Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šveice

Lota

Ir doma šogad apskatīt Šveici. Varbūt kādam ir maršruts pa galvenajiem apskates objektiem un var padalīties?!? Paldies jau iepriekš!


Šveici vienā braucienā, ja vien negrasies celot vismaz 14 dienas, apskatīt grūti tīri ģeogrāfisko īpatnību dēļ un galveno un kalnu pāreju celu tīklojuma. Šveici vislabāk "sadalīt" 2 etapos.


Страшно, когда человек говорит и не знаешь, зачем он говорит, что говорит и кончит ли когда — нибудь.

Cucamonga
Gribētos iekļauties 10 - 11 dienās. Ja kaut ko nesanāks apskatīt, tad paliks citai reizei.

Kukazhaa

Lota
Labaak izveelies vienu dalju.. ko un kur obilgaati gribeetu. Kaada jeega skriet kaa trakam, lai visur paspeetu atkjekseeties? Es pagashgad biju 5 dienas.. 1 dienaa kalnaa, ar garumgaru pastaigu, kartoffelrösti eeshanu.... 1diena Bernee (biju modernaas maakslas muzejaa, paul klee &co, tas vien aiznjem pusdienu, mani interesee un patiik), tad kameer pa Berni izstaigaajaamies (vienalga palika iespaids ka daudz ko neredzeeju), izbraukajaamies... liidz tumsai. Tad 1 Zürich (izbraucaam pa diena skarstumu ar kughiiti pa ezeru.. forshi... 1Solothurn un apkaart... un deelj lielaa karstuma vienu dienu pavadiijaam Freibad (aara baseinaa-pludmalee). Bija forshi. 11 dienaas visu rezdeet, visur pabuut un visur iekjekseeties... nu nevar. Pie tam veel paarbraucieni.. parkings, vasaraa ja veel lielais karstums...

Izdomaa kas tev ir "galvenie apskates objekti": kalni, pilseetas, muzeji-bazniicas...?Var būt arī viena daļa. Tāpēc jautāju vai nav kādam gatavs maršruts. Muzeji neinteresē, vairāk kalni un dabas objekti, pilsētas ar savu šarmu. Plānojas nakšņošana kempingos - teltī.

no malas

Nu, es četrarpus dienās paspēju būt Ženēvā, Lozannā, Bernē, Lucernā, kalnos (Materhornā), pie Reinas ūdenskrituma un Cīrihē (minimāli). Drusku jau sanāca skrējiens galopā, bet viss bija skaisti bez gala


a²+b²=c²

danucis

Man patik vienmer tie ieteikumi...tip tik un ta nepaspesi. Nu cilveks tak nesaka, ka grib pilnigi visu valsti apskatit. Un 10 dienas tomer daudz var apskatit. Ja, var galopam skraidit, bet var ari baudit. Ja interese daba, ieteiktu atrast kadu kempingu pie ezera, nobazeties tur uz kadam vismaz 3-4 dienam un rikot isus izbraukumus vai pargajienus. Jo telts vietas meklesana, telts liksana un saliksana aiznem ari daudz laika, lai to daritu katru dienu. Pasai man loti patik Zuggersee un Vierwaldstättersee un Luganersee. Teiksim ja paliek Luzern apvidu, tad lidz tuvejam Lielpilsetam 50-100km. Daudz vieglak rikot izbraucienus un vakara atgriezties uz visu gatavu, neka katru dienu jauns kempings, registresanas, gaidisana, pakosanas. Un vel stress ja kempinga vietas nav.


Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Lapsa

Bez tā, kas te jau minēts iesaku apskatīt šo: http://www.aletscharena.ch/
Izbraukt pa veco bruģēto Gotthard pāreju http://www.passosangottardo.ch/ (tur pa augšu iet arī asfaltētais ceļš, tas arī ir interesanti, bet ne TIK forši kā tiešām vecā pāreja).
Izbraukt pa Grimselpass http://www.myswitzerland.com/en-ch/grimsel-pass.html
Vismaz apskatīt vai vēl labāk - izbraukt ar Furkapass tvaika bānīti https://www.dfb.ch (tur ne visas lokomotīves ir tvaika).

http://www.grimselwelt.ch/ausflugstipps/gelmersee - te man ļoti patika!
http://www.truemmelbachfaelle.ch/
...

Kad esi Luzernā - noteikti vajag ar kuģīti aizbraukt līdz Pilatus vilciena stacijai un uzbraukt augšā http://www.pilatus.ch/en/. Atpakaļ var pa otru pusi, kur vagoniņi. Tad ar troleibu var atpakaļ līdz centram tikt. Vēl iesaku noiet gar veco mūri un uzkāpt tornī http://www.luzern.com/de/museggmauer/
No turienes ir skaists skats uz vecpilsētu. Pilatus kalnam ir svarīgi paskatīties Webcam bildes pirms brauc augšā. Tur mēdz būt super saulains, arī ja pilsētā laiks ir mākoņains. Bet mēdz būt arī tā, ka augšā pilnīgi neko neredz. Tad gan nav vērts maksāt to pacēlāja cenu. Vispār tas attiecas uz visiem kalniem.

Bet apskates vērtās vietas varētu skaitīt un skaitīt. Visu ko gribu pati nemaz vēl neesmu redzejusi

Papildināts 19.06.2016 16:22:

Jā, Gotthard pārejā augšā ir muzejs, bijušais nocietinājums http://www.sasso-sangottardo.ch/
Tas man likās ļoti interesanti. Net nu tur būtu vērts vācu valodu zināt, lai saprastu ko gids stāsta.

Papildināts 19.06.2016 16:27:

Franciski runājošana daļā bez visa standarta klāsta šis ir interesanti: https://www.alimentarium.org/de/die-gabel
Un ja jau pa to pusi, tad noteikti http://www.chillon.ch/ Bet tā jau ir klasika.

Lapsa

Paldies par informāciju.


Ko būtu vērts redzēt Jungfrau reģionā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18331369