Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

Ar parkosanos arii man vel neiet.lai gan ir reizes.kad sauras parkosanas.tas vnk ideali sanak.Bet tas reizes ir.Kad vira nav blakus...

Bet par brauksanu nesudzos.sanak labi.Sanak ari diezgan daudz braukt.Katru dienu.

minc1980

Pēdējā reizē vīrs izsprāga no mašīnas, nobrēcās: "braukt jau tu māki, bet no parkošanās nejēdz neko" un aizmetās uz darbu.
Sarmozo
Man arī iet smagi ar parkošanos.

Papildināts 07.09.2016 12:51:

Un vēl man tā problema, ka man liekas ,ka nu tik visi pētīs ,kā es tur ņemos

hamster

Nez, es no sākuma noformēju CSDD baltās tiesības un tikai tad braucu slēgt līgumu ar autoskolu

Parkojos labi, bet ne tik ātri ka grībētos.

Papildināts 07.09.2016 13:42:

Un vēl man tā problema, ka man liekas ,ka nu tik visi pētīs ,kā es tur ņemos

+100

minc1980

Man ar parkošanos ir tā,ka skatos visādus video. Bet nu ... Dzīvē viss ir savādāk Sanāk ne ar pirmo reizi, bet ceturto

Ar priekšu gan es esmu iemācījusies. bet man te brālis mani lamā, ka vajag obligāti trenēties atpakaļgaitā.

Spulgacite

Man ļoti patīk paralēlā parkošanās!

Papildināts 07.09.2016 17:31:

Drīz man beigsies regulārā braukšana. Pēc pusotras nedēļas atgriezīšos darbā, kas tepat pie mājām. Mašīnu izmantošu praktiski nedēļas nogalēs.

black sand

Man kaut ka neiet ar to paralēlo un ar paralēlo ar riteņiem uz ietves ne tik.
No otras puses es to tik knapi trīs reizes kopš noliku tiesības esmu darījusi.
Ar priekšu un atpakaļgaitā iet tiri labi,cenšoties izvairīties no paralēlas musu piebaztaja pagalma esmu ielīdusi tadas vietas,ka reiz pat pa blakussēdētāja vietu līdu ārā. Faktiski vaina pat nav nemācēšana paralēli parkoties bet tajā ka bail kadu noskrāpēt un nevēlēšanās aizšķērsot brauktuvi pa kuru ļoti intensīvi braukā mašīnas bet tur es,parkojos leeeennnāāāmm!

Predatore

deleyla
tu ko, vēl ņemies?

Papildināts 07.09.2016 22:19:

Parkošanās ieiesies. Īpaši, kad būs gadījumi kad neviens neredz un varēs ņemties uz nebēdu. Tikko jāsteidzas - tā nesanāca agrāk Vēl arvien riebjas paralēli parkoties kreisajā pusē. Māku, bet besī Bet tā iegājās visilgāk, jo reti vajadzēja.

Marksa

Es arii censos noparkoties.kur to ir ertak izdarit un atlauts..paralela iet labi.ar purninu arii oki.bet atpakalgaita klibo.jo projam

deleyla

Predatore sen jau noliku

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

minc1980

ar paralēlo ar riteņiem uz ietves ne tik.
black sand
es tādā vietā vispār neparkojos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089