Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji 2016

Sandrusha

Sandrusha

Sniegots sveiciens visiem dārza darbu un tā sniegto augļu mīļotājiem Jaunajā Ugunīgā Pērtiķa gadā, kas jau 2016. pēc skaita!

Šķiet, ka ar katru gadu arvien ātrāk un ātrāk tas laiks skrien!

Lai dabas māte un laika apstākļi mums arī šogad vēlīgi, lai izdodas iecerētais un aug griezdamies, lai nejaukie mošķi un slimības dārziem iet ar līkumu!!!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Pati pašlaik esmu gan lielā pārdomu, gan plānošanas laikā.

Sūtu jaunās sēklas un saprotu, ka vēl ir gana daudz neizlietotu no iepriekšējiem gadiem. Bet tie pirkstiņi uz jaunumiem tā niez, tā niez, ka nezinu, ko lai dara .

Domāju, ka tuvāko 3 nedēļu laikā palaidīšu te vai e-pastā gribētājiem sarakstu ar sēklām, ko labprāt kādam iedāvināšu vai iemainīšu pret ko citu (varbūt), jo ir pārāk lielas rezerves, jo īpaši tomātu sēklām + ir šķirnes ko vairs pati negribu sēt, jo īsti nav manu vēlmju sarakstā.

Just keep smiling!

klēra

Vai kāds jau ir sācis sūtīt sēklas? Es tā kā lēnām briestu. Ir plāns šo to ebay(ā) no premjer seeds pasūtīt. Vairāk ķrbji/kabači interesē, bet tā ka tur man interesejošās ir pa 20gab, kas man ir daudz par daudz, varbūt kāds grib pievienoties? Ja kādai interesē , rakstat cp

Sandrusha

klēra

Es ar daudz ko varēšu padalīties, jo man kopumā ir kolekciju uz ~ 250 šķirnēm...Esmu aizrāvusies ar tomātiem, bet ne ar visām šķirnēm esmu apmierināta priekš sevis! Toties citiem patīk tās šķirnes!

Ķirbju arī ir daudz, jo pasūtu profesionālās sēklas un tur man mini iepakojums ir 50 sēklas.

Just keep smiling!

klēra

Sandrusha
Man interesē labi zemie lauka tomāti un laikam jau, ja iespējams, no agrā gala. Tev ir kas tāds? Labrat iemetīšu aci, kad būsi savas izšķirojusi.

Man gribetos kirsu tomatinus, kas labo jutas poda un kadus paris interesantus kirbjus (ne lielus)

teite

kerija_ip
man bija pagājušā gadā šādi http://darzinam.lv/lucia-elite/855-tomati-aztek.html ne gluži ķirštomāti, diametrā ~1,5-2cm, bet arī izcili. pēdējo ražu novācu, neatceros, teju pirmais sniegs sāka jau snigt. jāparok vecajā tēmā, rakstīju par to. vislabāk auga tieši istabā podā iestādītais. bija tādi paši arī uz balkona, un dārzā āra dobē (tur sāka mesties puve). bet tā izcili kompakts un ražīgs, neticēju, ka mājas apstākļos var tāds sanākt.

ja kāda sūta sēklas un ir kas lieks, es ar uz kādām labprāt pieteiktos. bet gribu garšīgus nevis ''interesantus''

(man vieni tādi interesantie joprojām stāv kastē uz ledusskapja, šķirni nezinu, jo arī kāds iedeva, bet vēl gatavojās, pa 1-2gab. pa dienu ir vēl ko apēst mans pašaudzēto tomātu lietošanas ilg-rekords. garša normāla.)

Vai kāda ir audzējusi zilos/indigo tomātus ,vai garšīgi?

Man gan patīk interesanti un garšīgi tomāti,šogad būs Buratino ,bērniem patiks.

Pagāšgad garšīgākie bija tomāti Южный Загар ,ražīgi gan šie nav.

Pagājušajā gadā biju pasūtījusi aliexpress.com zilo tomātu sēklas - neviena neuzdīga.

Sus

citadele
Man ne tumšie Melnais princis, ne baltie nepatika. Pašlaik man topā ir Favorīts (tas pats aveņu tomāts), kamēr ir stingrs un nav pārgatavojies, ir perfekts. Vēl manā topā ir Vērša sirds un Oranžais gigants.

Dzīvojiet šeit un tagad! Laime ir mazās lietās.

No aliexpress gan nesūtītu sēklas,reiz sūtīju no ebay no Kanādas skaistās pildītās ehinācijas - visas izauga par parastajām,bitēm gan bija prieks.

Premier Seeds Direct (no turienes sūtītais nav licis vilties) arī pārdod indīgo apple sēklas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18318865