Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

skaa

Kad beidzot tiks salabota sadaļu aizvēršanas funkcija? Kāpēc vispār tāda opcija tiek piedāvāta, ja reāli netrādā? Ver vai never, tāpat visas lielās foruma sadaļa stāv vaļā.

zumza

skaa
Vēl aizvien? Tikko pameģināju, man viss smuki veras ciet un vaļā.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

skaa

zumza
Vērties jau veras, tik pēc tam atkal viss ir vaļā, līdz ko ieej kādā sadaļa un aizej atpakaļ uz visu forumu. Agrāk, ja reiz aizvēri, tad tā tas arī palika. Tagad katru reizi no jauna jāver ciet, līdz ko paej kaut soli pa forumu.

zumza

Toč. Pff, pilnīgi bezjēdzīgi.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

Murrrkšķis

sveiki, ienāca prātā pastāstīt. lietoju windows NT un 48.0.2 firefox. tālāk aprakstītās kļūdas ir jau sen, vismaz mēnesi.

http://calis.delfi.lv/forums/ lapā zem virsraksta "manu forumu izlase" neielien visi forumu virsraksti. man sarakstā pēdējais ir "maiņa - barters", un dažreiz no šī uzraksta redzamas tikai burtu augšiņas, dažreiz vispār uzraksts nav redzams. citreiz ir redzams. tam nav sakara ar mana ekrāna fontiem un tamlīdzīgi. saraksts beidzas pie iepriekšējā virsraksta, kas man ir "kašķis".

kad tajā "maiņa - barters" tomēr ielien, izmantojot reto brīdi, kad uzraksts pieejams, un atver, piemēram, tēmu "maxima pasaules dzīvnieki" - nav izlasāmas ierakstu tekstu rindiņas. tas ir, puse rindas redzama, otra puse ielien kaut kur zem ekrāna labās puses attēliem.

ierakstu saraksts. kopš rāda nevis ieraksta laiku, bet to, pirms cik dienām vai minūtēm ieraksts bijis, to bieži rāda nepareizi. piemēram, uz nedēļu vecu ierakstu rāda, ka tas bijis pirms 47 s. un vispār, kādēļ stundas jāapzīmē ar h, ja dažiem te varētu jukt ar to, ka sekundes apzīmē ar s. kāds varbūt padomā, ka s ir stundas. tā kā aprēķinātais ieraksta vecums bieži ir nepareizs, te ne to vien var padomāt.

kopš rāda nevis ieraksta laiku, bet to, pirms cik dienām vai minūtēm ieraksts bijis, to bieži rāda nepareizi. piemēram, uz nedēļu vecu ierakstu rāda, ka tas bijis pirms 47 s

Shito neviens nelasa, rakstiiju par to jau sen, vinji dziivo savaa pasauliitee un lietotaaju viedoklis vinjiem ir pie kaajas.

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Murrrkšķis

robchix
lietotaaju viedoklis vinjiem ir pie kaajas

nē, nē, kopš pasūdzējos, ir kļuvis sliktāk! tagad pēdējā rinda (maiņa) nav redzama vispār, un no priekšpēdējās (kašķis) ir tikai burtu augšas! tas saucas - attīstība!

Nebūtu slikti,ja arī caur telefonu varētu augšupielādēt attēlu un ielikt "smaidiņus"!

tigrabumbum

Skumja mobilā versija forumam. Androidā nav nekā. Ne smaiļiku, ne teksta labošanas iespējas, ne uzrunas boldā. NEKĀ. Maza desiņa rakstīšanai un viss!

tigrabumbum,
Ne tikai androidam.
Arī Iphone nav nekādu ekstru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275