Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju taro kāršu licēju!

Sapnjotaaja

Daugavietis

tak Basteta un citi te visu laiku saka, ka pilnīgi neko nevar pateikt
Neesmu lasījis, ka Basteta vai kāds cits tā teiktu. Visi ezotērikas speciālisti ir skaidrojuši, ka zīlēšanai ir informatīvs raksturs, lielāko tiesu. Tas pats, kas paziņot pa televizoru, ka šodien gaidāms lietus, lai Jūs paņemtu lietussargu un nesalītu. Priekš kam pārfrāzēt tekstus un izdomāt.? Jums žēl, ka kāds aizies pie zīlnieka un, pēc zīlnieka brīdinājuma, kāds izbēgs no nāves vai mazākām, bet lielām nepatikšanām ? Kādēl, tādēļ tik neapdomīgi, tendēti uz "ezotēriķi ir muļķi un krāpnieki", secinājumi ? Tak attopieties savā naidā pret ezotēriķiem, kundze ! Vai nekomentējiet NP sadaļā.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Basteta

Nekad mūžā neesmu neko tādu teikusi. Bet cilvēkiem patīk izdomāt, to es jau sen zinu.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

Vairākkārt ir teikts.
Es tāda pati zīlniece kā Basteta. Ja man cilvēks izstāstīs savu situāciju, es arī pateikšu prognozi.

Basteta

Tad laipni lūgta sākt pieņemt klientus. Man nav iebildumu. Un tavu viedokli, ka esam krāpnieki, gan es, gan citi jau 100X pamanījām. Ko kladzini kā vista, kas tikko olu izdējusi.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

ir Vaita TARO kārtis, grāmata, arī kārtis iekšā, nemaksā dārgi

principā par situāciju - pietiek izvilkt 1 kārti, pirms tam piedomāt, par ko vēlas uzzināt

un nevajadzēs ne maksas ne bezmaksas zīlniekus

BLOGS : http://ej.uz/o7vw

Daugavietis

sniegakaraliene

Tu, Batetai, kā zīlniecei nestāvi pat klāt !!! Piekš kam Tu jaucies tajās lietās, kur esi nulle ???!!! Tu esi negodpātīga dāmīte, kas, vienīgo sevis izpaušanu, atradusi forumā, nevis dzīvē.

Vispār, vēlreiz pārlieciātis, cik tās dzīves atstumtās ir sevišķi negantas.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Iecava
kāda sieviete izlika man kārtis un pateica daudz pozitīvu lietu, kas visus šos 20 gadus man bija labs enerģijas lādiņš. Šobrīd jutos iztukšota, un sirds mudina ko līdzīgu paveikt.
Es varbūt maldos protams, bet... tiešām? 20 gadus dzīvot ar pozitīvu lādiņu tikai tapēc ka kāds tā teica??? Varbūt ir laiks sākt dzīvot SAVU dzīvi? Pozitīvu vai ne tik pozitīvu, bet savu, nevis kā nozombēta staigāt? Dzīve sastāv ne tikai no skaistām notīm.

Basteta

Labdien.

Lasīju ,ka liekat taro kārtis.Gribētu,lai Jūs man arī izliekat.Sakiet kā tas process šeit notiek?

Es par to pasu, bet ne par to pasu.

Vienbrid man sausmigi sagribejas pasai savas Taro kartis. Nu ta, ka vajag un viss. Nebiju neko salasijusies, neka. Vienkarsi ienaca prata doma, kas nelika mieru. Kartis dabuju, gramatas dabuju, lasiju krustu skersu un nonacu pie secinajuma, ka tas kartis ir loti subjektivas. Tas ir viens salikums var nozimet ntas lietas, pie tam dazada rakstura. Nu sanak ka tam licejam vienkarsi pasam pec saviem subjektivajiem ieskatiem ir japievelk izvelets skaidrojums. Ta ir? Ka ta ir? Ka cilveks parastais lai spej to visu izsketinat? Es vienkarsi biju gaidijusi kaut ko konkretaku. Piem. savulaik patika likt runas, tur bija konkreta atbilde.

Daugavietis

Kalla
Kārtis un to sniegtā informācija nav subjektīvs faktors. Subjektīvs jeb slikts var būt tikai kāršu licējs. Tā likšana nav nemaz tik viegla. Pareiza kāršu likšana, es domāju. Tiem, kas pareizi liek kārtis ir jābūt labai prasmei "atslēgties" no sava saprāta, jāmāk pareizi (maisot kavu) uzņemt informāciju. Un jābūt labai intuīcijai kārtis interpretējot.

Daugavieša cāļblogs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18333213