Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Doičland - 16 !

Nixss

Chaubambiine

ilzemuc
Ulrike
lieli paldiesi jums !!!!!

Ieviesāt mazliet lielāku skaidrību! Kurā Vācijas daļā jūs esat? Es Hesenē.

Varbūt kādam noder informācija par identifikācijas numura iegūšanu, ja nu kādu iemeslu dēļ nav atsūtīts pa pastu(kā bija man )

https://www.bzst.de/DE/Steuern_National/Steueridentifikationsnummer/ID_Eingabeformular/ID_Node.html

Aizpildiet šajā lapā prasīto informāciju un sūtiet tik prom, mēneša laikā vēstule ar ID būs klāt!

Eh.... kā gribas dzīvot, kā gribas mīlēt, kā gribas aizbraukt tālu, tālu prom!

Sveiki. Uz kurieni ir jāsūta medicīnas diploms, lai to atzītu? Cik saprotu jāsūta ir iztulkots un notariāli apstiprināts diploms, arī uzlikta apostille.Kādi vēl dokumenti jāsūta?

lindabitena

Chaubambiine
Droši vispirms apmekle kursus un kad kabata bus B 2 atzisti dokumentus. Vai tu varesi savienot kursus ar darbu slimnica vai ambulant vai Heim, atkarigs no pasa kursa, man bij ik dienu un no 8 lidz 14. Nav gluzi savienojams ar darbu, ja vel ir berni. Vari meginat 20 stundu darbu nemt, tad vel varbut.

Caur firmam nemekle darba vietu, attaisi jobbörse arbeitsagentur un piedavajumu daudz, suti bewerbung. Tu darbu atradisi. Vel var meginat iet pa taisno un prasit vai nevar nedelu praktiku iziet, vai schnupfentag un tad varbut vel paradot uz ko esi spejiga, lai nem darba. Vari iet vienkarsi ar iztulkotiem dokumentiem un tik par Helfer. Visu parejo nokartosi paraleli.

caur zeitarbeitsfirmam es personigi neietu

Papildināts 13.12.2018 14:45:

diana2019
Originalus nekad nesutu, eij uz piemeram Spsrkassi un lai vini uztaisa kopiju ar apstiprinajumu. Vai Ratsnama.

Vel vajag Führungszeugnis, to prasi Anmeldebehörde.

Arsta atzinunu, ka vari so profesiju stradat.

Valodas atestatu.

Papildināts 13.12.2018 14:50:

https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/gesundheitsberufe.php

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Kāds no Nirnbergas puses tuvākā laikā nebrauc uz LV, pierīgu?

Ulrike
nokārtoja diploma atzīšanu un tagad strādā dzemdību nodaļā. Ironiski, bet tagad alga mazākas, toties darbs mīļāks.
Tiešām ironiski....

Par medmāsām runājot, vai darba alga atšķiras atkaribā no tā, kur strādā?? Piemēram, strājot slimnīcā vai ambulatorajā praksē vai veco ļaužu aprūpē?

lindabitena

Tas ir atkarigs ari vairakiem faktoriem, vai firma ir privata vai baznicas. Cik gadus jau profesija. Kadas ir papildus kvalifikacijas.

Labvakar!

Mēs patlaban esam pārcelšanās procesā no UK uz DE. Vīram tur savs bizness, viņš jau dzīvo tur. Bet tagad uztrauc skola. Lielajam bernam jāiet skolā, atnāca vēstule, kuru ar nepacietību gaidījām.Jāiet runāt, kur mums varētu piešķirt skolu. Datums nederēja, zvanīju, lai nomainītu.Traki dusmīga kundzīte gadījās. Fiksi izstāstīju situāciju, ka esam procesā.Bērns pagaidām apmeklē UK skolu. No turienes nevaru izņemt, kamēr man nav apstiprināts, ka ir vieta DE skolā.Viņa mani sāka audzināt, ka visiem bērniem jāiet skolā ...Hm, ko tagad darīt? Abmeldung uztaisīt? Bet tur, kad vīrs deklarējās, viņi gribēja, lai tiktu piedeklarēta visa ģimene...

skaa

Svenja
viņi gribēja, lai tiktu piedeklarēta visa ģimene...

Tas ir kā? Kā vispār kāds kaut ko var gribēt un pieprasīt, ja faktiski jūs tur vēl nedzīvojat?

inceens85

Svenja
Es arī nesaprotu kā var pieprasīt to darīt, ja faktiski tā nav. Grūti pateikt, ko darīt. Laikam vajadzētu izdeklerēties, savādāk atsūtīs vēl sodu par to, ka bērns neapmeklē skolu un tie Vācijā nav mazi. Bet interesanta attieksme arī no skolas, ja tika izskaidrots, ka bērns nav fiziski Vācijā un joprojām tiek apmeklēta skola UK. Skolā gan vieta parasti ātri atrodas un DE bez skolas neviens nepaliek, viņiem te tā ir svēta lieta, pat ja nekas jēdzīgs tajā netiek darīts.

lindabitena

Svenja
Vai tad nevar vienkarsi noradit uk skola uz kuru skolu parvaksieties? Kad busiet iznemaiet dokumentus no uk skolas un atbrauksiet uz De te bez skolas nepaliksiet. Par to nav jabaidas. Bet ka tas tagad sanak, ka jus esat izka divas valstis piedeklereti. To es nesaprotu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18318937