Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

Susurz

Olga1987
Izklausās pēc brīnišķīga piedzīvojuma

Papildināts 20.06.2018 23:26:

Kā Ogrē izturās pret anestēziju? Vai anesteziologs ir pieejams, kad vien to vajag?

Vai pirms dzemdībām ir iespēja apmeklēt nodaļu, tikties ar vecmāti, dr. ? Uzskaitē esmu Rīgā, tāpēc nezinu kā labāk darīt - vai braukt uz RDZN , vai palikt Ogrē.

Vai Ogrē organizē arī kursus, apmācības? Neesmu dzirdējusi. Februārī rakstīju oveselībai, tobrīd neko neplānoja. Ludzu, lai informē mani, ja plānojas grūtnieču apmācības, taču no viņiem joprojām klusums.

Papildināts 20.06.2018 23:28:

Līdz šim gan lielākā daļa atsauksmes ir diezgan labas. Tas iedvesmo palikt tepat

Susurz
Anesteziologs ir pieejams vienmēr jo tā ir slimnīca. Maksā tikai 150 eiro, Rīgā 300-350. Viņi nav pret anestēziju, bet iedrošina dzemdēt pašām. Protams ja gribi, tad mierīgi dabū. Es atbraucu ar jau atvērumu 7 cm, man nebija jēgas tērēt naudu, jo jau pēc stundas gāju dzemdēt. Pa cik otrais bērns, tad viss noritēja ļoti raiti.

Uz citiem taviem jautājumiem gan nezināšu atbildi, jo es esmu no Rīgas un nebiju plānojusi dzemdēt ārpus tās. Bet piektduenā devis uz Aizkraukli pie radiem, sestdien norīta sākās kontrakcijas. Pa cik Aizkrauklē nav dzemdību nodaļas, uz Jēkabpils slimnīcu es atteicos braukt, mani aizveda uz Ogri. Tīrā sagadīšanās

Susurz

Olga1987
Paldies!

Sapnjupasaule1

Susurz
Draudzene tieši tikko izgāja kursus oveselībā un arī nu jau piedzemdēja.

Ğimenes palātai viena diennakts par velti, ja iziet kursus.

nmnmnnm
Susurz

Sapnjupasaule1
Es uz augusta beigām pierakstījos uz kursiem. Jūnijā viss bija pilns un julijā nav nodarbības. Ceru, ka iziešu visas 4 dienas un bebis nepasteigsies. Planots uz sept vidu.

skolotāja

maijapuke21
Cik interesanti. Man puiku pirms 10 gadi pieņēma dr Belevičs Rīgā. Un dr Avramenko ir mana tagadējā ginekoloğe.

pieņēma Rīgā dr Belevi

Pie reizes tad uzjautāšu tām, kas laidušas mazo pasaulē Ogres dz.n.-

Kāds bija jūsu iespaids un pieredze par dzemdību steidzināšanu (vai nesteidzināšanu) Ogres dz.n.?

Kāda pieredze ar tādām lietām kā nepamatotu stimulāciju/ apvalka pārduršanu/ tabletītēm utt?

Liekas nenoliedzami, ka dzemdību namos kāda daļa no iejaukšanās manipulācijām patiesībā tiek veiktas, lai pasteidzinātu dzemdību procesu personāla interešu labā (nerunāju par medicīniski izšķirošiem iemesliem)..

Tad nu manī viešas cerība, ka ar Ogri varbūt ir cerīgāk no šī aspekta? Ņemot vērā, ka viņu statistika ir vidēji 1-2 dzemdētājas diennaktī, ja nemaldos.

Man pirmās bija mājdzemdības, kurās, protams, tika respektēts mans lēno dzemdību laiks un viss pārējais, un biju ļoti apmierināta ar vecmātes izjūtu un augsto profesionalitāti visā šai sakarā. Tā kā pašreiz ar finansēm ir pašvakāk, nākas apsvērt stacionāru .

Lampinjons
Absolūti nekādas steidzināšanas nesajutu. Bet jāņem vērā, ka man šīs bija otrās dzemdības, kas bija gana ātras. Viss labi vērās un nekāda stimulācija nebija vajadzīga. Neko nedūra, nelika, nekādas sistēmas.

Papildināts 21.06.2018 21:04:

Uz galda pārdūra apvalku, jo bija jau pilns atvērums.

Sapnjupasaule1

Lampinjons
Mans gadījums laikam nav labs piemērs, sākot jau ar to, ka 23.06 +ūdeņi nogāja, bet nekas cits nenotikās/ nekustējās uz priekšu.

Gribēju dabīgi, bet tad man sāka stāstīt, cik būs ilgi, grūti uttt... beigās nomocīšos un būs ķeizers. Tā nu tomēr piekritu stimulācijai, jo tad labāk 23.06 nekā 24.06 (jo vīrs vēl +Jānis)

Tomēr domāju, ka manā gadījumā to tiešām vajadzēja, negribējās mocīt mazo vēl ilgāk bez ūdens.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141