Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

'Cālis' foruma uzlabojumi

Administrācija

Undomiel

Man arī Google Chrome. Un šitā funkcija pēc "uzlabojumiem" negāja ne uz darba kompja (pašā vakarā), ne tagad mājās.

garmate

Zumzas norādītais zudušais pazūd, atveros foruma sadaļu.

Nospiediet šei man darbojas kā parasti.

Teksta logā var trāpīt tāpēc, ka ir nojausma, kur tas ir. Kāds janpienācējs var arī nesaprast.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Undomiel

Nu kāpēc pēc cāļa veiktiem "uzlabojumiem" vienmēr ir sūdzības, ka kaut kādas fīčas nedarbojas un ka kopumā ir sliktāk nekā bija? Un tik uzlabo un uzlabo bezjēgā.Takš pirms mēneša vai diviem jau bija kārtējie "uzlabojumi".

teite

Mozillā pie lietotāja Profila nerāda laiku, kad konkrētā persona pēdējo reizi ielogojusies (tiem, kuriem IR avatars, pieļauju, ka tas ir priekšā norādītajam laikam, ja avatara anv, tad laiku rāda)

Papildināts 14.11.2016 22:14:

un priekš kam starp pēdējo komentāru un vietu, kur rakstīt savu komentāru, tik daudz tukšas vietas? nedaudz kaitinoša lieka uz leju skrollēšana.

Papildināts 14.11.2016 22:16:

Undomiel
Takš pirms mēneša vai diviem jau bija kārtējie "uzlabojumi".
ā, tad pēc tiem laikam pēkšņi visu laiku pati veras ciet ''manu forumu izlase''? nevarēju saprast, ko esmu samuģījusi, ka vairs normāli nav paŗskatāms, katru reizi, kā citu tēmu atver tā mana izlase visu laiku pa jaunam jāver vaļā

Man arī bīdīšanas lietiņa pazudusi, nevaru norullēties zemāk forumu palasīt (
Tā tagad būs visu laiku?

Iepriekš tās sūdzības ir ņemtas vērā?
Es viņiem uz e-pastu uzrakstīju šo kļūmi.

teite

lietotāja profils vispār izskatās ... pī. nepārskatāms un nesaprotams. izskatās, ka tur kaut kas ir nobrucis.

teite
par to profilā vismaz ir rullēšanas lietiņa

baigi neērti tagad lietot

agnise

Man "patiik", ka peec paarsleegshanaas uz www versiju ieksh iphone vairs nevaru paarsleegties uz mobilo versiju, jo shai opcijai virsuu ir "brauc auzaas" Dobeles Dzirnavnieka reklaama, kuru novaakt nekaa nevar. :@

You will never have this day with your children again. Tomorrow they'll be a little older than they were today. This day is a gift. Breathe and notice. Smell and touch them. Study their faces and little feet and pay attention. Relish the charms of the present. Enjoy today, mama. It will be over before you know it. /Jen Hatmaker/
Fatimah Hasan Zahra mazums

ā, tad pēc tiem laikam pēkšņi visu laiku pati veras ciet ''manu forumu izlase''?
man ne izlase veras ciet, bet foruma sadaļa. Kā aiz neuzmanības vienu reizi aiztaisīju, tā tagad vairs nerāda un speciāli jāver vaļā. Tas jau ir diezgan sen un arī tagad nekas nav mainījies.

zumza

Klucēns atgriezās, urrā!

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18335275