Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

Zeva

Ir ir jābrauc un ar katru nākamo reizi jutīsies labāk.

Es kā noliku ( gandtīz divi gadi atpakaļ - arprāts ) tā braucu katru dienu ( nu gandrīz )

Labdien!

Man tāda problēma - tiesības ir 5 gadus, bet tā arī nebija īsti sanācis braukt šo laiku. Nu ir savs auto, bet piesēžoties pie stūres ir nenormālai stress un bailes. Gribētu mēģināt pārvarēt to ar instruktora palīdzību - varbūt varat ieteikt foršu instruktoru Rīgā (mierīgu, saprotošu) - bet tikai uz automātiskās kārbas.

Atradu tādu centra autoskolu - tur instruktors Andrejs māca ar auto, kāds man ir. Varbūt ir atsauksmes par šo instruktoru?

vinnce
Cāļpastā vēstulīte. Ne par šo instruktoru, bet varbūt noder.

Sveiki! Atradu bagātīgu info resursu. Youtube: Денис Чесноков Otodrivers. Derēs tiem, kuri saprot krievu val. Manuprāt ļoti labi skaidrojumi gan par parkošanos (dažādi varianti), gan par to, kā saprast auto gabarītus (tik vienkārši, bet, kādēļ to nestāsta autoskolā???), un vēl daudz, daudz info.

Peleka

Narcise30
Presto ir blakus, bet par Presto esmu dzirdējusi, ka ļoti grūts skolas teorijas exāmens.

Kadā zinā gruts? daudz jautajumu?

vinnce
Tagad gan ir vēstulīte cp.

bbembija

Man bija pirmā braukšana ar automātu un es uztaisīju avāriju vienkārši griežoties no vienvirziena ielas pa kreisi ieskrienot stāvošas mašīnas pakaļā. Instruktors saka ka nenoreaģēja pats. Es ne tā stūri pagriezu, par daudz. Loģiski ka saku tiesībām galu un neko man nevajas. Asaras pa gaisu visu dienu. Ko jūs darītu manā gadījumā?

Limassola

Bbembija. Atrodi kaadu, kas tevi vizinaas apkaart un par brauksanu aizmirsti. Lai uztaisiitu avaariju pirms veel ir ieguutas brauksanas tiesiibas, ir jaabuut ipashi apdaavinaatai. Un nevis tev jaaraud, bet instruktoram par sadauziito masiinu un to, ka pats ir lohs, ja nesaprot, kaads apmaacaamais blakus seezh.

FirstAustria

Limassola
Nu tu pa skarbo tagad uzbruki cilvēkam

bbembija

Limassola
Bet pirmās 40min nobraucu labi, vismaz tā teica instruktors. Pēc avārijas teica lai nesatraucos, ka tā ir viņa atbildība tomēr, ka laicīgi nenoreaģēja. Teica, ka vēl zvanīs par turmpākajām braukšanām, bet ja tā saki tad varbūt tiešām nevajag man tās tiesības?! Ar vīru arī biju pāris reizes braukusi un viss bija ok. Ehh. Pazors tiešām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089