Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju taro kāršu licēju!

Sapnjotaaja

Vai šeit ir kāds, kurš liek taro kārtis ar interneta starpniecību? Tā, ka es varu uzrakstīt savu jautājumu un man tiks dota atbilde?

Basteta labi liek!
Un Divino tā liekot!

Draugos profils Olita Niedrite (Ragana) liek par ziedojumiem.

Basteta

Protams, variet to uzskatīt par mēģinājumu noniecināt konkurenti, bet šo Olitu es pazīstu gana labi, lai teiktu, ka viņa ir slima, ļoti slima. Un nē, tas nav tā, kā man nepatīk Daugavietis un liekas, ka viņam lielummānija un citas problēmas, taču neko tādu es par viņu neteiktu, jo personīgi nepazīstu, bet šo Olitu es gan pazīstu, tiesa, sen neesam redzējušās, un zinu, ka viņai ļoti nopietni nav ar galvu labi.

Viņa ir labsirdīgs cilvēks, tāpat es nesaku, ka šizofrēnisks un citādi mazpieskaitāms cilvēks nevar būt gaišredzīgs, bet tādiem ir kā senos laikos pītijām jāstrādā kopā ar kādu, kas tulko viņu teikto un pavērš to realitātes virzienā. Cerams, ka viņai ir tāds padomdevējs. Ja nav - uz savu atbildību. Es savu esmu pateikusi. Neko nesaku par viņas zīlēšanas spējām, varbūt tās ir, bet ļoti jāfiltrē, kas nāk no augšas, kas no viņas pašas ļoti izkropļotās realitātes izjūtas.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

Basteta
Ir pienācis brīdis, kad jūtu aicinājumu, lai arī man kāds spējīgs cilvēks izliek kārtis. Pieredze līdz šim bjusi niecīga, bet jāatzīst ļoti pozitīva. Agrā jaunībā, kad augstskolā gatavojos valsts eksāmeniem, kāda sieviete izlika man kārtis un pateica daudz pozitīvu lietu, kas visus šos 20 gadus man bija labs enerģijas lādiņš. Šobrīd jutos iztukšota, un sirds mudina ko līdzīgu paveikt. Dzīve rit mēreni, pat vienmuļi. Gribētos uzzinat, vai gaidāmas kaut niecīgas izmaiņas. Jāatzīst gan, ka saskaņā ar katoļu baznīcā sludināto, kāršu likšana ir liels grēks. Tāpēc īsti nespēju ar sevi vienoties,

vai šīm sajūtām ļauties, vai arī piespiest prātu šo iekšējo balsi ignorēt?

Vai, apmeklējot cilvēku, kas prot lasīt kārtis, ir pieklājīgi lūgt viņam teikt tikai pozitīvās lietas?

Labprāt uzklausītu Jūsu un arī citu zinošu vai pieredzējušu cilvēku viedokli.

Basteta

Pieklājīgi tas ir, ja izsakies pieklājīgi, bet gudri gan nav. Lai gan - ja man pasaka - gribu dzirdēt tikai labo - es nesūtu prom. Es atbildu, bet brīdinu, ka tas ir vairāk iedvesmai, neko lielu nedos. Nav iespējams pilnībā palīdzēt, ja neņem pretim visu tā, kā ir. Bet varēt tā var. Vai varbūt labāk - pateikt visu varbūt tā maigāk, pašu sliktāko izlaist. Bet atkal - nu nebūs tādā veidā pilns komplents, lai gan tad vismaz var tā - varētu jums būt nepatikšanas (nespecificēt kādas), es labāk jums ieteiktu tā un tā rīkoties, lai to nebūtu.

Par to, vai tas ir grēks - pēc katoļu baznīcas domām ļoti daudz kas ir grēks. Pat vispār gribēt zināt nākotni jau ir grēks. Ja tev tas traucē, tad labāk nemaz nesākt. Bet lielākā daļa katoļu nedzīvo pēc visiem katoļu likumiem, vismaz ne Latvijā. Es reiz konsultēju katoļu mācītāju - geju par viņa attiecībām ar vīriešiem. Tāda nu ir tā pasaule. Taču, ja iekšā ir pretestība, pie tam bailes dzirdēt ko sliktu, tad varbūt labāk griezties pie mācītāja pēc iedvesmas. Es te neņirgājos. Katram jāatrod savas metodes, kas palīdz. Ka esi katole un stingri pie tā turies, tad varbūt sevi nemulsināt.

Es personīgi uzskatu, ka maģija, pareģošana utt nav savienojami ar Kristietību. Katolicismā un Pareizticībā ir gan sava maģija - to tad var izmantot. Protestantiem gan sūri, nekā tāda nav.

Steelheart

Basteta
Laikam jau stāsts nav tik daudz par "grēku", kā par bailēm dzirdēt ko netīkamu.

Es personīgi uzskatu, ka maģija, pareģošana utt nav savienojami ar Kristietību.
Vai varat šo pakomentēt ...un kā pareģošana "sadzīvo" ar latvisko dzīvesziņu?

Basteta

Nu, katoļiem un Pareizticīgajiem ir sava maģija, bet visa cita ir fū. Bībelē taču ir teikt,sk jebkurš pareģis vai burvis ir jānogalina. Kā Dievs būs lēmis, tā notiks, visa maģija nāk no Sātana. Cilvēkiem patīk Kristietību staipīt uz visām iespējamām pusēm, no Bībeles izvēlēties, ko izmantot, ko noliegt, pastāv dažādi pieņēmumi par nekanoniskajiem evaņģēlijiem, kurus kāds pieņem, kāds ne, jauc iekšā Gnosticismu utt. Tomēr, cik es esmu sapratusi gan no Bībeles studijām, gan sarunām ar mūsdienu kristiešiem, nu neietilpst tāda maģija vai pareģošana normālā Kristietībā. Latvijā vispār cilvēki šo reliģiju izstaipa stipri pāri tās robežām, tic mūžīgai un nemirstīgai dvēselei, lai gan tāda ideja priekš kristieša ir greiza, un tamlīdzīgi. Katrs dara, kā grib, tomēr man šī reliģija nu nekādi neliekas saistāma ar pareģošanu un maģiju. Tā ir pilnīgi pret to.

Latviskā dzīvesziņa turpretim sadzīvo ļoti labi. Tā taču ir pilna ar maģiju un arī pareģošanas netrūkst. Pie tam nav īpaši stirktu robežu kādu maģiju drīkst un kādu nē, nemaz ne kā katoļiem, kuriem drīkst tikai baznīcas maģiju. Es te ļoti īsi un primitīvi. Nedomāju, ka no ļoti gara izklāsta te kādam labāk paliks.

Es esmu studējusi Teoloģiju, tiesa, tikai nedaudz vairāk par pusgadu, bet mācījos es cītīgi un priekš sevis izpratu Kristietību tik labi, lai tiešām beidzot varētu par to kaut ko teikt. Ne jau mans viedoklis ir vienīgais pareizais, bet man liekas tā nedaudz smīna vērts, ja kristietis liek kārtis un buras, lai gan tādu cilvēku, protams, ir ļoti daudz, pat tādu, kas lāstus liek. Ir jau kas tos nesauc par kristiešiem, bet sevi viņi par tādiem uzskata.

Steelheart

Ja jau šaubies, tad varbūt nepieciešams padomāt kārtīgāk, vai vēlies maz ieskatīties nākotnē? Es šā gada sākumā arī biju pie taro kāršu licējas, pateica gan labo, gan slikto. Un zini, dažu brīdi domāju, kaut nebūtu gājusi!

Tagad pati mācos likt taro kārtis kursos, vēl mācos, tāpēc nepieteikšos svešam cilvēkam likt kārtis. Pagaidām lieku tikai sev, kolēģiem, draudzenēm un ģiemenes locekļiem. Nākas atzīt, ka taro kārtis ir ļoti spēcīgs instruments, no manas pieredzes - nemelo. Patiesība ne vienmēr ir skaista, tā pat spēj būt ļoti sāpīga. Ņemot vērā to, ka kārtīs redzētais piepildījies, kolēģes pat teikušas, ka vairs negrib, lai zīlēju, ka labāk esot nezināt. Un patiesi, biežāk ir labāk nezināt, varbūt ne labāk, bet vieglāk noteikti. Jau kuro reizi zīlējot sev, esmu pie šīs atziņas nonākusi, bet ir vēlme ložņāt pa to nākotni un citu cilvēku dzīvēm. Pēc pēdējās pattiesības ieraudzīšanas bija ļoti smagi, nebiju gatav to redzēt, Tāpēc pagaidām sev nezīlēšu.

Ieteikums Tev - apdomājies, vai vēlies nākotni redzēt

Nesen man izlika taro kārtis.

Info ko neteicu cilvēkam , pateica kārtis , ļoti tuvu pie patiesības pat pie citiem jautājumiem , par kuriem nedomāju tā, un uzreizu redz visu.

Man tāds jautājums pie šīs tēmas.Man bija SA , nomira mazulis puncī, Kārtis pateica ka bērna dvēsele pie manis atgriezīsies, būs tas pats bērniņš ,kurš neatnāca.Tas iespējams?un to ka skaudība daudziem bijusi uz mani un tapēc nesanāca, otrādi pat bērna pirmā kārts izkrita....

Atbildes savas atradu....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18333213