Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vacija ar bernu

Sankjiks

Labdien! Esmu nonakusi pie gala lemuma novembri doties uz Vaciju. Tikai ir neskaidribas. Situacija ir sekojosa. Dodos dzivot pie drauga (nav berna tevs). Tatad saprotu kad pirms dosanas turp man vaid apstiprinatu atlauju no berna teva kad ir dota atlauja bernu izvest uz citu valsti un palikt tur uz dzivi. Zinu kad vaidzetu visas potes un potesanas pasi uz rokas. Ka ari redzes arsta izzinju prieks vacijas bernudarza. Talak noprotu kad nedelas laika man ir jaregistre dzivesvieta sev un meitai. Sak rasties jautajumi. Nav nolemt stradat vel jo velos meitu lenam ievadit vacu bernudarza. Tatad busu kadu laiku majsaimniece. Vai man ir tiesibas kandidet uz bernu naudam? Kir ir jaiesniedz si atlauja kad berns drikst atrasties Vacija uz ilgu laiku.

EU valstu pilsonjiem nav vajadziga atljauja atrasties Vacija. Jeb te ir domata berna teva dota atljauja berna izveshanai no valsts?

Papildināts 31.07.2016 20:50:

Un ja, kad registresies, tad pie reizes ari vari paradit to atljauju. Tikko busiet pieregistrejushies, vari sniegt papirus bernu naudai. Dokumentiem tik jabut partulkotiem - dzimshanas apliecibas, visadas pilnvaras utt. Man bija visi tulkojumi, iznjemot skirshanas lemums no tiesas, partulkoti. To papiru tulkoju te uz vietas, bez notariala apstiprinajuma utt. Izgaja cauri. Citiem prasa Apostel vai ka tur to brinumu sauc.

Domata atlauja no berna teva par berna izvesanu un atlauju dzivot vacija.

Papildināts 31.07.2016 21:25:

ZAAZA
Paldies par informaciju.

Papildināts 31.07.2016 21:27:

Un vel man jautajums. Ja dzives vieta ir Leipciga tad kur man tiesi ir jaiesniedz si dzives vietas registracija un kur es varu pieteikties bernu naudai?

skaa

Sankjiks
Ja brauc dzīvot pie sava drauga, tad viņš noteikti pateiks, kur tev jāiet reģistrēt dzīvesvieta, ņemot vērā, ka viņš šim procesam jau ir izgājis cauri.

danucis

Man liekas, ka ik katram tikai par skaistam acim bernu naudu nemaksa gan. Vienam no vecakiem jastrada DE. Iespejams es maldos...

Ja jus neesam preceti, kad i tev i meitai pars simti menesi bus jamaksa par obligato veselibas apdrosinasanu.

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Danucis
Cik lasu tad man var pieskirt bernu naudu ja atsakos no latvijas bernu naudas un registrejos vacija ar bernu uz paliksanu.

Intereseja vel par bernudarziem. Betnam augusta tikai aprites 2 gadi vai es varu bernu noturet majas lidz siem 3 gadiem? Vacija macibu gads sakas no augusta? Un interese tiesi vai pec kada saita varu apskatities pieejamos bernudarzus Leipciga?

danucis

Sankjiks
Blakus ir tema par De, iesaku palasit.

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

Danucis
Lasu jau temu " dzivosana vacija" vai ta ir tapati? Vai aro esmu jau netur aizlasijusies?

skaa

lindabitena

Majas vari turet bernu tik ilgi cik velies , bet 5 gadu vecuma jasak iet sagatavosanas grupa un japiesakas uz skolu , skola sakas no 6 gadu vecuma. Ja tu sedesi majas un nestradasi tev vietu bernudarza nedos , jo bernudarzi ir parpilditi, prieksroku dod vecakiem , kuri strada.
Arsta izzinas nem lidz , bet te tapat visi dakteri jaiet bus no jauna , bernu darzam acu arstu nevajag , tas tik berniem ar redzes problemam. Potem jabut visam , mums posu gramatinu parrakstija uz vacu paraugu.

Papildināts 01.08.2016 14:24:

Bernudarzos japiesakas vismaz 5 , tad dabusiet viena no tiem vietu , kaut kad . Kad pierakstisieties Ratsnama tur pat ari uzreiz paludziet bernudarzu sarakstu un iesniegumu!

Papildināts 01.08.2016 14:28:

Bernu naudu jums var ari nepieskirt , ja pieskirtu , tad kaut ka japierada , ka bernu apgadatajs ir jusu draugs.

Un neaizmisrtat par veselibas apdtosinasanu , ta tev un bernam vus jaapmaksa pasai un tas numuru prasis visur ari bernudarza un kartojot bernunaudu. Ik menesi aptuveni nestradajosai sievietei ar bernu varetu but jamaksa 200 euro valsts apdrosinasana kompanija , ja privata kompanija , tad visi 500 euro

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18334399