Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

Nu var vienreiz to aizvēršanu salabot? Zajebala jau.

Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

tofiks

pēc šodienas darbiem paliels bardaks ar fontiem..forumā viens, pie profila un CP kas cits..man vienam tā?

Kaapurs

man vienai atbilžu lauks pilnīgi balts, no sākuma domāju, ka vispār nav, kur ierakstīt.

Trojēns

Vismaz uz operu datorā ir pazudusi pārvietošanas iespēja forumiem, un tas nav datora gļuks, jaunumiem un grupām viss ir kārtībā (piedodiet, bet reklāma "brauc auzās droši" vienkārši perfekti atbilst situācijai)

Papildināts 14.11.2016 19:27:

P.S. un grupu forumos tieši tas pats, pilnīgi droši ir iebraukts auzās

gribi, lai trakais trakajam padomus dod?

garmate

Vismaz uz operu datorā ir pazudusi pārvietošanas iespēja forumiem, un tas nav datora gļuks,
jap, un tas nudien nav ērtāk, kā bija solīts.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

zumza

Tādas ērmības vēl nebij sastaptas - klucēns pazudis Ja precīzāk, tad forumu pirmajā lapā vēl ir. Atverot pirmoreiz tematisko forumu arī vēl ir, bet atverot konkrēto tēmu šis pārvēršas par nojaušamu diedziņu un bīdīties neļaujas (no tēmas izejot vairs neatrodas), uz augšu un leju tikai ar kursoru. Nevienā citā lapā nekas tamlīdzīgs nenotiek.

Šis tas zudušais:

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

Undomiel

Es atkal nevaru izdalīt italicā kādu teksta daļu, ja gribu ierakstīt savu komentāru tieši uz to. Respektīvi, iezīmēt tekstu ar peli varu, bet tas man neiekopējas teksta logā.

zumza

Es atkal nevaru izdalīt italicā kādu teksta daļu
Varu. Tikai labu brīdi rupji jālamājas, kamēr tieku pie "Pievienot" nospiešanas.

Baby You're a Knitter

Undomiel

zumza
Kā? Es iekopēju tekstu, bet, kad nospiežu "Spiediet šeit" , nekas neiekopējas, bet pats teksts atkrāsojas atpakaļ un ja es gribu mēģināt atkal, man jāiet vēlreiz uz to postu un jādara viss no jaunu. Ja posts atrodas pašā lapas augšdaļā, tas ir reāli apgrūtinoši. Nu i nafig!

zumza

Man Google Chrome, viss pa vecam darbojas - iekopēju tekstu, bet, kad nospiežu "Spiediet šeit"

Tikai kursors nepalīdz nobīdīties līdz "Pievienot", jāčikājas gar to matiņjoslu un jāmēģina pavilkt uz leju. Reāli besī ārā!

Baby You're a Knitter

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275