Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

Tad es pareizi sapratu tie,kas cāli lieto caur tel var dzēstied no šejienes laukā?!
es no telefona tieku visur, ari savos forumos. Android OS, pārlūks Chrome. Tikai, protams, telefonā mētā, ka jau te minēja.
Datorā tagad ir ļoti labi, ir reklamu bloķētājs. Varēja melnāku šriftu uztaisīt, bet nu lai.

Modra
Man ir i phons privatos forumos netieku

iPhone privātos forumos tieku, bet nu tā tirināšanās...sagaidu , kad beigsies un spiežu forumu...

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Es citās tieku bet savā privatā novembra grupa nē uzspiežu uz tās ekrans noraustas un ta pati sakumlapa radas..

Katrreiz, atverot kādu lapu, jāgaida, kamēr viss beigs lēkāt augšup-lejup! Un pat pēc tam, kad lēkāšana šķietami rimusies, tik un tā notiek kaut kādas konvulsijas. ZB jau nepareizā tēmā nepārtraukti ietrāpīt!
Acis sāp.

Sta, viator!

Pievienojos vispārējam sasutumam. Pēc "uzlabojumiem" mob versija kluvusi nebaudāma

"Apsolām, ka pēc tam būs ērtāk" . Ha ha ha

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Viss notiek normāli, izņemot , ka no telefona, lai ko nedarītu, Pļāpā ieiet nevaru. Nu, tātad tā tam būs būt.

Forša attieksme no cāla vadības! “Nu neiet neko darit”

Cālis ir palicis lēnāks! Tik čammīgs nav kā delfu ziņu portāls, bet vienalga ir palicis krietni lēnāks!

Skatījos no datora un no mobilā skatos. Pat uz datora palicis lēnāks.

Laikam pienjemti darbaa tie kas e veseliibu taisiija. Liikrochi!

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275