Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

Par Ogres dzemdību nodaļu varu teikt tikai to labāko,vecmāte Gerda ir vienkārši super!!! Dzemdēju 2016.g martā,nodaļās vadītāja ir Dr.Iveta Bāliņa,gaišs un labsirdīgs dakteris!!! Pārējais viss nodaļā tikai pozitīvi!!!

Sta, viator!

svaigas atsauksme par dzemdībām Ogrē - ļoti priecājos, ka turp devos. braucām no Rīgas nomales. līgumu neslēdzu, tikai aizbraucu iepriekš iepazīties ar nodaļu. dzemdības pieņēma dr. Bāliņa un vecmāte Vineta Apsīte, liels paldies viņām!

mans lielākais arguments par labu Ogrei bija mierīgā apkārtne un ğimenes palātu pieejamība (RDzN pirms 4 gadiem nedabūju) - un nenācās vilties, jutāmies kā viesnīcā, aprūpēti un netraucēti. pēcdzemdību aprūpe iejūtīga, neuzbāzīga, RDzN "mātes un bērna aprūpes nodaļa" salīdzinoši ir (bija pirms 4 gadiem) dziļos padomju laikos iestrēgusi.

arī ēdināšana Ogrē laba, viss garšoja, porcijas pietiekamas.

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Man ar svaiga vēl šī mēneša atsauksme. Viss super, man bija dr. Belevičs un vecmāte Gerda, tā kā paspēja no mainīties vēl maiņa arī iepriekšējās mainās vecmāte Ilze un dr. Avramenko bija super patika arī bērnu māsa un daktere. Ēdināšana laba, apkārtnē un atmosfēra super, biju kopējā palāta bet viena visas dienas, sajūta ka viesnica

Laimiga

maijapuke21
Kopējā palātā cik vietu?

Papildināts 23.05.2018 10:22:

Un cik ātri izraksta uz mājām?

Kopējā palāta 3 vietas, bet nu man trāpījās tukša nodaļa, dzemdēju 4 mājas jau 6 no rīta

Laimiga

maijapuke21
tiešām izrakstīja jau pēc dažām stundām?

Sapnjupasaule1

To cik ātri izraksta ir atkarīgs no bērniņa un mammas veselības stāvokļa, parasti tās ir 3 dienas, mums bij 5, jo meitiņai izpunktēja uz galviņas hematomu, kas bija radusies no vakuma un drošības pēc atstāja novērot

Susurz

Vai apmeklējāt arī kādus kursus Ogrē? Dzīvoju Ogrē, bet uzskaitē esmu Rīgā. Nez kā viņi pret to izturas?

Dzemdības paredzētas septembrī. Pēdējā laikā tik labas atsauksmes par personālu, ka pamazām sāku apsvērt domu par Ogri. Mani tikai biedē tas, kā viņi tiek galā sarežģītās situācijās. Ja nu viss neiet pēc plāna? Viena te iepriekš rakstīja par negatīvu pieredzi 46 stundas.

Papildināts 30.05.2018 13:21:

Labprāt paklausīšos vēl kādu + pieredzi.

Sapnjupasaule1

Susurz
Ir bezmaksas kursi Oveselība var pieteikties.

Laimiga

Tie domāti bija datumi

Papildināts 30.05.2018 13:56:

Susurza

A

Aprīkojums ne sliktāks ka Rīgā, ārsti arī pieredzējuši, gan dr Belevičš gan Avramenko strādā arī Rīgas dzemdību namā, bērnu daktere arī ar lielu pieredzi. Nu man bija pilnīga drošības sajūta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141