Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādas atsauksmes par firmu GP Recruitment?

Vikings7

Var braukt caur šo firmu strādāt ārzemēs?

Nav tā ka apšmauks? Atbrauksi vai nu nebūs darba, vai alga, vai slodze tik maza, ka nenopelnīsi

Un tiešām ir iespējams nopelnīt, ja alga ir 8.87 Eur/h...

8,87*40h nedēļa x 4 =1419 ...nodoklis Nīderlandē dzirdets ka tur 30%, tad sanāk 993

dzīvošana 87.15 €/nedēļā. kas mēnesī = 384,6

Tātad logiski ja ņem 993-384(dzivosana)-ediens teiksim kadi 200= 409 Eur paliek tīri peļna ?

Un es ceru, ka tur privātā istaba ir, nav kā kojās?

12345

Nu, es caur viņiem atbraucu. Bet tas bija pirms 9 gadiem. Ej nu sazini, kāda ir situācija šobrīd.

.

Un kā bija pirms 9 gadiem?

skaa

Vikings7
Par privāto istabu jājautā pašai firmai, kur un kā izmitinās, ja vispār tas ir uz viņu atbildību. Iespējams, ka tas atkarīgs no darba devēja. Kopumā.. alga maza. Nīderlande ir dārga valsts.Labā ziņa ir tā, ka esot uz vietas ir iespēja meklēt citu labāku darbu un iekārtot savu dzīvi.

12345

Pirms 9 gadiem bija tā, ka viss notikās- darba devējs bija priekšā, darbs un dzīvošana (atsevišķās istabās) arī bija un, ja gadījās domstarpības ar darba devēju, Recruitments palīdzēja atšķetināt, kas sameties.

Tikai informācija bija nepareiza par to, uz ko braucam un kā tur būs. Recruitments teica, ka mēs tīrīsim zemeņu lasītāju treilerus un, izejamajās dienās, ja gribēsim, varēsim arī uzprasīties palasīt zemenes. Bet īstenībā mūs sagaidīja māju izīrētāju kompānija, kam vajadzēja, kas iztīra studentu mājas pa brīvlaiku. Zemenes tikai veikalā redzējām.

Papildināts 05.08.2016 18:43:

P.S. Es ne uz Nīderlandi ar viņiem braucu, bet uz UK.

.

Lai nebūtu jātaisa identiska diskusija, atļaušos pavaicāt tepat... Vai ir kāda Latvijā esoša darbā iekārtošanas firma, kurai varētu uzticēties? Viedokļi dalās - ir cilvēki, kuri raksta, ka viss bijis ok, ir tādi, kuri neiesaka un vispār min to, ka neviena šeit esošā firma nav uzticama. Uz doto brīdi esmu tādā dzīves situācijā, kad vēlos tikt prom ne tik daudz peļņas kā tieši vides, valsts maiņas dēļ un, lai cik dīvaini tas neliktos, nav ārzemēs tik tuvu draugu vai radu, kuriem varētu lūgt padomu, savukārt braukšana uz dullo būtu pārāk riskanta, kā arī finansiāli prasītu ļoti daudz līdzekļu. Firma būtu kā atspēriena punkts, taču bail, ka beigu beigās samaksāju naudu, bet palieku svešā valstī uz ielas gan bez darba, gan bez dzīvesvietas. Varbūt kādai ir kāda pieredze ar kādu no Latvijā esošajām firmām. Priecāšos par jebkāda veida ieteikumu.

Edie_
Uz doto brīdi esmu tādā dzīves situācijā, kad vēlos tikt prom ne tik daudz peļņas kā tieši vides, valsts maiņas dēļ nja

Vecais Emsis

MisPiggy

Edie_
var arī nebraukt uz dullo, bet gan meklēt live in darbu. sevišķi, ja peļņa nav dikti aktuāla, vismaz sākumā. šeit piemēram vakances ēdināšanas, tūrisma sektorā - http://www.caterer.com/

The cure for everything is salt water -

sweat,

tears or

the sea...

skaa
Pavisam jau negribu pārcelties uz Nīderlandi, gribu kādu gadu pastrādāt un nopelnīt.

Tipa maza alga? Gribi pateikt nesanāks nopelnīt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18334755