Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

Vai ir kāda pieredze ar ķeizaru Ogrē?


Mani arī interesē atsauksmes par plānotu ķeizaru Ogres dzemdību nodaļā.

nešpetnā
Pirms diviem nepilniem gadiem bija. Neko sliktu nevaru teikt. Kas tieši interesē?

Pirms nepilniem 2 gadiem bija akūts ķeizargrieziens Ogres slimnīcā. Nekādu sūdzību vai pretenziju. Personāls ātri noreaģēja un nevilcinājās ar operācijas veikšanu. Arī pēc operācijas viss ok bija.


Mani arī nteresē Ogres DZn. Pēc konveijera Miera ielā. Tā steidzināja, jo personāls gribēja pagulēt. Beigas pārdozēja stimulāciju, nomocījos visu nakti, izsauca visus - ārstu, reanimatologu, vecmātes....

SantaMarija

Es šobrīd esmu tikai un vienīgi par Ogre, ja pirms nepilniem gadiem šaubījos, tad šobrīd vairs nešaubos. Nekāda konveijera vai steigas. ļoti mierīgi un sajūta, ka esi vienīgā (citas dienas tā laikam arī ir). Vienīgā mana sūdzība būtu par bērnu ārstiem un māsiņām, ka nebija pārāk ieiteresēti palīdzēt risināt zīdīšanas problēmas un katra maiņa teica kaut ko savu. Bet par pašām dzemībām - super attieksme un paldies visiem. Man bija ierosinātas dzemdības. No rīta ierosināja, ik pa laikam ienāca mani apraudzīt, apjautāties, kā jūtos. Viss notika ļoti lēnām, bet arī tad ārste nolēma, ka ļaus vēl visam pašam notik un, ja vajadzēs stimulēs ar medikamentiem. Līd tam gan nenonācām, jo pēc laika bērnam palika sliktāki toņi, ārste pārdūra augļūdeņus, konstatēja, ka tiei ir zaļi, un teica, ka jātaisa akūts ķeizars. Ļoti patika, ka jutos, kā vienīgā dzemdētāja, vēl viena dzemdēja paralēli man, bet to nejutu ne mirkli. Vecmāte arī noinformēja, ka varu dabūt epidurālo, ja sāpes kļūst stipras. Patika. ka ārsts nododot maiņu, iepazīstināja ar jauno ārsti un manā klātbūtnē izstāstīja īsu manu vēsturi. Nebija tas nepatīkamais mirklis, kad pēkšņi nāk nepazīstams cilvēks un kaut ko saka. Mums bija pēcdzemdību ģimenes palāta - super. Arī pēc dzemdībām vairums no personāla pieklauvēja, ienākot palātā.

Papildināts 11.07.2019 14:20:

Izrakstoties ārsts, lēni, sīki un nesteidzīgi izstāstīja, kādēļ taisīja akūtu ķeizaru, kādas varēja būt sekas, ja to nedarītu, un atbildēja uz visiem jautājumiem. Ne vienu mirkli nejutos, ka apgrūtinātu vai traucētu personālu - vai tas bija pa dienu, vai 22.00 vakarā vai 7.00 no rīta.

Labdien! paceļu tēmu. Interesē svaigākās atsauksmes par dzemdībām Ogrē, un īpaši- par epidurālo anestēziju. Vai kāda ir izmantojusi nesenā pagātnē?

Lauvaaa
Nezinu, vai ar epiduralo vai bez, bet draudzene nupat dzemdēja, nedēļu atpakaļ. Teica, ka viss ļoti forši un apmierināta bija ļoti. Vecmātes pretimnākošas un jaukas. Vairāk gan neko nemācēšu teikt.

kikya123
Paldies


milumlacitis

Dzemdības bija pirms gada Ogrē. EA iedūra vai nu slikti vai kā, bet man nenostrādāja.
Dzemdības varētu teikt, ka sasteidza, kas rezultējās smagos plīsumos, pat dibens saplīsa. Lai veicas Ogrē

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141