Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

kriksis49
Man jau arī tāpat kā tev sanāca. Es no tā secinu, ka galvenais traucēklis ir satraukums CSDD eksāmenā. Jo uz beigām man pat instruktirs teica, ka iešot runāt par mani uz CSDD, ka es labi vadu.

Dzīvesveids

Cik tagad maksā viena nodarbība? Un cik ir obligātais minimums?

Dzīvesveids
25-40,50€ par 1,5h nodarbību; ir arī variants 25€ par 1h nodarbību.

Obligātais nodarbību skaits: 20 (katra 45 min.). Vairumā autoskolu ir 1,5h nodarbība (tad obligātās nodarbības būs 10).

FirstAustria

Bzzbzz
Opā, mazliet aplauzi mani.

Man obligātais bija 10x pa 1h.

FirstAustria
Ja esi vairāk braukusi, tad jau ir ok. CSDD sistēmā autoskolai jāatzīmē, ka esi braukusi vismaz tās 20x45min. Pretējā gadījumā netiksi uz CSDD eksāmenu. Tev visas nodarbības tikai 1 h garas?

Papildināts 12.04.2021 21:09:

FirstAustria

Var saskaitīt kopējo braukšanas nodarbību skaitu. Tā sapratu, ka esi braukusi vairāk par 10h.

FirstAustria

Tev visas nodarbības tikai 1 h garas?
Jā. visas. Bet skaidrs, esmu braukusi vairāk un braukšu vēl , tā kā kopsummā viss ir kartibā, paldies.

FirstAustria
Man labāk patīk 1,5h nodarbības. Instruktors nebrēc par katru kłūdu? Varbūt ir stresa pilnas nodarbības, tāpēc nepamani zīmes?

FirstAustria

Bzzbzz
Nē, instruktors man gana jauks yn mierīgs, tā zīmju neoamanīšana tikai mana neuzmanība, kā jau te minēja, ka esmu vēl pārāk sakoncentrējusies uz ātruma pārslēgšanu. Brīžiem aizmirstas, uz kuru pusi ir, piemēram, otrais ātrums un es tad uzmetu aci uz kloķi

Muriite

Nu ko, esmu nolēmusi atkal mēģināt iegūt autovadītājas tiesības būs jau kāda 4. reize (pēdējaiz iedvesmas uzrāviens braukt - pirms 3,5 gadiem). Līdz šim, šķiet, zemapziņā sabotēju sevi (baidījos) un apstākļi un labi iemesli sagadījās tādi, ka tā arī netiku līdz beigām. Braukt it kā pat protu, bet pietrūkst kaut kā.

Kad braucu, ja runa ir par noteikumiem (kā pareizi katrā vietā jānogriežas, no kuras pozīcijas tas vai šitais), vairāk paļaujos uz praktisko telpisko pieredzi. Galvā šaujas 10 varianti, kā esmu rīkojusies konkrētā situācijā un ja esmu iepriekš izdarījusi nepareizi, es ļoti iespējams atkal izdarīšu tieši tāpat nepareizi, jo atceros "kā es jau reiz darīju" nevis "kā bija nepareizi/pareizi". Līdz ar to svarīgi ir lai tagad braukšanā instruktors palīdz uzreiz izdarīt pareizi (nevis ļauj kļūdīties un tad pasaka, kā bija pareizi), jo līdz šim man bieži bijis tā, ka atmiņa aizsitas ar "nepareizajiem variantiem" un tad tas rada vēl vairāk apjukumu. Analīze novērtēt citus satiksmes dalībniekus ad hoc uz vietas strādā +-ok. Arī mehāniskā kārba problēmas nesagādā.

Šobrīd uzrunā, ka teorijas kurss attālināti, vieglāk būtu to apvienot ar bērniem un darbu. Lielais jautājums - kurā autoskolā? Laika intervālā "pēdējie 15 gadi", esmu bijusi Mustangā, Gross, Credo/Autoprieks - kurš viņus vairs atceras. Par nevienu sajūsmā bijusi neesmu, ne par teoriju, ne braukšanu, bet nav arī mirstama vaina, beigās tāpat jau mācos pati un paļaujos uz sevi. Instruktori ir bijuši gan augstprātīgi, seksistiski un ciniski komentējoši, vairums virs 40-50g veci. Pēdējāis tāds jauks un iejūtīgs, nekritizējošs, teikšu, ka pārāk mierīgs (neko neaizrādīja bet arī vairs neiemācīja), kurš braukšanas nodarbībās burtiski aizmieg (jā, viņš aizmiga vismaz 2x). Gribas kaut ko citu. Laikam meklēju instruktoru mana vecuma (30-35) (jo tiem varbūt mazāks tas vecuma cinisms un uzbraucieni) un ne-miegainu.

Šobrīd skatos uz DBS, Presto - tajās nav būts vēl. Nevaru izlemt. Kādi Centra autoskolā instruktori? Lasīju pāris lapas atpakaļ, ka dažas tur gāja. Kur braukšanai sākuma vieta?

Pēdējās izmaiņas: Muriite, 04.05.2021 13:01.

Muriite
Ja DBS, tad pie jaunajiem puišiem, jo viņi ir iecietīgi, labi māca un nepazemo apmācāmos. Daži (ne visi) ar sirmām galvām ir visai šerpi.

Es ieteiktu pameklēt šajā portālā redzēto Motoguru lv. Iemācīs dinamiski braukt un daudzus knifus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089