Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

no malas

Parastajai versijai taču nekas nav mainījies? Man mobilā nekad nav patikusi, tāpēc to nelietoju.

a²+b²=c²

magoņmaizīte Berta

Datorā, tiklīdz iztīrīju kešatmiņu, tieku visur. Bet nu lēkā arī datorā nenormāli. Kaut gan tā lēkāšana bija arī pirms tam - kaut kā jau klikšķi uz reklāmām jāuzdabū

garmate

Telefonā nekas nsv mainījies, datorā nenormāli lēkā.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Kretiini.

Ok, nav man nikns geimeru compis, bet 6 kodolu procis ar lielu RAMu un 1gb videokarti, bet leekaa kaa negudrs ekraans.

Uzlabotaaji job...nije!

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Opera pārlūkprogrammai ir iebūvēts reklāmbloķētājs arī Android versijai. Cālis bez nevienas reklāmas un nekas nelēkā

Jeder für sich und Gott gegen alle.

Resnā Žurka

Reāli tracina - bilde tā raustās, ka pazūd ievadītais teksts, jo izrādas kas nevietā un nelaikā nospiests.

Sixpārnis

Kas sdn ar cāli? Lēkā ari mobila versija.

12345

Nu cik var spiest man manos 58 gados lasīt par grūtniecības kalendāru! Reāli jau piegriezies! Nepietiek jau ar to, ka nevar uzreiz nokļūt uz tēmas pēdējo lapu- nē, vēl krīt kaut kas zemē, lai tās lapas vietā es grūtniecības kalendāru dabūtu! Vai tiešām kāds domā, ka es tā iespaidā tagad metīšos kaut ko pirkt?!

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Hallo!!!! Man galerijā vairs neveras trīs mapes vaļā, paziņo, ka šāda lapa nav atrasta un izmet no foruma. Labi, es varētu bildes salikt pa jaunam, bet rediģēšanas iespējas nepiedāvā, tā man tās mapes stāv... Ko lai dara?

magoņmaizīte Berta

12345

Es ar par to pašu nācu izbļaut sāpi - kaunējušies būtu dāmas mūsu gados aplecināt ar grūtniecības kalendāru

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275