Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

Interesantas sadaljas augshaa.

Cālis > Forumi > Cāļa forumi

Sanaak ka Caalii ir veel kaadi forumi, bez Caalja? Taa sauktaas iekshinjas, vai kas? Diemzheel uzklikojot uz tiem parastajiem forumiem, turpat Caalja forumos vien nonaaku.

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

ingulle

Dažu tēmu pēdējo ierakstu datumi neatbilst: piemeram Ārstnieciskajā uzturā 2.un 3.tēmai pēdējais ieraksts pirms cik tur stundām vai sekundēm, bet atverot - pirms n dienām.

Resnā Žurka

NENORMĀLI TRACINA:

Atver forumu vai tā sadaļu un viss nobrauc uzreiz līdz apakšai, sak - raksti jaunu tēmu .

Bet forumu izlase augšā, tāpat kā svaigākās atbildes tēmās.

Paldies, protams, retāk iegriežos. Besī tā mūžīgā rullēšana atpakaļ uz augšu.

Arī atverot tēmu vaļā, viss uzreiz līdz atbilžu logam nošļūc, pat izlasīt neļauj.

Bljin, liikrochi apskataties tachu teemu un postu laikus.

Viss pilniigaa dirsaa.

Teema izvedota pirms 2 stundaam, peedeejaa atbilde pirms seshaam.

Normaali?

Un tas ir tikai viens piemeers, pilni forumi ar svaigaam teemaam pirms sekundeem, kad pagaajushas jau dienas. Varbuut jaapaarved pulkstenji uz 24 stundu rezhiimu un kalendaars jaapiesleedz?

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

12345

Agrāk es varēju redzēt, kas pagājis uz priekšu, kamēr es ārpus cāļa. Tagad viss stāv, kā es esmu atstājusi. Ja tobrīd pēdējā atbilde kaut kur bija "Resnā Žurka pirms 35 sek", tad tā arī stāv, laiks it kā neiet uz priekšu. Kad grbu redzēt pēdējo atbildi- jā, tad atver. Ne pēdējo, bet to, kura bija pēdējā, kad es pametu forumu.

.

pelēkais nezvērs

Bljin, liikrochi apskataties tachu teemu un postu laikus.
Viss pilniigaa dirsaa.

Droši vien - kā maksā, tā strādā... nav svarīgi, reģipša skrūvētāji vai programmisti.. visi laiž muļķi.
Ierēcu, bez iekšām var palikt.. haltūristi, ibio..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Танцуй, Россия! И плачь, Европа!

BTango

Iepriekš viss bija ok ar pastu, pāris dienas šitais gļuks:

Rakstīšanas lauks nebeidzas, redzamība beidzas.

Sakārtojiet lūdzu, gribu redzēt, ko rakstu

Jautājums, kāpēc pie CĀĻKONTS joprojām viss figurē LATOS nevis Eiro???
Un jautājums, varbūt kaut ko neredzu, - kā izdzēst sekošanu grupām,kurām nevēlies vairs būt sekotājs un dalībnieks? Ja es kaut ko neredzu samērā vienkāršā veidā, šķiet, ka kaut kas nav īsti līdz galam tehnsiki izstrādāts..

zumza

Soft Angel
Aver "Manas grupas" -> uzklikšķini vajadzīgo grupu -> "Iziet no grupas".

Rakstīšanas lauks nebeidzas, redzamība beidzas.
Aha, šodien pamanīju, ka tāds gļuks uzradies/atgriezies.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

zumza
Paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275