Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

Administrācija

Labdien. Aktīvākie foruma lietotāji būs pamanījuši izmaiņas dizianā, jā, iespējams, arī kādas tehniskās kļūmes. Informējam, ka patlaban foruma vidē noris vērienīgi uzlabošanas darbi, bet tas notiek tikai tādēļ, lai viss būtu ātrāk, ērtāk, skaistāk un modernāk. Lūdzam būt saprotošiem, savas ierosmes, priekšlikumus, vēlmes par to, ko vēl vajadzētu uzlabot/sakārtot forumā, vari atstāt pie komentāriem šajā sadaļā.

Vēlreiz atvainojamies, ja kādam jaunie procesi forumā ir sabojājuši garastāvokli. Centīsimies iespējami ātrāk visu paveikt, lai tu forumu vari lietot kā ierasts.

īriete

Man viss patīk, bet ļoti gribētos, lai var redzēt pēdējās jaunākās tēmas pie jaunumiem, kā tas bija agrāk - šķiet, vismaz pāris mēnešus zem rakstiem ir tukšums, nevis jaunākie ieraksti forumā kopumā.

annele18

Par to, kas nepavisam nav labi un jāmaina, cienījamā administrācija var uzzināt blakus tēmā-

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18335217-jauns-dizains-izpilditaji-likroci/

Hiacintte

Atverot konkrētu sadaļu, pa pus lapu rādās tas logs atvërt tēmu un izvēlēties bildes, no mobilā tikai pēdējo tēmu var redzēt bez parullēšanas uz leju. Patestējiet no mobilă, ļoti neparocīgi un uzbăzīgi.

nu man no iosa un no Android krūma -mobilajā versijā viss ir smuki un labi. tik nu pietrūkst dikti tas kopi peists textams, smailiji un bolda kliks nikiem uzrunājot kādu...

Papildināts 12.08.2016 06:53:

un ja par ierosinājumiem- nu piemēram, es nedzivoju lv- bet android krūmā mob versija izmet Maksimas reklāmu, tā gan pēc kādām 3-5 sekundēm pazūd (bet nu tomēr traucējoši), labi, bet ja tā caurmērā njem- nu man nav tā reklāma vajadzīga, jo nedzīvoju lv un maksimas speciālie piedāvājumi nu galīgi neinteresē. būtu jau ļoti jauki ja ārzemēs esošiem tā reklāma nebāztos virsū- jo tolks nav pilnīgi nekāds, nu tā kaut kā. Īstenībā- ja, tā padomā racionāli un biznestiski cālis lv jau var uztaisīt kā youtubs- negribi reklāmu- maksā, bet tad būtu jābūt arī iespējai norēkjināties ar karti vai paypal. tāpat īpašs maksas pakalpojums zinjkārīgajiem varētu būt - lai var apskatīt kas tad sablokjējis, jo piem. bij te viena diskusija, es vienam cilvēkam veltījums komentus, bet pēc pāris mēnešiem izlasīju vienā diskusijā, kā vinjš ir noblokjējis visādus ljoljikus- nu tad kāda velna pēc man bija veltīt viņam komentus?

Papildināts 12.08.2016 06:58:

jā, un no otras frontes puses- arī blokjēt varētu būt maksas opcija- tipa, kas maksā, tas pasūta mūziku. man gan neviens bloķētājs nav, pat fans nav- nervi tur lasīt visu, bet tos- kam nervinji švaki- kāpēc neizmantot kā papildus ienākumus? jāaaaa, un sirsnīgu ierosinu- šos blokjēšanas un blokjētāju aplūrēšanas naudu novirzīt- adminiem - kafijai un cepumiem un ja sanāk tad vēl kam stiprākam nu bet vai es neesmu jauka?

Papildināts 12.08.2016 07:01:

tb- korektors jaucas-es nevienu neesmu noblokjējusi

Papildināts 12.08.2016 07:11:

vēl, piemēram, cālja pisnesa veicināšanai var izstrādāt programminju- par katru zaljo īkškjīti krājas kaut kādas 0.0.. cāljnaudas, bet par katru sarkano tikpat mīnusos, bet tie 0.0... nav savstarpēji saistīti papildinot General kontu ar naudu, kas pārskaitīts vai nopirkta ar sms un tad tās naudinjas var tikt izmantotas pievienojot papildus profila bildes, papildus albumus vai ievietot sludinājumu vai dāvināt citam- nu tā kaut kā. īstenībā ljoti var izvērsties. es gan saprotu, ka šāda veida progu varētu būt izstrādāt diezgan sarežģīti...

savas ierosmes, priekšlikumus, vēlmes par to, ko vēl vajadzētu uzlabot/sakārtot forumā, vari atstāt pie komentāriem šajā sadaļā.

Vai tad tas nozīmē, ka ierosinājumi tiešām tiks īstenoti? Īpaši tie, kas tiešām neprasa lielas pūles?

1. Jau pie iepriekšējām pārmaiņām daudzi nevēlējās redzēt augšā sava profila vizītkarti Nekropoles portāla veidolā. Lūdzu, ieejiet paši Nekropolē un salīdziniet. Kur problēma uzlikt kaut tādu pašu bildīti kā lietotāju profilos labajā pusē (tante/onkulis)?

2. Cāļa dizaina veidotājs, visticamāk, varētu būt vīrietis, kamēr portāla apmeklētāju vairums - sievietes. Tas ir apmēram tā, kā, kad vīrietis, kurš nevāra ēst, iekārtotu sievietes virtuvi. Vai sieviete, kas nebrauc ar auto - vīrieša garāžu. Novēroju, ka lietotājas nemitīgi ir neziņā par visādām funkcijām, kas te iespējamas, jo nav norāžu, tikai ikoniņas. Veči psiholoģiski iekārtoti tā, ka, ieejot jebkur, viņi visu momentā aptausta, pacilā, izmēģina, virtualitātē - uzklikšķina. Sievietes pārsvarā tā nedara, viņas pieklājīgi stāv un gaida norādes. Piemēram, tas sīkais zīmulītis, kas domāts savu tekstu labošanai... Ir, kas gadiem to neierauga un nesaprot, tā vietā tik pārraksta, papildina savus tekstus un atvainojas vienā gabalā...Līdz kāds līdzjūtīgais pasaka. Es arī ilgi nezināju, kā citi izlabo vai novāc savu tekstu. Tāpat man neko neizteica numurs aplītī uz aploksnītes, es viņu neievēroju, jo nekur nebija norādes, ka man pienācis pasts. Un neatbildēju uz vēstulēm. Tā ka labāk būtu kaut kā verbalizēt šīs iespējas, piem., teksta laukuma stūrī ar sarkaniem burtiem: Labot tekstu! Tev vēstule! Vai vismaz kaut kas midžinās... Un tml.

3. Esam izlutinājušies un ieslinkuši, visur braucam ar auto... nebūtu slikti, ja, norullējot lapu līdz apakšai, būtu vēlreiz iespējams iziet uz tematiem un forumiem, lai nav jābrauc atpakaļ uz augšu.

Sievietes pārsvarā tā nedara, viņas pieklājīgi stāv un gaida norādes.
nez, es klikšķinu uz visa, kas noklikšķ. Tāpēc jau neesmu īsta sieviete.

Кто не мыслит позитивно, тому в жизни жить противно. Не приходит счастье в дом, там где ноют день за днем.

Undomiel

nez, es klikšķinu uz visa, kas noklikšķ. Tāpēc jau neesmu īsta sieviete.
Es arī neklikšķinu. Man bail, ka atvērsies vai uzliksies kaut kas tāds, no kā es nemācēšu tikt atpakaļ. Es arī esmu par norādēm.

Varētu tepat Tehniskajā forumā izveidot piesprausto tēmu ar skaidrojumiem, kas ir kas. Man tādā tēmā noderētu arī skaidrojums, kā ievieto linku nevis iebliežot pilnu linku, bet ar īsu uzrakstiņu, kas tur ir. Tas bija gana advancēti, lai es to jau paspētu aizmirst, bet vairs nevaru atrast instrukciju tiem, kam divas kreisās rokas, kā to dara.

black sand

Mobilas versijas vai pat parastas versijas lietotajiem uz planšetes iOSa tāpat visi šie klikšķināšanas un rediģēšanas un linku pievienošanas prieki iet secen jo ikoninas vai nu vispar ir neaktīvas vai tas tūļu rindas kura likt hiperlinkus vai boldus ar italikiem vispar nav.
Bet paldies ka avatari pa visu ekrānu pazuda.

skaa

Izlabojiet teksta lauku! Un uztaisiet foruma daļu platāku. Nu pat jau ir pa šauru. Nestādos vispār priekšā, kā šī desa izskatās uz, piemēram, 21 collu ekrāna...

Paldies!

Papildināts 13.08.2016 13:06:

Un vēl viena lieta. Ja es aizveru Perētava un Bērnu lietas, tad gribētos, lai Cālis to atceras, kā tas bija iepriekš un man nav katru reizi atverot forumu tas jāver ciet.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275