Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju taro kāršu licēju!

Sapnjotaaja

Lūdzu atsūtiet arī man kontaktus taro kāršu licējai!

Lauly29

Atsūtiet man ari kontaktus, lūdzu...

Meitenes, nosūtīju kontaktus visām, kuras jautāja.

"Jums nekad netiek dota vēlēšanās, kurai līdzi netiktu dota spēja to piepildīt." R. Bahs

Arī iesaku taro kāršu licēju Kalnieti no lilit.lv foruma! Trīs dienu laikā, kā solīts, saņēmu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem un vielu pārdomām par tēmu. Patika komunikācijas stils un pozitīvā attieksme

Es arī iesaku Kalnieti. No sākuma viņa man izlika bezmaksas atbildi uz vienu jautājumu, to gan es nevarēju izvērtēt. Pēc tam vērsos ar padziļinātiem jautājumiem, ļoti, ļoti patika. Rūpīgi, pārdomāti atbildēts,ar ieteikumiem, ko darīt, lai risinātu problēmas(kas visnotaļ nav viegls uzdevums, bet padomi ir). Sekoja mazie ieteikumi ikdienai un arī spēka vārdi. Vismaz man bija tā. No sirds iesaku!

Ostore

Tiešām iesaku Kalnieti. Viņa divas reizes zileja pa manu problēmu. Un jāpiekrīt visam ko viņa saka... Tiešām iesaku.

Sveikas! Es pavisam nesen pievienojos Cāļa forumam. Esmu izveidojusi grupu ''Taro kārtis''. Tā ir slēgta grupa sarunām par un ap Taro kārtīm. Ja vēlaties pievienoties, rakstiet man pieteikumu.

Jauku dienu!

Nepieciešami desmit dalībnieki, lai grupa ''Taro kārtis'' varētu sākt darboties. Mēs šobrīd esam septiņas. Varbūt ir vēl kāda, kas vēlētos pievienoties.

"Jums nekad netiek dota vēlēšanās, kurai līdzi netiktu dota spēja to piepildīt." R. Bahs

No manis arī tikai labākie vārdi par Kalnieti. Daudz precīzu lietu pateica, dod noderīgus padomus no kārtīm. Palīdzēja saprast manu situāciju un iedrošināja risināt lietas.

deniize
Sveika, vai varetu man ari ludzu kontaktus arsutit?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18333213