Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

garmate

Kādreiz man kompī bija spēle, kur ar āmuru jādauza pa galvu ķiverē ietērptiem bebriem, šie tās galvas bāza ārā pa kastes caurumiem. Vot cālis kompī man šobrīd atgādina to spēli

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Saulpurene

garmate

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

teite

tiešām, tiešām cāļmeistari nespēj paveikt brīnumu un izdarīt tā, lai ekrāns dēļ idiotiskām reklāmām nelēkā katru reizi pa vairāki lāgi katru reizi atverot jaunu lapu? tas ir neciešami, nebaudāmi un arvien vairāk kaitinoši. līdz stadijai, kad te gribās arvien mazāk ielūkoties (ko arī daru)

Papildināts 24.10.2018 04:58:

garmate
bingo. savu iepriekšējo postu laikam jākancelē. un cāli vnk jānosauc par bebrs.lv, un viss būs štokos

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Pēc visiem cāļuzlabojumiem no mobilā telefona, safari vai chrome, tagad jāraksta “uz aklo”. Nu feini.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nerāda Pļāpiņu. Raksta, ka nav tādas lapas. Ko nu? Kivičtēmai nevar sekot!!!

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

sofačka

Pēc šodienas uzlabojumiem pazuda iespēja ieiet slēgtajās grupās Nu principā pazuda iespēja tikt iekšā sadaļās, kas visvairāk apmeklētas. kešatmiņu telefonam iztīrīju, telefonu pārstartēju, nekas nemainās. pieejamas tikai tās foruma sadaļas, kas nekad netiek apmeklētas

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Nevaru ieiet slēgtajā grupā (redzu, ka ir manā grupu sarakstā) . Arī publiskās daļa taisās vaļā, citas ne.

Papildināts 06.02.2019 21:58:

Aa, ja, arī vairākkārt gāju iekšā, ārā, bez izmaiņām.

Paldies, Cāli, ka atgriezi man Pļāpiņu! Pulss normalizējās. Jūs varat, ja gribat! (meitenes, psih.sadaļā jātaisa tēma, lai sadzirdētu. VIŅI te neapgrozās. Tikai TUR. Kušş,, es neko neteicu!)

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

undiness
Tā izskatās, joprojām bez izmaiņām!!!

Administrācija

sofačka
23.marts

Labdien!

Būtu labi ja varētu sīkāk aprakstīt problēmu. No kuras ierīces, ar kādu pārlūkprogrammu neiet.

Derētu arī ekrānšāviņi, pagaidām neizdodas atkārtot problēmu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275