Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Doičland - 16 !

Nixss

Ulrike

ilzemuc

Gluži manas domas! Es ar pirmo pusgadu nodzīvoju māsu skolas kopmītnē. 100 eiro mēnesī par visu, super! Vēl jāapsver visi psiholoğiskie faktori- darbs uz pilnu slodzi, jauni pienākumi, jauni kolēği, neierasta vide. Nu nez, es neesmu diezko jūtelīga, bet pirmos mēnešus Stress bija baigais.

Papildināts 15.12.2020 15:52:

Dzirdēju, ja ir slimnīcas, kurām ir savi mākleri, kas palīdz atrast dzīvokļus, varbūt vajag pajautāt.

ilzemuc

Ulrike
Jautātājai piedāvā dzīvesvietu vienai. Bet es noteikti no sākuma brauktu viena, sakārtotu visu un tad bērnus. Pieaugušie daudz ko var pieciest, bet bērniem uz skolu, mājasdarbi, skolas lietas, visas birokrātijas lietas.

Ulrike
Es ar pirmo pusgadu nodzīvoju māsu skolas kopmītnē. 100 eiro mēnesī par visu, super!
Kā Tu tiki dzīvot māsu skolas kopmītnē?

Ulrike

kļavas lapa

Tas bija atrunāts darba līgumā. 2012 gada martā aizbraucu strādāt slimnīcā, pirmo gadu drīkstēju dzīvot māsu skolas kopmītnē. Tieši tāpēc lai man būtu visi dokumenti sava īres dzīvokļa meklēšanai- kaut vai algas lapas. Pie mūsu slimnīcas ir sava māsu skola, tur dzīvo studenti un tagad arī mūķenes. Viņas strādā kā normālas medicīnas māsas, tikai nauda aiziet pāvestam. Nu bet tas cits stāsts.

Hallhuber

Sveiki!

Vai kādai ir info, vai ar Vācijā izrakstītu zāļu recepti var nopirkt zāles Lv aptiekā? ( Protams pa pilnu maksu)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18318937