Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sagatavošanas kursi un iestāšanās Rīgas ģimnāzijās 1, 2 un 3

Trallallā

Četri vēji

Observer
Nav stāsts par loģiku, bet to, ka tad ir vesela kaudze eksāmenu tāpat, jo viņi jau nav gatavi uz vienu vienīgu variantu, grib nodrošināties, ja netiek tur, kur grib, startēt citur. Un laiks ir limitēts lielums, šie eksāmeni ir jāiekombinē pa vidu 12. klašu eksāmeniem, jo cilvēku masas ir ļoti lielas, toties skaits telpās tagad - mazs. Klasē "ielien" ap 10 bērni pēc šiem nosacījumiem, reti kur vairāk. Lai saprastu apjomu - uz 1., 2., 3. parasti piesakās 1000+ cilvēku. Tās ir 100 telpas, kurās notiek eksāmens.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Karusa

Kā ar samaksāto naudu par kursiem? Atpakaļ neviens nav prasījis?

shit transit gloria mundi
Varēs pieteikties apvienotajiem iestājpārbaudījumiem Rīgas Valsts ģimnāzijās un galvaspilsētas vidusskolās
19. maijs, 2020

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolēnus, kuri nākamajā mācību gadā vēlas uzsākt mācības Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas un Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 7. vai 10. klasē, pieteikties apvienotajam iestājpārbaudījumam matemātikā.

Šogad izsludina pieteikšanos arī kombinētajam iestājpārbaudījumam, lai iestātos Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā un Āgenskalna valsts ģimnāzijas 7. klasēs, kā arī galvaspilsētas skolu 10. klasēs, kuras kā uzņemšanas kritēriju noteikušas iestājpārbaudījumu.

Pašvaldības mērķis, iniciējot šādu lēmumu, bija izglītojamo interese, lai skolēna iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būtu derīgs vairākās izglītības iestādēs. Apvienoti organizēto iestājpārbaudījumu rezultāti būs pamats pretendentam piedalīties konkursā uzņemšanai izvēlētajā ģimnāzijā vai vidusskolā.

Jau vairākus gadus tiek organizēts vienots iestājpārbaudījums trīs pašvaldības valsts ģimnāzijās. Lai iestātos Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas un Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 7. klasē, vienotais iestājpārbaudījums matemātikā notiks 10. jūnijā, bet, lai iestātos 10. klasē, iestājpārbaudījums būs 5. jūnijā. Reģistrēties šiem iestājpārbaudījumiem varēs no 19. maija RD IKSD tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv "Reģistrēšanās apvienotajam eksāmenam", kā arī šo ģimnāziju tīmekļu vietnēs. Lai ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus, iestājpārbaudījuma norises vietas būs ne tikai šo trīs ģimnāziju telpās, bet arī Rīgas Valda Zālīša sākumskolā, Pamatskolā “Rīdze” un Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā.

Šogad pirmo reizi vienots kombinēts iestājpārbaudījums matemātikā un svešvalodā tiks organizēts arī uz Rīgas pašvaldības skolām, kuras kā uzņemšanas kritēriju noteikušas iestājpārbaudījumu. Kombinētais iestājpārbaudījums uz 10. klasi notiks 15. jūnijā, bet uz Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 7. klasi – 16. jūnijā. Reģistrēties kombinētajam iestājpārbaudījumam varēs no 25. maija elektroniski RD IKSD tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv "Reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam", kā arī skolu tīmekļa vietnēs. Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, varēs izvēlēties vietu (izglītības iestādi), kurā veikt šo rakstisko iestājpārbaudījumu.

Papildinformācija pieejama Rīgas Valsts ģimnāziju un vidusskolu tīmekļa vietnēs. Jautājumu gadījumā iespēja sazināties arī pa e-pastu: iestajparbaudijums@riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838; mob. 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv.


tici man. es stāstu pasaciņas.

Karusa
Izladsot Jūsu jautājumu, apskatījos maksājuma uzdevumā minētajā pamatojumā - tas minēts kā ziedojums... Tā kā, ziedojumu nevienam nav iemesls skaitīt atpakaļ...


Kurās mājās vēl ir ?

Ir jau rezultāti uz 7. klasi, jau vakar esot bijuši.

Tika 1. ģimnāzijā

Kādi ir varianti atteikties no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā un Āgenskalna valsts ģimnāzijas eksāmena? - Gribētos tomēr pieklājīgi, nevis vienkārši neierasties.

Sunlight

Mūsmājās pieci punkti pietrūka 1. ģimnāzijai, bet mērķis arī nebija 1. pirmā, mērķēja uz 2. Tagad nedaudz uztraukums vai ar 59 punktiem tiks, pieteikties var ar 56 punktiem , bet cik reāli nepieciešams būs, jāgaida līdz 19. jūnijam

Papildināts 14.06.2020 14:53:

Par atteikšanos nezināšu, bet gan jau piezvanot uz skolu var ātri noskaidrot

Četri vēji

Atraksti uz skolas e-pastu (uz to skolu, kur pieteicies rakstīt). Zvanīt gan, lūdzu, nē, jau tā ir ļoti saspringts laiks, un rīt vēl 10.klašu lielais apvienotais eksāmens, visi maksimāli iesaistīti.

Un paldies par to, ka paziņosi.

Papildināts 14.06.2020 16:14:

avg@riga.lv (ja raksta ÄVĢ vai 53. vsk) vai rvvg@riga.lv (ja raksta RVVĢ vai ÄS)


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Četri vēji
Paldies!

Tikai es pieteicu viņu tajā RD lapā uz kombinēto eksāmenu nevis skolā. Mēģināju sazvanīt "datu pārzini", bet tur vēl trakāk, nekā poliklīniku sazvanīt. Man apnika klausīties, ka "šobrīd visi speciālisti aizņemti". Vienkārši rakstīt uz kopīgo iksd e-pastu negribas, ka vēl kaut ko nesaputro.

Tā ka būsim nepieklājīgi sivēni Mierinu sevi ar domu, ka eksāmena pieņēmēji šim scenārijam ir gatavi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18334637