Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju taro kāršu licēju!

Sapnjotaaja

Princa

Agmoonija

Kārtis pateica ka bērna dvēsele pie manis atgriezīsies, būs tas pats bērniņš ,kurš neatnāca.Tas iespējams?

Ja 7 gadu laikā pēc neveiksmes atkal iestājas grūtniecība,tad iemiesojas tā pati dvēsele kurai nebija lemts piedzimt iepriekšējā/ iepriekšējās grūtniecībā.

un to ka skaudība daudziem bijusi uz mani un tapēc nesanāca, otrādi pat bērna pirmā kārts izkrita....

Protams,ka grūtniecību var noskaust vai mazums nelabvēļu ,neauglīgu un nelaimīgu sieviešu apkārt.Ja vēl kāda tāda gadās tuvākās ģimenes vai draudzeņu vidū,tad visādi var gadīties.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Sarandiels

Ja 7 gadu laikā pēc neveiksmes atkal iestājas grūtniecība,tad iemiesojas tā pati dvēsele kurai nebija lemts piedzimt iepriekšējā/ iepriekšējās grūtniecībā.
Jāpiebilst, ka tas ir tikai viens no scenārijiem, nevis negrozāms, uz visiem gadījumiem vienādi attiecināms likums.

Ad noctem festinamus!

Ja godīgi , man pat bij sajūta , ja nu tas pats bērniņš atnāks atpakaļ pie manis.... Tikkai iekšā bij šaubas...

Plānojam nākamo gadu strādāt pie bērna..

SA bija 27 gados...Tagad ir 30 ....Ir iemesli zināmi tagad , zinu pie kuriem ārstiem griezties ja kas, un amuletu ar gatavos priekš manis speciālu dziedniece....

Kārtis pateica uz nākotni ka būs divi bērni, bet ļoti gribētos trīs ....

Sarandiels

Agmoonija
Kārtis neteica pilnīgi neko, tās ir tikai instruments informācijas pārraidei - tāpat kā televizors pats nerada nekādus raidījumus vai filmas, tikai novada informāciju. Teica zīlnieks. Savukārt zīlnieki ir tādi paši cilvēki, kā jebkurš cits, un informāciju var uztvert nepilnīgi, daļēji, savas izpratnes robežās. Zīlēšanas rezultāts ir uztverams kā viens no iespējamajiem variantiem un rekomendācija, taču ne likums pie kura turēties.

Ad noctem festinamus!

Daugavietis

Iemetu aci, "garāmejot", tēmā ......

Es ar Taro kārtīm nestrādāju. Tikai, ja vajag, izlieku Lenorman kārtis.

Ja zīlnieks pasaka, ka Jūs, mēneša laikā, iesiet bojā aviokatastrofā, tad nesēžaties lidmašīnā. Un zīlnieks būs "kļūdījies". Tas pats sakāms par gaišreģu pareģojumiem. Pareizi Sarandiels saka - kārtis ir tikai instruments informācijas saņemšanai. Sava veida scenārijs (viens no daudziem, varbūt, iespējamākais), kuru iespējams mainīt. Tas zīlnieks, kas jauc savu vērtību skalu, ielaiž to kāršu izlikšanas procesā - ir "nepareizs" zīlnieks. Profesionālim ir jāprot atdalīt savus uzskatus un dzīves redzējumu no informatīva lauka informācijas.

Ā, jā. Basteta. Tavas domas par manīm, sakrīt ar maniem uzskatiem par Tevi. Tu pat šeit, šajā tēmā, mēģini mani aizķert. Nožēlojami. Tev būtu ar sevi jāpastrādā. Ja tikai to proti.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Sarandiels

Daugavietis
Abi labi. Tu to pašu dari citās tēmās.

Ad noctem festinamus!

Basteta

Var atgriezties tā pati bērna dvēsele. Ja jūti, ka tā būs, tad visticamāk arī būs, lai gan nedomāju, ka tā notiek vienmēr. Tā saucamais Liktenis ir mainīga padarīšana.

Un man arī tā ir bijis, ka ir gribējies, kaut nebūtu zīlējusi. Vairāk tas bija agrāk, kad es slikti mācēju kontrolēt savu dzīvi. Izliku kaut ko sliktu, mēģināju labot, bet ne jau vienmēr perfekti sanāk, kaut kur pa vidu vēl vēlme kāršu teikto pievilkt tam, ko gribētos, un beigās vairāk nepatikšanu nekā tad, ja nemaz nebūtu likusi.

Bet tā ir tikai tad, ja uznāk bailes, sāc satraukties, nevis loģiski strādā ar situāciju, lai ļaunais scenārijs nepiepildītos.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

Daugavietis

Sarandiels
Abi labi. Tu to pašu dari citās tēmās.
Tātad abiem ar sevi jāstrādā.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Runājot par slikto. Taro kārtis ir liktas arī citas reizes.

Un man bija SA zaudēju bērnu , bet tika bērniņš redzēts kārtīs ka būs..., VAI TO NEVARĒJA REDZĒT vai tikkai man neteica slikto ? Varbūt man tagad kad eju pie viņas jasaka-sakiet man slikto arī kas būs , ne tikkai labo....

Vispareizāk būtu neiet tur vispār. Ja sāpe par bērnu, tad nepieļauj iepriekšējās kļūdas. Tici, ka bērniņš atnāks. Un viss, nevajag šaubīties un ielaist bailes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18333213