Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Doičland - 16 !

Nixss

lindabitena
Man liekas, pec 8 gadiem var pienemt Vacijas pilsonibu. Tev japrasa Bürgeramta drosi vien. Latvija kops 2013.gada pielauj dubultpilsonibu, ta ka tur problemu nebus.

Papildināts 10.02.2016 18:35:

Ar latvisku vardu protams, ka arzemes ir problemas. Manu vardu ari loka uz visam pusem un vispar parasti uztver ka viriesu dzimtes vardu. Bet man neapnik skaidrot un stastit, ka esmu latviete un man ir latvisks vards. Nekad nemeginatu savu vardu "vaciskot". Tas kulturas atskiribas tiesi liekas interesantas..

lindabitena

Jautajums ir par to vai bērni 16 gadu vecumā , kad saņem savu pirmo pieaugušo pasi , var paši pieteikties uz Vācijas pilsonību vai tomēr to var darīt , ja paraleli arī vecāki piesakās vai arī jāgaida pilngadību un savus ienakuma līdzekļus?

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

lindabitena
Nepilngadīgie bērni var saņemt pilsonību automātiski kopā ar vecākiem. Lielākie, arī ja vēl nav pilngadīgi līdz ar skolas beigšanu (Realschule (?) vai Gymn). Ja bērni jau ir pilngadīgi, viņi paši pieprasa pilsonību. 16 gados var tikai kopā ar vecākiem. Piem mūsu puika, kam jau ir 18, tāpat vēl nevar pieteikties, jo nav pabeigta skola, kā man teica telefonsarunā ( das ist kein Integrationsmerkmal! Hallo, viņš jau ir ģimnāz., haupt un realschules līmenis viņam jau ir! ). Mēs ar vīru varam pieprasīt jau agrāk, jo strādājam valsts un integrācijas darba vietās, kaut esam šeit kopš 2009 un 8 gadi vēl mums nav. Pastāv nosacījumi, kad var arī ātrāk pieprasīt, sākot ar šeit 6 nodzīvotiem gadiem, precetajiem ar 5 gadiem. Mazo 10gadnieci ņemam līdzi pilsoņos, bet puiku vairs nē, jo viņam jau 18. Bet tākā puika vēl nav pabeidzis Gymn., tad viņam jāgaida un jāpieprasa pašam atsevišķi.

Pēdējās izmaiņas: beebe, 10.02.2016 23:38.
Pēdējās izmaiņas: beebe, 10.02.2016 23:40.
Pēdējās izmaiņas: beebe, 10.02.2016 23:40.

lindabitena

Tagad skaidrs .Paldies.

Anna27

lindabitena
vai tomēr to var darīt , ja paraleli arī vecāki piesakās
sis noteikti strada, mans virs taa panema bernu klat uz Vacijas pilsonibu.

Sakiet, kads iemesls ir pienemt Vacijas pilsonibu? Kapec nevarat dzivot Vacija ka Latvijas pilsoni? Prasu intereses pec. Man pec 7 gadiem saja zeme joprojam pat prata nenak pieteikties Vacijas pilsonibai.

lindabitena

Kads iemesls to nepienemt , ja no Latvijas pilsonibas nav jaatsakas? Ja berns te ir dzimis un visu muzu audzis , kapec vins nevaretu pienemt tas valsts pilsonibu , kura ir mäjas? pienemot vel vienu pilsonibu - neatsakas taks no savas tautibas

Papildināts 11.02.2016 23:02:

un vel viens drosibas spilvens nekad nenak par skadi , mes tagad neviens nezinam kadas robezas bus pec 10 gadi

chica

sotnoss
Sakiet, kads iemesls ir pienemt Vacijas pilsonibu? Kapec nevarat dzivot Vacija ka Latvijas pilsoni?
Pieméram, peidalísanás politiskajá dzíve. Bez pilsoníbas nevar vélét. Músu gadíjumá viens no iemesliem ir, lai visai gimenei bútu viena pilsoníba - bet tas tá tíri personígi.

Papildināts 13.02.2016 01:55:

lindabitena
Jebkurá gadíjumá pastáv iespéja mainít várdu. Tá ká domáju, ka tavai meitai nebús nekádas lielás problémas nomainít várdu uz Charlotte. Paintereséjies vietéjá Rathaus, varbút to jau tagad var nokártot, ja né, tad bús jágaida lídz meitas pilngadibai.

sotnoss
Nekad nemeginatu savu vardu "vaciskot".
Tavá gadíjumá ir nedaudz citádák, tu te ieradies pieaugusá vecumá. lindabitena meita seit ir principá uzaugusi un iespéjams vinai pasai bús vieglák, ja várdins tiks rakstíts internacionála rakstíbá. Sarlote jau nav nekáds latviesu várds, tas ir latviskots vecs vácu várds.

Man pazinu loká ielika puikam várdu John, bet latvikotajá varinatá Dzons. Tagad gimene dzívo UK un tur neviens nespéj rakstíto várdu ísti pareizi izrunát, kaut. Sádá gadíjumá ir tacu tikai normáli, ka várds tiek atkal rakstíts ístajá formá un netiek latviskots.

Já, cik labi, ka man vecáki ielika tik neparastu várdu. problémas bija tikai Latvijá Biju vienmér Sanita un Solvita

Papildināts 13.02.2016 02:02:

vitish
Bailes palika, iedomājoties savus dokumentus ar latviskotu uzvārdu.
Bet tá tacu tikai LV pase. Visos paréjos dokumentos ir tacu uzvárda origináls.

Es savu latviskoto uzvárdu vispár nelietoju, pa ne lidmasínas biletes pérkot. Arí Latvijá, esot, pieméram, masínu íréjot, rakstu vienmér originálo uzvárdu.

Kukazhaa

sotnoss
Sakiet, kads iemesls ir pienemt Vacijas pilsonibu? Kapec nevarat dzivot Vacija ka Latvijas pilsoni? Prasu intereses pec. Man pec 7 gadiem saja zeme joprojam pat prata nenak pieteikties Vacijas pilsonibai.
es panjeemu vaacija spilsoniibu peec.. 14 gadiem..lai gadienu gadienaa buutu visiem viena pilsoniiba, lai mans un beerna uzvaards buutu vienaads, un man nebuutu japieraada ka tas mans beerns un tas mans viirs. Bet panjeemu tikai tad, kad vareeju abas patureet. Liidz tam man bija tikai LV. Netrauceeja, nelika nekur shkjeersljus un buutiibaa bija vienalga vai man Lv vai DE pilsoniiba, vai abas... arii liidz shim neesmu nekaadas extras maniijusi, kuras man ir vai pienaaktos pateicoties de pilsoniibai.

Man liekas dazhaam profesijaam vai amatiem.. nu policistiem, politikjiem, iereednjiem.. vajag obligaati DE pilsoniibu.

Izmantoju ikdienaa tikai orighinaalo uzvaardu, arii peerkot biljetes un iireejot mashiinu. Buutiibaa mans latviskotais uzvaards, kursh man ir lv pasee nekur neparaadaas. paaris vietaas ir veel nepreceetais uzvaards.

ilzemuc

Man jums jautājums. Kā DE ir ar mācību sistēmu? Kad sākas mācības, kādā vecumā? Vai kādai ir pieredze ar pārvākšanos tad, kad bērnam jāiet skolā? DE noteikti ir sistēma, tikai vēl neesmu dziļi meklējusi. Runa ir par Bavārijas reģionu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18318937