www.iherb.com fanu klubiņš - ekoproduktu atklājumi Nr.8

LaureL

Slēdza LaureL: "Pēc moderatora lūguma - limits pārsniegts".
Albina

Fejja

Labdien!

Sakiet, cik ilga ir piegāde? Man vajag vienas zāles, kas maksā 24 eur+2.55 shipping. Tad es saprotu, ka man no 24 eur pastā būs jāpiemaksā PVN. Pareizi?

Kassidija

Fejja
Es nupat atmuitoju un samaksāju nodokli, sūtīju vitamīnus - kopā ar shipping 25.00 euro - preces bija līdz 22 euro - man jau šķiet negodīgi ka nodoklis jāmaksa arī par piegādes izmaksām. Tā, kā piegādes izmaksas tagad sadārdzinājušās, tad preces diezko daudz pa 22 euro (iekļaujot shipping) iegādāties tur nevar

cipadroms

Kassidija
par ko Tev sanāca maksāt nodokli, ja preces ierakstījās summā līdz 22 eur? Aizpildot deklarāciju un ierakstot, ka preces vērtība līdz 22, deklarācija automātiski pa nullēm.

Es arī tikko atmuitoju savu sūtījumu. Bija 21 eur+ sūtīšana (Kopā 24 eur) Neko maksāt nevajadzēja.

Kassidija

cipadroms
Hmmm es sapratu ka jānorāda visa summa ko samaksāju par šo pirkumu no bankas konta, nē?

Kassidija
Hmmm es sapratu ka jānorāda visa summa ko samaksāju par šo pirkumu no bankas konta, nē?
Nē, tikai preču vērtība jāraksta. Bet ja preču vērtība pārsniegs 22e, tad PVN būs jāmaksā no kopējās summas (preču vērtība+piegāde)

Fejja

Paldies meitenes par skaidrojumiem.

Manām veselības problēmām ir vajadzīgs lietot ļoti kvalitatīvus probiotiķus, kur ir no 30-50 biljoniem baktēriju. Latvijā tādus neatradu, arī Eiropā ne (varbūt slikti meklēju?). Un ja atradu, tad cena pat dārgāka vai vienāda, kā samaksāt no iherb ar visu PVN.

Fejja
n ja atradu, tad cena pat dārgāka vai vienāda, kā samaksāt no iherb ar visu PVN.
Tad izdevīgāk salikt paku uz kādiem 35+eur, un izvēlies piegādi Delivery by Local Post Plus, kas bez maksas no kaut kādas summas. Būs PVN, bet toties nav shipping maksa.

Fejja

ankara
Paldies par ieteikumu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18317799