Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vacija ar bernu

Sankjiks

chica

Sankjiks
Tá ká Tu pirms tam DE neesi dzívojusi un strádájusi, tad visdrízák bérnu nauda sákumá tiks atteikta. Jo ká jau te tika minéts, lai sanemtu bérnu naudu, vienam no vecákiem ir jástrádá DE vai attiecígi ir jábút registrétam bezdarbniekam, seit jástudé vai jámácás.

Tá ká neesetiet preejusies, Tev un bérnam ir vajadzíga sava atseviska veselíbas aprosinásana. Arí jau tika minéts.

Ja dzívesvieta ir Leipzig, tad ir arí Leipzig jádeklaré dzívesvieta. Kas attiecas uz bérnu naudu, jáskatás, kura Familienkasse ir par júsu regionu atbildíga (var atrast internetá).

Ja Tavs draugs jau labu laiku dzívo DE vai ir vácietis, tad nevajadzétu bút nekádám problémám visu nokártot.

Sabiedejat meiteni, bet es teikshu no savas pieredzes: viss atkarigs no vietas un laika Ok, nezinu, ka ir Leipzig ar b/d, bet mes laukos dabujam bez problemam meitai vietu b/d. Es uz to bridi nestradaju, jo jaunakajam bernam bija 1,5 meneshi. Norakstu to uz vaditajas personigu nostaju arzemnieku integracijas jautajumos. Ljoti pretimnakosha sieviete.

Bernu naudu mani pazinjas dabuja te bez problemam, kaut virs skaitas uznjemejs Latvija un Vacija nekur nebija stradajis, sieva ari nestradaja, gaja valodas kursos. Ja, tas vilkas tos pashus 5 meneshus, bet nu dabuja tak.

Taja pasha laika ir dzirdeti daudz stasti no serijas - vietu b/d japiesaka vel pirms berna dzimshanas vai ari KG nepienakas, jo..... Es teikshu: ka paveiksies.

Bet piekritishu tam, ka ja draugs jau kadu laiku DE dzivo, jautajumiem par to, kur iet un regisrteties, kur atrast Familienkasse utml nevajadzetu radit ipashas grutibas.

lindabitena

Leipziga nav lauki un ir diezgan parpildita pilseta. Ar darziniem drosi vien bus problematiski . Ja nu vienigi uzspides saules stars.

Papildināts 02.08.2016 19:20:

Zaaza , bija kä paveiksies , kops si gada ir stingraki ierobezojumi un viens no tiem , ka vecakiem lr jäbut nodoklu maksatajiem Vacija , lai sanemtu KG

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

chica

Mums arí ar dárzinu nebija problémas. Aizgájám uz tuváko dárzinu, mums tas loti patika. Divus ménesus vélák meita uzsáka bérnudárza gaitas. Un tas mazo grupiná zem 2 gadiem, kur parasti ir vél grúták tikt. Un beigás izrádíjás, ka esam tikusi viená paraugdárziniem pat Vácijás mérogá

Sveiki. tā kā mums ir doma pārvākties uz Vāciju, ta gribēju pajautāt kādi papīri ir jāņem līdzi? un vai bērnam jātulko dzimšanas apliecība vai pilnīgi pietiks ar pasi (bērnam bus 5g.)

lindabitena

Tas nu jau nu tiesam ir pratam neaptverami . !

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

inceens85

Dzimšanas apliecība ir nepieciešama obligāti, ja ir nodoms te dzīvot (dārziņā laikam mums nevajadzēja, bet aprošināšanai, skolai utt., bija jāiesniedz arī dzimšanas apliecība, protams tulkota). Ar pasi pietiks tikai ceļošanai.

Papildināts 15.03.2017 18:06:

Par Kindergeld, ja bērns dzīvo De, tad atbildīgā valsts bērnu naudas izmaksāšanā ir De, vēl gan pie izskatīšanas ņems vērā, ko dara īstais tēvs, pat ja neesat vairs precējušies, sīkāk gan nezināšu, jo personīgi nav bijusi darīšana šādā situācijā.
Mēs bērnu naudu saņēmām no brīža, kad bērni te tika piedeklarēti (vīrs un es uz to brīdi nestrādājām), bērnu naudai pieteicāmies, kad vīrs sāka strādāt un tad saņēmām arī par iepriekšējiem mēnešiem (no pieraksta brīža), tas gan bija nu jau labu laiku atpakaļ un izskatīšana arī kādu brīdi ievilkās.

Cik liela ir bernu nauda? Ko vel sanem maminja, kas ar mazuli sezh majas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18334399