Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju taro kāršu licēju!

Sapnjotaaja

Mani apmierina, kā Olita izliek kārtis, nav nekādas vainas

Pēdējā reize ko lika - paziņam biznesmenim, par situāciju biznesā - izlika visu kā ir, saprotami un loģiski

Ps maza piebilde par tupo kristietību - reāli besī tā viņu muļķība visa

kristietība ir biznesa projekts un kā jau tādi projekti - nemīl konkurenci, tapēc arī tajos rakstos - kas noteikti nav nekādi svētie raksti - ir smalki iešifrētas pavēles un norādījumi - aitu baram, kas pazemīgi jāuzklausa

kristiešiem vajag pie Kristus turēties, ne pie kristietības

un domāt ar galvu. loģiski

Pēdējās izmaiņas: Kundalini, 25.07.2016 20:50.

BLOGS : http://ej.uz/o7vw

Daugavietis

Kundalini
Ps maza piebilde par tupo kristietību - reāli besī tā viņu muļķība visa kristietība ir biznesa projekts un kā jau tādi projekti - nemīl konkurenci,

Es arī jebkuru ticību uzskatu par biznesprojektu. Pat ne ticību, kā tādu, bet to, kā ticība, ideja, doma tiek pakārtota noteiktam "izredzēto" - guru personīgajiem pamatinstinktiem. Ticība, uzticēšanās, kam Augstākam, paša par sevi ir laba un vajadzīga lieta. Līdz zināmām robežām.
Bet, cik noprotu, vienā no tēmām lasīju, ka Tev arī ir savs "biznesprojekts". Kaut kas tamlīdzīgs. Savs miniatūrais egregoriņš ar egregoriāliem līderiem, egregorialajām marionetēm un egregoriālo masu. Jeb es kļūdos ? Tad atvaino.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Basteta

Nekļūdies gan. Gan viņš, gan Olita aizraujas ar dažādām personības kulta izpausmēm un citām šizainām lietām.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

droši variet ierakstīt Staļina piekritējos arī, jo interesē KOB

ir netā laba filma - Staļins, Hitlers un Gurdžijevs, var noskatīties

biznesa ezotēriskā man nav, jo naudu nepelnu ezotērikā

Tjip, zīlnieku būšanas nemaz nav biznesa projekti..

Daugavietis

Kundalini
KOB ir gan ezotērika. Ezotērisks novirziens, kas pēta kolektīvā saprāta darbību un iespējas manipulēt ar kolektīvo saprātu. Tīri laba mācība, kā reiz personības kulta izveidošanai. Es arī esmu uzmanīgi klausījies Petrova lekcijas, bet vairāk patīk un pielietoju Titova (Veriščagina) skolas metodikas. Ļori laba un praktiska lieta.

Bet kur tur staļinisms. Darbs ar egregoriem ? Tak tas, (KOB) starp citu, ļoti pat palīdz dažādu "personas kultu izveidē". Jeb darbā ar egregoriem un to izveidē. Kādēļ kaunēties ? Un noliegt, ka tā nav ezotērika ? Dari un dari. Es tikai par to, ka teicu, ka jebkurš egregors nodrošina savu arhitipu pamatinstinktus. Gan baznīcas, gan KOB, gan manas firmas, gan Tavas firmas, gan citu firmu. Tādēļ kritizēt baznīcas tēvus, ka viņi atraduši, kā sev personīgi maizīti nopelnīt, nav pareizi. Katrs pelna, kā prot un kā var. Ticība, kā cilvēka vēlme, gan nav biznesprojekts. Bet reliģija, baznīca, mošeja un t.t.., gan ir. Galvenais, lai šie kulta, ticības, netticības un citi rīkotāji, nodrošinātu kādas sabiedrības daļas vēlmes pēc kaut kā. Baznīcas tēvi nodrošina sabiedrībai ticības lielāku pieejamību. Tak, lai nodrošina ! Man, piemēram, riebj jebkura sekta, it sevišķi ar personas kulta deklarēšanu. Bet, lai tak ir, ja tas daļai sabiedrības tik nepieciešams.

sniegakaraliene
Jebkurš darbs ir neliels vai liels biznesprojekts. Arī Jūsu darbs. Ja, protams, Jūs vispār strādājat. Kaut gan arī nestrādāšana, ir sava veida "biznesprojekts".

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Kundalini

Kaut ko noderīgu var no katra cilvēka dabūt, tāpēc mēs dzīvojam sabiedrībā, ne mežā

Olita gada beigās izliek kārtis - uz visiem 12 gada mēnešiem, arī labs izlikums, kā ies gadā lietas

Kā arī cik sapratu - viņa studē ezotēriku un tur arī pārzina dažas lietas

Atcerieties, kas rīt par dienu 28. jūlijs. Baltā stara diena. Nelietojiet alkoholu, ne stresojiet, nestrīdieties, nepārpūlieties karstā saulē. Ļoti saudzējiet sevi, atpūtieties pie dabas, meditējiet, klausieties skaistu mūziku ar labām vibrācijām.

sniegakaraliene

Tapēc jau eju tur ,lai nebūtu bailes . Ticība būtu ,ka viss būs labi .Amulets būs kas sargā . Domu par grūtniecību atlikām , japastrādā un tad ... Būšu pie labākiem ārstiem ,bet vienalga bailes būs jūtu... No pašām dzemdībām arī būs bailes , vienas jau bija, nepatika galīgi...varbūt tapēc ka dzīvs nebija, bet grūti gāja....

Cenšos savākties, un cerēt ka viss nokārtosies... Vismaz zaudējuma sāpes rimušās, tagad tik domāju ka jadzer vitamīni, japlāno ,jadomā par nākamo bērniņu...Vienreiz pēc zaudējuma dēlu redzēju sapnī , vairāk netiku redzējusi...

ralem

ai kam jums tas karshu licejas, kopsh man nezile, jutos labi un ari neprasas,miers utt veidojiet pashi savu pasauli.

Agmoonija, jūtu tev ļoti līdzi. Tu daudz esi pārcietusi un izturējusi. Bet pie zīlniekiem gan neej, tak Basteta un citi te visu laiku saka, ka pilnīgi neko nevar pateikt. Kā kaut ko konkrētu jautā, tā sāk šķobīties, ka cilvēks taču pats savu dzīvi veido un pieņem tādus vai citādus lēmumus. To, ka viss būs labi, es arī tev varu pateikt. Parunājies ar vienkāršiem cilvēkiem, ar tantīti, kas puķes pārdod, vai kādu gaišu, sirsnīgu kaimiņieni, un viņas tev arī tikai labu varēs pateikt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18333213