Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

CosmoPolitan

Esmu jau labu laiciņu pàrcèlusies uz Ogri,Ogres slimnìca 3 min gàjienà Pirmo mazuli dzemdèju RDzN.Gribètos dzirdét SVAIGÀKÀS atsauksmes par Ogres dzemdìbu nodaļu

Anisette

Man ir pusgadu sena atsauksme. Man paveicās uztrāpīt uz lielisku dežūrvecmāti Ilzi, par to biju ļoti laimīga, un tas arī bija galvenais. Toties pēc tam slimnīcā pavadītās 4 dienas gan man ne tik ļoti patika, ne istabiņa, ne ēdiens, māsiņas katra stāstīja savu un mani lieki stresoja, nāca ārā kautkādi padomju laiku uzskati un pamācības. Bet visā visumā bija ok, nebija nekas baiss un briesmīgs, kā man šķita. Bet tas kā paveicas.

Ja, kādai mammai ir interese , varu padalīties pieredzē. Neko sliktu nevaru teikt par Ogres DzN. Ziniet, kā reģionālajai slimnīcai pat pārāk labi viss bija, salīdzinot ar citā slimnīcām.Dzmedības bija š.g. maijā. Tā kā dzemdības sākas pēkšņi un bija nelieli sarežģījumi , tad ar visu manu stresu un šoku viss bija labi, visu izdarīja, uzklausīja mani , visu pastāstīja un izrādija!Bija vecmāte Gerda fantastiska kad vajag tad tā pa jauko runāja , kad vajadzēja bišķīt "skarbāk" kādu vārdu pateica un tas bija tas , kas man bija vajadzīgs , citai varbūt vajag tikai jauki vārdi utt , daktere Āberberga arī ļoti laba. Man bija ģimenes dzemdības - personāls ļoti labi attiecās pret manu vīrieti , ieteica viņam kā labāk mani atbalstīt , kā iesaistīties dzemību procesā.Mīnuss lielākais , manuprāt, ir tas ka ir par maz maksas palātu un tad ir jādomā vai būs brīva vai nē, bet ja nav pretenzijas dalīt palātu ar citām māmiņām , tad viss ir labi/ Citai varbūt pat labāk patiktos šāda kompānija , tā teikt, pieredze apmaiņai un uzkrāšanai Un vēl mīnuss ēdināšana nebija garšīgi, bet nav jau nekāds restorāns un badā noteikti nvar nomirt Ja , ir speciālas vēlmes tad jāpasūta , lai kāds atnes no mazās slimnīcas kafejnīcas utt!Tā kā mana pieredze ir pozitīva.

CosmoPolitan

Nu re,pagāja manas dzemdības arī.Visu to labāko varu teikt!! Viss bij super,nesūdzos.Visas maksas palātas bij brīvas!

Elizabete01

CosmoPolitan
Ha man ir tāda pati situācija kā Tev. Šobrīd Ogre biedē, tāpēc meklēju atsauksmes. Un cik maksā maksas palātas?

Enija94

Vai Ogrē ir pieejama epidurala anestēzija ? Kāda varbūt bijusi nodaļu apskatīt?

Pirms 5 gadiem kad dzemdeju tad attieksme bija ideaala. Padalaties siikaak par vecmatem, epiduralo un parejam lietam

daina8i3

Enija94
Ogrē nav pieejama epiduriālā. Es meitu dzemdēju Ogrē pirms 3 gadiem un otro tagad nekad tur neizvēlēšos. Nomocīja mani 46h kuras visas mocījos loelās sāpēs, negulējusi. Nomainījās trīs vecmāšu maiņas. Daudz būtu jāraksta par pārdzīvoto.Bet Ogre nekad vairs, dakteru attieksme pavirša.

Enija94

Jaunākā info - ogrē tomēr ir epidurālā! Un cena daudz labāka kā citur, 150 eur

Uz šo brīdi nedomāju ņemt, bet tas tāds kā rezerves variants, ja jutīšu, ka par grūtu un vairs nevēlos mocīties.

Nodaļa ir neliela. 2 ģimenes palātas. Pirmsdzemdību palāta. 2 dzemdību palātas, viena tāda lielāka, kur iet tik izspiest. Otrā mazajā dzīvojas arī tākā pirmsdzemdību palātā

ogre man ir un bus 1vieta! jo man bija neplanots pirmais keizars! bernins tupla gula un lielu svaru!arsti vienozimigi nolema nemocis ne mani ne berninu!norisinajas keizars! ar otro un treso ari visi lotimili uzbema zinosi pastastija ko kas un ka un darija visu lai pec operacijas nesapetu tik loti! nesen draudzene dzemdeja riga secinaju nekad dzive es negribetu to konvoja variantu!pieradu ka ogre mani pamacija apcubinaja un parupejas pa berninu kamer pati nevareju! visas tris reizes nemu parasto palatu soreiz maksas jo gribas pec visa atpusties jo man bernini loti mierigi vienmer cuceja! varu tikai labako pateikt pa ogri !palata jaa saliti dienakti 50e ja pec kezera vismaz 4dienas jabut !hm par edienu ir ka ir ir kas ir garsigi ir kas nee !ir tik viens minus dzemdibu nodala dod visiem vienadu edienu ar slimnicu parejo ja mammina nav zinosa ko iedot-barojot mazo sapus mazam punci un tad nu nodala muzikala nakts! :-) tas ta humoram! bet lai nebutu ce-pe un mammina varetu barojot est visu un nepustu punci tos produktu ieteiktu pedeja menesi ieteiktu pavairak uztura palietot tad jau punci pieradis-proti nevajag parspilet! reali man oger patik!!! attieksmi sanem katrs pec nopelniem! jo masinas un parejie darbinieki ir atsaucigi jo ar mazako nacas pavadit pirmsdzemdibu perioda biezak slimnica -stresa del! vis kas piedzivots bija! bij tadas exemplares kas bez slidenas virsmas uz muti braukaja un arstus asaras noveda galu gala visi cilveki esam! ceru mana pueredze kadai noderes izlemt ogre vai riga!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141