Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sagatavošanas kursi un iestāšanās Rīgas ģimnāzijās 1, 2 un 3

Trallallā

Jap, mēs vēl tikai morāli gatavojamies nenormālajai slodzei. 10. klasē jau vēl pa vieglo.

Someone30
"mēs" ...

И тогда я решила стать доброй, потому что поняла — патронов на всех не хватит.

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Fanija

Someone30
Jā, 10 klase vēl reāli viegla...bet jāizvēlas jau priekšmeti, un tos gan nopietni pārdomāt. Jo manai sanāca vienu priekšmetu mainīt...un īsti labi tas nebija.

Varbūt kādam tagadējam ģimnāzistam (vai caurkritušam censonim) ir saglabājusies klade ar 1.ģimn. sagatavošanas kursu pierakstiem? Interesē matemātika, ko mācās, lai iestātos 10.klasē. Tāda jaunieša pieraksti, kas pieraksta VISU uzdevumu, nevis tikai 2 rindiņas no 10. Esmu ar mieru atpirkt. Rīgā.

Spīgana

Vai ir kādai zināms, kad varētu būt eksāmens 6. klasēm? ieprieksēja gadā bija maija sākumā laikam...

Silke

Spīgana

11.maijā

Paņem privāto skolotāju matemātikā , kurš zina ko māca šajās ģimnāzijās vismaz 2 reizes nedēļā , tici man , sagatavos, ja vien jaunietim būs mazākā vēlēšanās gatavoties. Turklāt ņem vērā, ka šajās skolā lielai daļai bērnu ikdienā ir privātstundas.

Sveiciens,

paceļu tēmu. Vai ir zināms par šī gada kursiem? Ģimnāzijas mājas lapā pagaidām nekādas informācijas.

Būs vēlāk, noteikti būs. Paši kursi sākas uz septembra beigām – oktobra sākumu.

Man teica, ka reģistr.sākās 16.septembrī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18334637