Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rīgas Dzemdību nams! Svaigākās atsauksmes, pieredze!

Taurenis4

cito27

Arī es varu šoreiz sniegt tikai tās labākās atsauksmes. Esmu tik tikko mājās no RdzN. Ja 2016. gadā neko pozitīvu nevarētu pateikt, tad šajā reizē vispār nebija par ko piekasīties. Pabiju visās nodaļās - sākot ar uzņemšanu, pēc tam uz pirmsdzemdību nodaļu 5. stāvā, tad uz operbloku un visbeidzot uz pēcdzemdību nodaļu 4. stāvā. Visās nodaļās mediķi bija atsaucīgi un laipni. Vienmēr atbildēja uz visiem jautājumiem un, ja vajadzēja, sniedza palīdzību. Pat vīrs bija pārsteigts par jauko attieksmi. Ievēroju arī, ka ir ļoti nomainījies personāls. Liela daļa ir jaunas vecmātes un bērnu ārstes, kuras nesen beigušas studijas, kas ļoti iepriecina.

Miice

Man laikam ļoti paveicās uzņemšanā patrāpījās jauks personāls viss noritēja pa gludo. Pēctam pabiju 7 stāvā dzemdību zālē tur diemžēl ar pirmo maiņu kur bij vecmāte Lolita nepaveicās, jo neņēma vērā to ka man nogāja zaļi ūdeņi ar smaku vēl piedevām bet marinēja mani visu nakti un neko nedarīja jo proves uz priekšu nevirzijās tik praktikante ik pa laikam mērija toņus un viss. Kad no rīta nomainījās maiņa tad viss tik strauji kustējās ka daktere saprata ka bērniņš jūtas labi iztaujājām no par visu ko un bij super iejūtīga attieksme anestezioloģe vispār super meitenes un beigās bij man ķeizars. Tad nonācu 4 stāvā tur tiešām superīgas bērnu māsiņas bērnu daktere ar jauka kundzīte un vecmātes ar foršas iejūtīgas un visu izstāsta parāda un nemaz nekurn, bet ginekoloģe gan nepatika laikam vienkārši biju pieradusi pie citas attieksmes jo tā kundzīte gan tik ļoti saskābušiem bij ka priecājos jo vairāk par 2 reiz nebij pie viņas jāiet.

Man abas pieredzes - 2013.g.un tikko aprīlī tikai pozitīvas, viss personāls super. Arī bijām 7.stāvā un 4.stāvā.

Atsauksmes lieliskas personāls super , nu tikai dzīvojam maksas palāta bija viss putekļos un nu tā tas kautkā nepatika !

Sintule

Dzemdēju šī gada februārī, bija līgums ar vecmāti. Kopumā bija ļoti labi, bērnu ārstes lieliskas, vecmātes visu darīja kā nākas, māsiņas ar labas, nepatika tikai dzemdību ārste. Vēlāk uzzināju, ka man vienkārši neesot paveicies un tikusi ar dzīvi neapmierināta daktere, pie tam nakts vidū un uz sarežģītu gadījumu. Uzņemšanā ar mani pajokoja, palīdzēja saprast kas un kā, apstāstīja, ko teikt vīram. Pirmsdzemdību palātā lieki neviens neaiztiek, bet tonīšus bieži pārbauda, tā ka jutos aprūpēta. Vecmāte bija super- gan pirms dzemdībām, gan pašā dzemdību zālē. Ar vīru arī labu kontaktu izveidoja, lieki nesatrauca, lai gan bija par ko. Ārste ieradās jau ļoti neapmierināta, deva citādus norādījumus nekā vecmāte un nebrīdinot veica iegriezumu. Dzemdības dabīgas, visi darbojās ļoti operatīvi. Placentas sarežģījumus novērsa turpat uz galda mani iemidzinot. Anesteziologs bija feins vīrs ar humoriņu. Bērnu pie krūts pielika, apstāstīja, apsveica- viss ļoti jauki. 4.stāvā palikām, personāls laipns, dod sakarīgus ieteikumus, pat diez gan nemanāms likās (pozitīvā ziņā). Bija arī pēcdzemdību sarežģījumi, ko ātri uzķēra, operatīvi novērsa, saorganizēja usg un vēl lika pēc nedēļas atbraukt atrādīties. Tā ka kopumā var braukt mierīgi uz turieni, aprūpe bija ļoti laba, protams, noslēgti līgumi uzlabo uzturēšanās pieredzi, ja to var atļauties, tad iesaku.

Dzemdēju aprīlī, kopumā viss apmierināja. Pirmsdzemdību daļā bija viena daktere, kas ļoti nepatika, bet viss pārējais personāls ļoti labs. Ģimenes palāta varētu būt lielāka un ar vairāk ekstrām (salīdzinot ar citām pilsētām, kur ir tv, tējkanna u.c. extras). Daudzi varbūt neizmanto tās ekstras, bet man mierīgs bēbis tika, bija garlaicīgi dzīvojoties, jo noguruma nebija bērnu māsas pretimnākošas un gatavas palīdzēt jebkurā diennakts stundā. Ēdiens tīri ok, neizskatās baigi pievilcīgi, bet garšo labi.

Papildināts 14.06.2019 23:18:

Piebildīšu, ka līgumu nebija, bet uzmanības trūkumu nejutu. Kontrakciju posmā bija galvenā vecmāte, kura bieži nāca apraudzīt. Uz pašām dzemdībām, bija sarežģījumi, tad pieslēdzās vēl divas. Attieksme no visām bija ļoti patīkama un tika sniegts liels atbalsts un palīdzība. Pēc dzemdībām jau bija regulāras apskates, viss uz vietas palātā. Vienu reizi devos uz rtg, uz antivielu poti pie medmāsām un pie ginekologa. Pārējās spiediena, temp utt pārbaudes nāca pie manis. Pretī māsu kabinetam ir dienas plāns, kad ir ēšana, uzkopšana un pārbaudes. Paskatoties tos laikus var aptuveni izplānot, kad dušoties utt, lai neviens netraucētu

tagad arī es varu padalīties jaunākajās atsauksmēs par Rīgas Dzemdību namu!! Esam šeit otro reizi, lai gan ar lielu pārtraukumu - 7.5 gadi. Viss ir pilnīgi savādāk.. Izremontētas dzemdību zāles, kur atrodas arī dušas! Nav vairs pēc dušas pa gaiteni jāpārvietojas sāpēs! Man trāpījās ļoti jauka vecmāte! Ļoti pretimnākoša, zinoša, visu teica priekšà un palīdzēja. Meitiņa piedzima 2 stundās un bez plīsumiem!! Esam ļoti apmierināti!! Paldies Rīgas dzemdību namam!!!

Elina

30.06 bija manas otrās dzemdības RDN - uzņemšanas daktere lirliska, vecmāte Olita Bramane - brīnišķīga - ar humoru un pamācībām mazā bija uz punča 37 min pēc ierašanās dzemdību zālē. Iepriekšējās dzemdībās bija vecmāte Līga Priede - arī superjauka. Man līgumu nebija.

Paldies Rīgas dzemdību namam un personālam!

Dzemdēju šā gada aprīlī! Biju mazliet noraizējusies - kā nu būs, jo atsauksmes dzirdētas dažādas! Bet visā visumā vis bija lieliski! Lai gan bija smagas dzemdības, nevaru sūdzēties ne par ārstu, ne vecmāti! Personāla attieksme laba (protams var atrast kur un kam piesieties), bet nekas TĀĀDS!

Esmu pateicīga dakterei S.Markovai un vecmātei R.Romanovskai - lielisks tandēms! Jutos drošās rokās!

Mans brīnumiņš arī jau klāt. Dzemdības gan bija smagas, bet par RDZN personālu varu teikt tikai visu labāko. Sākās ar sāpēm 18:00 vakarā, 1:30 naktī iestājos nodaļā, kur man paziņoja, ka tikai 1cm. Ap 8:00 nodūra ūdeņus, jo bija tikai 3,5cm, tad uzreiz palika 5cm. No rīta 11:00 vēl aizvien 5cm, nolēma laist oksitocīnu. Sāpes nenormālās, gribēju ņemt EA, nezinu, kāpēc tomēr nepaņēmu, zinot, kas priekšā būtu ņēmusi tomēr. Ap 14:00 pilns atvērums, sākam spiest, teica, ka viss superīgi sanāk (man pat likās labāk nekā kontrakcijas), bet mazai palika slikti tonīši, pasauca ārsti un izlēma pr labu vakuumam. Viss tālāk notika ātri, ar iegriezumu, bļāvu kā trakā, kaut gan iepriekš centos būt adekvāta. Rezultātā nežēlīgi sāpīgi. Bet ar mazo viss kārtībā, tas pats galvenais. un daudz šuves, jutu katru dūrienu. Bet ļoti liels prieks pat padarīto. Novēlu Jums visām vieglas dzemdības, galvenais uzticieties ārstiem. Mana meitiņa 52cm 3400kg piedzima 14:25.

Vēl interesanti, ka ja skatās pēc 1. sonografijas, nevis mēnešreizēm, tad piedzimām apaļās 40. nedēļās.

Vilšanās tikai par to, ka visi ģimenes numuri aizņemti. līdz ar to virs nāk apmeklētāju laikā tikai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18318331