Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Ogrē.

CosmoPolitan

milumlacitis
Nu pēc šādas atsauksmes jau diezvai brauktu uz Ogri

milumlacitis

Lauvaaa
Var iegūglēt "sfinktera plīsums pēc dzemdībām", un viss būs skaidrs. Taču negribu biedēt pirms laika. Taču fakts - Ogrē ar tādu problēmu viņi nebija gatavi strādāt. Diemžēl.

Pirms gada dzemdēju Ogrē, varu teikt tikai to labāko, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt! EA gan nenēmu!

RitishR
Paldies!

Pirms gada dzemdēju Ogrē, ņēmu EA. Viss lieliski! Ar EA nekādu problēmu. Personāls lielisks. Tagad gan ārsti gandrīz visi nomainījušies. Bet biju uz vizīti pie no Jēkabpils atnākušā Blimhena- nu superīgs kungs. Un mana uzraugošā ginekoloģe arī teica, ka izcils speciālists, Ogrei esot paveicies. Vienīgais, kas Ogrē nepatika- ēdiens. Bet tā- šoreiz arī uz Ogri braukšu.

Papildināts 23.04.2021 10:49:

milumlacitis
Ir cilvēki, kuriem EA vienkārši nestrādā vai nepietiekami strādā. Zinu, jo man māsīca tāda- nestrādā ne EA, ne spinālā. Vienmēr nākas kopējo narkozi taisīt, pat ja neliela operācija. Un tā nepavisam nav anesteziologa vaina.

Vai Ogrē pieejamas arī ūdensdzemdības? Jebšu ne?

milumlacitis

Northlandgirl
Cik zinu, tad nē

Man ir sāpīga pieredze... Ja trāpīsies Ogrē, kad nav citu dzemdētāju-varbūt arī, ka baigi ok. Ja nedod dievs, kā manā gadījumā pēkšņi puse pilsētas būs sadomājusi dzemdēt... NĒ, NĒ UN VĒLREIZ NĒ. Niansēs neigrimsu. Bija traki. Tas, ka nebija brīvas privātās palātas un īsti nebija kur mūs ar bebi likt arī kopīgajās palātās vēl būtu dzīves sīkums... Pladies dakterei, kura atnāca un pēdējā brīdī izglāba mana bērna dzīvību, pirms tam agri no rīta mainījās personāls, daudz dzemdētāju.Bez iemesla izdomāja man stimulēt dzemdības, epiduriālo ievadīja, tad, kad jau tulīt pati būtu piedzemdējusi(stundas piecas vēlāk ,nekā es to lūdzu, jo nevienam nebija laika). Bardaks. Bet nu pieļauju, ka manā gadījumā daudz neveiksmīgu sakritību... Beidzās jau viss labi, bet... joprojām auksti sviedri līst atceroties, ka tā varēja arī nebūt. UN - obligāti līgums ar vecmāti Ogres gadījumā. Pēcdzemdību aprūpe gan jāatzīst, ka ļoti ieinteresēta un harmoniska.

Alady
Vismaz labi, ka gan jums, gan bērniņam viss kārtībā.. nevar jau paredzēt, vai uz to bridi bus daudz citas dzemdētājas. Varbūt zināt, cik maksā līgums ar vecmāti?

Lauvaaa
Ja nemaldos kaut kādi 350 eur. Bet precīzi tiešām vairs neatceros. Varbūt, ka kaut ko jaucu. Ogres slimnīcas mājaslapā var cenrādī pameklēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18326141