www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.8

LaureL

Slēdza LaureL: "Pēc moderatora lūguma - limits pārsniegts".
darla

Ligne
Jā, jāskatās preču cenas tam, kas ražots Eiropā. Ir arī lietas no tās pašas Weledas, ko sanāk izdevīgāk sūtīt no Iherba, nevis te pirkt.

Charly

Pūšu meitai arī degunā- degunā pūšamais ar greigrūta sēklu ekstrakts. Iesnas pārgāja 1 dienā.
Šis tiešām ir labs. Man parasti iesnas nedēļu turās (kā anekdotē) un nekas nepalīdz, bet ar šo, ja pirmajā dienā sapūš tad otrajā vai trešajā dienā iesnu vairs nav.

ja jūs šo deguna spreju domājat http://eu.iherb.com/NutriBiotic-Nasal-Spray-with-Grapefruit-Seed-Extract-1-fl-oz-29-5-ml/4219
es viņu esmu jau sen pasūtījusi, stāv mājās, bet es biju sapratusi, ka jālieto, kad deguns ciet - man ļoti reti tā gadās, jūs lietojat arī tāpat, lai izārstētu ātrāk vnk?

Papildināts 05.01.2016 20:11:

stc, vai ir kāda lietojusi iekšķīgi strutenes tinktūru? http://eu.iherb.com/Eclectic-Institute-Organic-Celandine-2-fl-oz-60-ml/2817
laba cena par 60ml, salasījos internetā, ka brīnumus dara.. pirmkārt jau organismu ļoti labi attīra.. bet kuņģim arī ļoti labi, pretvēža (profilaktiski) iedarbība utt.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Charly

LaureL
Jā, šis. Bet kā reiz pie deguna dabūšanas vaļā viņš nav diez ko labs. Es gan neesmu mēģinājusi. Parasti dabūju vaļā ar zvaigznītēm, vai kaut ko asasu vai siltu un tad pūšu to.

Papildināts 05.01.2016 20:15:

LaureL
st.c. man arī viņš ilgi uz plauktiņa nostāvēja pirms izmēģināju Ķēros reiz klāt, jo nebija vairs ko pūst.

Charly
es vīrietim iedevu, kad bija deguns ciet, palīdzēja it kā.. bet sanāk, ka pūt degunā vnk kā parādās iesnas, kaut arī deguns nav ciet?

Charly

LaureL
Jā. Tieši pie deguna tecēšanas palīdz.

Charly
nure, tik ilgi nostāvēja un tagad tik uzzināju hahaa

LaureL
strutene ir paštaisītā dzerta, ne nu regulāri, bet tā. mamma ir lietojusi regulārāk. ( arī pretvēža profilaksei), bet viņa daudz ko lieto ( bet pagaidām atgriezies nav)

Ļoti gardi žāvētie mango. Nav var būt tik garšīgi kā šie, jo iherba ir sausāki, bet ticu, ka mazāk ķīmiski apstrādāti

Tā, meitenes, nepieciešama vēl palīdzība

Vai iherbā ir kaut kas jebkas no ceļmallapu sēklām? Man ir zināms preparāts, ko es pirkšu aptiekā, bet domāju apskatīties un palasīties iherbā, varbūt vēl ir kādi preparāti ar šo brīnumu.

Un vēl man vajag vitamīnu kompleksu, kur būtu vitamīni A, D, E un K. Ir tādi?

bagāts nav tas, kuram vairāk, bet tas, kuram mazāk vajag..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18317799