Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

Vai ir kāda pieredze ar ķeizaru Ogrē?

Mani arī interesē atsauksmes par plānotu ķeizaru Ogres dzemdību nodaļā.

nešpetnā
Pirms diviem nepilniem gadiem bija. Neko sliktu nevaru teikt. Kas tieši interesē?

Pirms nepilniem 2 gadiem bija akūts ķeizargrieziens Ogres slimnīcā. Nekādu sūdzību vai pretenziju. Personāls ātri noreaģēja un nevilcinājās ar operācijas veikšanu. Arī pēc operācijas viss ok bija.

Mani arī nteresē Ogres DZn. Pēc konveijera Miera ielā. Tā steidzināja, jo personāls gribēja pagulēt. Beigas pārdozēja stimulāciju, nomocījos visu nakti, izsauca visus - ārstu, reanimatologu, vecmātes....

SantaMarija

Es šobrīd esmu tikai un vienīgi par Ogre, ja pirms nepilniem gadiem šaubījos, tad šobrīd vairs nešaubos. Nekāda konveijera vai steigas. ļoti mierīgi un sajūta, ka esi vienīgā (citas dienas tā laikam arī ir). Vienīgā mana sūdzība būtu par bērnu ārstiem un māsiņām, ka nebija pārāk ieiteresēti palīdzēt risināt zīdīšanas problēmas un katra maiņa teica kaut ko savu. Bet par pašām dzemībām - super attieksme un paldies visiem. Man bija ierosinātas dzemdības. No rīta ierosināja, ik pa laikam ienāca mani apraudzīt, apjautāties, kā jūtos. Viss notika ļoti lēnām, bet arī tad ārste nolēma, ka ļaus vēl visam pašam notik un, ja vajadzēs stimulēs ar medikamentiem. Līd tam gan nenonācām, jo pēc laika bērnam palika sliktāki toņi, ārste pārdūra augļūdeņus, konstatēja, ka tiei ir zaļi, un teica, ka jātaisa akūts ķeizars. Ļoti patika, ka jutos, kā vienīgā dzemdētāja, vēl viena dzemdēja paralēli man, bet to nejutu ne mirkli. Vecmāte arī noinformēja, ka varu dabūt epidurālo, ja sāpes kļūst stipras. Patika. ka ārsts nododot maiņu, iepazīstināja ar jauno ārsti un manā klātbūtnē izstāstīja īsu manu vēsturi. Nebija tas nepatīkamais mirklis, kad pēkšņi nāk nepazīstams cilvēks un kaut ko saka. Mums bija pēcdzemdību ģimenes palāta - super. Arī pēc dzemdībām vairums no personāla pieklauvēja, ienākot palātā.

Papildināts 11.07.2019 14:20:

Izrakstoties ārsts, lēni, sīki un nesteidzīgi izstāstīja, kādēļ taisīja akūtu ķeizaru, kādas varēja būt sekas, ja to nedarītu, un atbildēja uz visiem jautājumiem. Ne vienu mirkli nejutos, ka apgrūtinātu vai traucētu personālu - vai tas bija pa dienu, vai 22.00 vakarā vai 7.00 no rīta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141