, tad atliek sakost zobus un gaidīt. Vitamīni jau beigušies, bet jaunie vēl nav pienākuši.

Love will find a way.

Albina
es arī par to holesterīnu gribēju pajautāt. Atradu abus preparātus, skatos vairāk uz Artichoke, viņš jaunam cilvēkam, ap 35 būtu ok? Nekas traks nav, tik mazliet jāpiekoriģē holesterīns.

LaureL
vari lūdzu sīkāk pastāstīt par kurkumas ūdeni? Kādās devās dzer, no rīta tukšā dūšā?

PVN ir par jebkuru summu, arī zem tiem 40eur?

bagāts nav tas, kuram vairāk, bet tas, kuram mazāk vajag..

Ligne

PVN no 21 eiro

Ligne
diemžēl sīkāk īsti nezināšu, jo pati to nelietoju, bet tās draudzenes mamma. zinu tikai to, ka no rītiem.

atradu rakstu par kurkuma tēmu http://www.sieviesuklubs.lv/veseliba/kurkuma-zelta-garsviela-84021/

te no vienas intervijas - Man pamatu pamats ir kurkuma - tā sakārto visu organismā. No rītiem paņemu naža galu kurkumas, tad glāzi ūdens virsū.

un cita raksta - Indijā daudzi uzskata, ka ingvers līdz pret dažādām kaitēm - iedzerot krūzi silta piena ar tējkaroti kurkumas vairākas reizes dienā

Tā kā pieņemu, ka nav tik svarīgi kad, bet, ka vispār lieto. par to, vai tukšā dūš, noteikti arī jāskatās, kāds kuņģis, ja jutīgs, tad es neieteiktu, labāk tomēr pēc brokastīm.

PVN jāmaksā, ja summa pārsniedz 22 eur (NE 21 eur), parasti skaitot arī sūtīšanas izmaksas, bet iherbam neskaitot, jo viņi sūtīšanas izmaksas neraksta uz pakas. Tāpēc noteikti iesaku pakas dalīt, lai nav pvn jāmaksā, tā kā sūtīšana tomēr iherbam tik lēta.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Ligne
Artišoks derēs

par kurkumas dzeršanu- var kapsulas http://www.iherb.com/Paradise-Herbs-Turmeric-4-1-Concentrated-Potency-90-Veggie-Caps/37993 , ja slinkums ņemties ar gatavošanu http://apollo.tvnet.lv/zinas/dievu-dzeriens-zelta-piens/703529 ( esmu pāris reizes gatavojusi pie saaukstēšanās simptomiem) , ikdienas taisīt man aizmirstos

Albina
jā, par to pienu biju lasījusi kaut kad, bet tur tiešām tāds rituāls baigais sanāk.. bet draudzenes mamma vnk ar ūdeni sajauca un dzēra, ļoti easy.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Paldies, meitenes, par atbildēm

Kā jūs pārsvarā iepērkaties, ņemot vērā nodokļus-tā arī dalat pasūtījumus līdz 22€? Mazliet čakarīgi, ne?

Vēl varat, lūdzu, ieteikt sejas mazgāšanai kaut kādu līdzekli sausai un jutīgai ādai? Gribu kaut ko maigu un krēmīgu..

bagāts nav tas, kuram vairāk, bet tas, kuram mazāk vajag..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18317799