Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

Izskatas.Visas izbrauda sturesanu.pasai arii sanak braukt katru dienu.
Bet gan jau kadai viss vel prieksa..Tam novelu veiksmi

Spulgacite

Tā sanāk, bijām vesels bariņš, kam vasarā bija jāiegūst tiesības, tās ieguvām un tagad laimīgi braukājam

vavere28

Nekas drīz piebiedrosies jauniņie un tad klača sitīs augstu vilni.

Urā! Arī es esmu bedzot tikusi pie autovadītāju apliecības.

Kopsavilkums - Sāku pirms 6 gadiem, aptrūkās nauda un laiks, pārtraucu. Tad nu šogad janvārī sāku mācīties teoriju, februārī jau biju nokārtojusi gan skolas, gan CSDD eksāmenu. Braukšana bija ļoti reti, tad 1x mēnesī, tad 1x divos mēnešos, braucu kopš februāra, vakar bija 14.braukšana (1.5h), bija arī nesaskaņas ar instruktoru, bet man izdevās, šorīt bija CSDD eksāmens, figūras ar pirmo reizi nokārtoju un arī braukšana satiksmē nesagādāja problēmas, tikai bija ļoti savāda sajūta kad auto izslēdza dzinēju katru reizi, kad stāvēju krustojumos. Kā arī auto bija daudz jūtīgāka un mazāka nekā tā ar kuru mācījos ( mācījos uz WV, bet eksāmenā bija AUDI).

Esmu ļoti priecīga

TotaalsZabaks apsveicu ar tiesibam. Tagad tikai saksies ritigaa brauksana.Prieks par Tevi.

Meitenes, vai Jūs brauciet tikai kopā ar instruktoru autoskolā vai arī papildus mācījāties ar savu privāto auto? Es vēl neēsmu uzsākusi skolas braukšanu, bet vīrs mani mājās jau dresē. M burts priekšā un pakaļā un aiziet...!! Man skolā tik pats sākums, bijusi viena teorijas nodarbība, kad man sākt meklēt instruktoru?

cicele

Saulespuke
Braukt varēsi burtiski pēc 2vām-3 teorijas nodarbībām, tad tev iedos braukšanas karti, saņemsi csdd braukšanas atļauju (baltās tiesības) un vari braukt ar instruktoru. Ja tev šobrīd nav braukšanas atļaujas, tad tu ar vīru nemaz nedrīksti braukāt, pat ja M burts pielipināts.

Mums ieteica instruktoru meklēt uzreiz kā sāk teoriju. Labi instruktori tāpat uzreiz tevi neņems braukt jo grafiks pilns, būs jāpierakstās pāris nedēļas iepriekš. Es pieteicos uzsākot teoriju, sarunājām vēl pēc 2vām nedēļām sazvanīties un tad jau vēl pēc 2vām nedēļām bija pirmā nodarbība.

Es nesen noliku teoriju, tagad tikai braukšanas...un jā, es braukāju brīvdienās ar vīru, nedaudz, bet braukāju. Nejūtos tik droša lai brauktu pa Rīgu, tādēļ atliek brīvdienās laukos braukt. Un ja tā objektīvi, tad galīgam iesācējam Rīgā tomēr ir nedroši braukt ar radiem, draugiem, kuriem nav mašīnai dublējošo pedāļu. Protams, cilvēki ir dažādi, bet personīgi es vēl neriskēju.....

cicele

Baltās tiesības es nokārtoju jau kādas 2 nedēļas pirms kursu sākuma. Vīram stāžš arī pietiekošs. Es dzīvoju mazpilsētā ( pavisam maziņā un te kur braukāt ir daudz. Saprotu,ka nedrīkstu apdraudēt citus, tāpēc uz šosejas tik mazu gabaliņu vakaros,kad nav tik liela satiksme.

Man diemžēl nebūs iespēja izvēlēties instruktoru jo uz automātu tik viens apmāca manā pilsētā, tāpēc jau tagad stresoju, kas būs ja mēs nesapratīsimies.

cicele

Saulespuke
Baltās tiesības es nokārtoju jau kādas 2 nedēļas pirms kursu sākuma.
Forši. Man gan apmācību kartē tikai pēc 2vām nedēļām ierakstīja, ka atļauj uzsākt mācību braukšanu. Tad gan uzreiz kārtoju baltās tiesības.

Man vīram arī ļoti pieklājīgs stāžs, sēž blakus arī mierībi, nebļaustās un tml. Tā drosme braukt pa pilsētu vairāk no manis atkarīga, es baidos. Visu laiku prātā stāv, ja kas, tad pašai vien būs jātiek galā, jo vīrs operatīvi var tikai stūri pagriezt manā vietā, bet pie pedāļiem netiek. Es braukāju gan pa lauku ceļiem, gan nedaudz pa šoseju, gan cauri maziem ciemiem....bet Rīga gan mani vēl biedē. Un es ar mehānisko kārbu mācos braukt.

Man diemžēl nebūs iespēja izvēlēties instruktoru jo uz automātu tik viens apmāca manā pilsētā, tāpēc jau tagad stresoju, kas būs ja mēs nesapratīsimies.
Nenoskaņo sevi negatīvi. Gan jau viss būs kārtībā. Un ja instruktor jums vienīgais, tad gan zvani jau tagad......

Esmu aizmirsusi parkoties. Ja instruktors mani tagad redzētu. Pēdējā reizē vīrs izsprāga no mašīnas, nobrēcās: "braukt jau tu māki, bet no parkošanās nejēdz neko" un aizmetās uz darbu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089