Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

Laimiga

maijapuke21
Aa, tad jau ok. Citādi nodomāju, ka runā cikos piedzima un cikos palaida mājās

Vai uz dzemdībām Ogrē neprasa dzemdību komplektu? Atceros, ka Rdz abas reizes bija jāņem savs.

Uz flurogrmmu mammu sūta pēc dzemdībām?

Sapnjupasaule1

Laimiga
Neprasīja, paši pat dzemdēšanai kreklu iedeva, kaut biju paņēmusi arī savu līdzi.

Un jā, tas pēc dzemdībām.

Sveikas, vai ir kādas vēl svaigas atsauksmes? Cik kompatents ir personāls, cik ātri māk reaģēt sarežģītās situācijās?

francaise2

Ar ko atšķiras palāta ar daļējām ērtībām?

Jūsu dzīve uz 10% sastāv no tā, kas ar Jums notiek, un 90% no tā, kā Jūs reaģējāt uz to.

Rae_Shh

Abolitis0202 labākā vecmāte ir Vineta Apsīte, ja naudiņa atļauj noteikti slēdz līgumu. Ļoti rūpīga, zinoša, un lieliska vecmāte. Daci Čakovu gan neiesaku, pavirša.

Sapnjupasaule1

francaise2
Tualete un duša nav palātā.

Rae_Shh

Varbut vari pateikt, cik izmaksāja līgums ar vecmati?

francaise2

Man Vineta netīšām trāpijās pirms 6 gadiem, laiks, ko pavadīju nodaļā līdz piedzima puika bija ļoti īss, atbraucu un jau drīz uz dzemdību zāli jau gatavi.. bet man viņa tik ļoti palikusi prātā, tas miers, kas no viņas nāca... priecātos pie viņas tikt vēlreiz

Papildināts 20.06.2018 14:38:

Cenrādī ir minētas summas, mājas lapā.

Papildināts 20.06.2018 14:38:

Sapnjupasaule1
Skaidrs, paldies!

Jūsu dzīve uz 10% sastāv no tā, kas ar Jums notiek, un 90% no tā, kā Jūs reaģējāt uz to.

zummm

Man pirms piecarpus gadiem bija trāpījusies vecmāte Vineta - burvīga! Man arī viņa ir palikusi atmiņā kā ļoti, ļoti jauka.

http://foolstown.com/sm/web.gif

cicatrix manet

Ļoti patika Juris Beļēvičs. Žēl, ka nebija manās dzemdībās. Bet vadīja mani pēc tam un ļoti daudz palīdzēja, varēja redzēt, ka tiešām rūp, kas ar mani notiek. Ieklausījās tajā, ko teicu. Vineta Apsīte arī trāpijās pēc tam pāris reizes, mega jauka, lika katetru rociņā sīkajam tā, ka viņš pat neraudāja. Manas dzemdības pieņēma Dace Čakova un daktere Nataļja ar dubultu uzvārdu, tagad neatceros. Daktere bija super maiga, apskates laikā pat nejutu neko, salīdzinot ar RDzN, kur ta kā gaļu skatās. Vecmāte Dace arī jauka un ļoti palīdzēja un iedrošināja, bet pavirši veica placentas apskati, kas nebija vesela. Kā rezultātā sākās iekaisums un bija jātaisa tīrīšana. Neskatoties uz šo iekaisumu, man tur patika daudz labāk nekā ar pirmo RDzN. Izvēlaties dakteri Juri Belēviču!

Papildināts 20.06.2018 21:20:

Aizmirsu pierakstīt, ka manas dzemdības bija šogad februārī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141