Zelta liesma.lv, NunnaUuni krāsnis no ziepjakmens - nozaga naudu

Pelageja

Slēdza Pelageja: "Problēma tiek risināta".

Sveikas! Tie, kas mūs zina, zina, ka mums ir Bērni un mēs būvējam MĀJU. Principā no tā sastāv visa dzīve. Man jau sen bija sapnis par zilo ziepjakmens plītiņu. Tagad, kad bedzot māja ir tapusi līdz šai stadijai, aizvedu vīru uz NunnaUuni salonu Brīvības ielā, interneta mājas lapa www.zeltaliesma.lv.

Tagad tā sadaļa, kur var nomētāt ar mēsliem, jo vīrs vienkārši iedeva naudu Staņislavam Litiņam no šī ofisa par skursteni pret "raspisku" 17.12.2015. Pēc tam vēl saņēmu facebook uzaicinājumu no šī paša ofisa Ainis Kalniņš. Ja palūkosieties facebook foto, sapratīsit, ka tas ir refleksīvi zem sadaļas spams.

Pirmā saruna bija tīri normāla, kā parasti pie cilvēkiem - uzreiz pēc svētkiem noskaidros labāko piedāvājumu, konkretizējam izmērus, atzvanīs.

Pēc tam pusgadu zvanījām tikai mēs, nekāds piedāvājums netika konkretizēts, tā kā mums bija arī citi darbi un ārā auksts, īpaši negruzījām, taču pēcāk sākās brīnumi. Izrādījās, ka skursteni nevarēs vispār atvest, jo naudas vairs neesot. Sakam, ka samaksāsim atlikušo daļu jau redzot skursteni, lai risina savas problēmas. Seko atbilde, ka naudas VISPĀR neesot. Pēc mēneša būšot, tad toč atvedīšot. Tā mēnesi pēc mēneša. Pusgads paiet. Mani piebesīja. Uzrakstīju sūdzību somiem, šiem šausmīgi sorry, taču naudu neatdod. Es šokā, jo es tiešām vienmēr esmu sapņojusi par to krāsniņu un uzticējusies tikai dēļ somu NunnaUuni vārda ofisā.

Vai ir kāda iespēja pret šādu raspisku iesūdzēt to Stanislavu Litiņu tiesā?!!!?

Papildināts 29.06.2016 19:36:

Pēdējās izmaiņas: Pelageja, 29.06.2016 19:49.

Vai ir kāda iespēja pret šādu raspisku iesūdzēt to Stanislavu Litiņu tiesā?!!!?
protams, ka var. Vērsties tiesā ir tiesības jebkuram pilsonim. Tikai ņemiet vērā, ka par mantiskām prasībām ir liela valsts nodeva, man slinkums meklēt, bet vismaz pāris simti euro - ja nemaldos, būs.

Papildināts 29.06.2016 19:58:

aj nē, kļūdījos valsts nodeva 150 euro.

Ну, конечно я милая лапочка. Прямо зайка в пушистеньких тапочках. Только если обидите лапочку, то по тыкве получите тапочком.

nero

Un vēl jāņem vērā, ka pozitīvs tiesas lēmums nenozīmē, ka uzradīsies arī nauda.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Izskatās bēdīgi. Atvēru to mājaslapu, tur par nav norādīts ne firmas nosaukums, ne reģistrācijas nr.

Vienīgais izskatās, ka var Vērsties tiesā pret fizisku personu, ne pret firmu, jo tās ir tiesības jebkuram pilsonim. Ja tā būtu firma, tad vēl būtu cerības kā kreditoram ko piedzīt.

Varbūt, ka uzreiz uz policiju jāiet un jāraksta iesniegums par krāpniecību?

Un VIDam arī der piezvanīt, lai pārbauda Stanislava Litiņa personu, vai ir reģistrējis šo savu saimniecisko darbību?

paldies par atbildēm. es joprojām esmu šokā, jo nesaprotu kā somi (tās ir somu krāsnis NunnaUuni) pieļauj, ka ar viņu vārdu tiek piesaistīti klienti, kurus šai zeltaliesma.lv apkrāpj. es pat nesaprotu to divu Staņislavs Litiņš un Ainis Kalniņs domāšanas gaitu, jo neticas, ka šādi ir iespējams ilgstoši pastāvēt.

Mazā Raganiņa

Pelageja
Ir ir iespējams ilgstoši pastāvēt ... un dzīvot cepuri kuldami.

Pelageja, tas nav somu uzņēmums un ar somiem nav nekāda sakara, cik tik varbūt, ka no viņiem iepērk produkciju. Shēma tāda, ka tie krāpnieki ir uztaisījuši mājas lapu, pērk no somiem tās krāsnis un te gribētājiem piedāvā. Bet izskatās, ka iekasētā nauda nesedz visus viņu izdevumus. Tā ir naturāla krāpniecība un ne viņi pirmie, ne pēdējie.

grinna
labi, rakstu iesniegumu policijai. vīrs nekad nebūtu uz tādu salonu pats gājis, es esmu vainīga, ka man vajadzēja ziepjakmens krāsni!!!! nav gluži tā ka nav nekāda sakara ar somiem, jo ja tu gribi dajebko par to krāsni uzzināt, tevi automātiski nosūta uz vietējo ofisu, tev nepasaka tās cenu Somijā.

ĀAA, vēl skaistāk, tagad Latvia vairs pat neuzrāda šo Zeltaliesma.lv, jo pirms tam uzrādīja: http://www.nunnauuni.com/english/yhteystiedot.html

Pelageja
cik saprotu, tad, ja tā firma darbojas oficiāli, tad bija jābūt norādītiem reģistrācijas nr., bankai, konta nr, (šo info neredzēju), jo avansu par preci parasti skaita ar bankas pārskaitījumu uz firmas kontu. Ja avansu ņem skaidrā naudā, tad pie naudas samaksas jāsaņem kases čeks ( kases aparātam bija jābūt) vai vismaz stingrās uzskaites kvīti izsniedz. Tu domā, ka somu uzņēmums tā Staņislavam Litiņam un Ainim Kalniņam, ļaus paņemt naudu viņu vārdā bez jebkādas stingrās uzskaites? Tev tur tik rūtiņu lapa ir izsniegta. (tad nav uzbrauciens, tas ir tik skaidrojums)

ev tur tik rūtiņu lapa ir izsniegta. (tad nav uzbrauciens, tas ir tik skaidrojums)
patiesībā pat varētu arī būt uzbrauciens. Ja man šitādu papīra lapu kāds izdotu, laistos prom neatskatoties un kaut kādu tur vajadzīgo krāsni pameklētu citur.

Ну, конечно я милая лапочка. Прямо зайка в пушистеньких тапочках. Только если обидите лапочку, то по тыкве получите тапочком.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18332191