Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

Zeva

Sveikas kā tad veicas jaunajien censoņiem iegūt apliecibu ?

Mjā, gribētos zināt, kā iet ar tiesību iegūšanu, bet izskatās, ka censoņi te reti ienāk.

Tiesību iegūšan

Papildināts 24.07.2021 01:34:

Atvainojos. Tiesību iegūšanu uzsākām abas ar meitu(17). Izskatās, ka process diezgan bremzē. Teorijas kurss iziets jau maija sākumā. Med.palīdzības. kursu piedāvāja jūlija vidū-vienu svētdienu. Meita izgāja, nokārtoja. Es netiku piedāvātajā dienā. Braukšanas laikus autoskola pagaidām nepiedāvā, cik saprotu instruktori noslogoti ar ziemas laika kursantu apmācību. Meitai bija plāns iegūt tiesības rudenī, kad paliks 18. Man pašai ar nekas nedeg..Vēl ir laiks. Gaidām, ko skola piedāvās.

Mufelis
Dīvaini jums autoskola izrīkojas. Kad mācījos, tikko teorija bija beigusies, tā autoskola uzreiz piedāvāja līgumus ar instruktoriem noslēgt. Nobraucu obligātās stundas ar autoskolas instruktoru, pēc tam pati sameklēju citu instruktoru.

Pat ja instruktori māca ziemas kursantus, kaut kā neticas, ka neviena brīva brīža nav.

lota parastā
Autoskolās laikā, kad bija aizliegtas praktiskās apmācības, notika teorijas apmācības online variantā un nereti lielās grupās. Pirms kāda laika CSDD ziņoja, ka pēc viņu aplēsēm uz braukšanas nodarbībām autoskolās kopā ir ap 9'000 kursantu rinda, uz 1. palīdzības apmācībām pat vairāk (arī tās notikušas 1:1, nevis grupā).

Trakums. Iznāk, ka man paveicās (kārtējo reizi), ka ielecu pēdējā vagonā pirms covid.

lota parastā
Kā pašai ar braukšanu? Sanāk bieži braukt vai reti? Es pašlaik braucu ar baltajām tiesībām. Skolā viss nokārtots, atlicis iet uz CSDD. Vēlreiz paldies par ieteikto instruktoru!

Papildināts 25.07.2021 12:47:

Mufelis
Ja drīkst ieteikt, es teiktu, ka ir vērts mācīties pie individuāli praktizējošiem instruktoriem. Tā būs gan ātrāk, gan lētāk mācīties. Pēc tam tad varēs braukt obligātās nodarbības autoskolā. Ja mācības no nulles, tad var ieilgt apmācību sākumposms autoskolā. Manuprāt, izdevīgāk ir jau prast pamatlietas vēl pirms autoskolas.

rabarbere

kā tad veicas jaunajien censoņiem iegūt apliecibu ?
Ok, ierakstīšu savu tiesu. Jo vienu brīdi sarunās iesaistījos. Tiesības lika meita. Nu jau pusgadu laimīga brauc. Bet nu ar to csdd braukšanas exi gāja traki, likā DAUDZ reizes (neteikšu cik ). Pēc viņas pieredzes spriežot, man ieteikums jaunajiem censoņiem - noteikti pabraukājiet ar vairākiem instruktoriem un tikai tad, kad arī, jūsuprāt, stingrākie saka, ka esi gatavs eksāmenam, ejiet uz csdd. Meita gāja pārsvarā pie viena instruktora, tas laida pa vieglo un ātri palaida arī uz csdd. CSDD ekšos vienmēr kaut kas patraucēja satiksmē vai gadījās pa kādai kļūdai un eksi nenolika. Liekas, uz tiek ekšiem staigāja kādu gadu, jo sākumā nezināja, kā tikt pie braukšanas laikiem ātrāk, tad uz pāris mēnešiem iepauzēja, jo viss jau bija apnicis. Tikai tad, kad paņēma vēl pāris nodarbības pie citiem instruktoriem (arī ārpus Rīgas) un gāja uz ex laikiem gana bieži, tad beidzot nolika. Pēdējie mēneši ietrāpījās laikā, kad braukšanas nodarbības covid dēļ tika atceltas, bet uz ex varēja iet. Tad nu vismaz 1x nedēļā bija ex. Es jau teicu, lai uztver to kā kārtējo nodarbību. Arī pa piesnigušām ielām un puteņiem 1x brauca ex laikā. Visos eksāmenos Csdd instruktori neko briesmīgi sliktu neteica, tikai iedrošināja, izskaidroja kļūdas un teica, ka tikai mazliet pietrūcis līdz pozitīvam rezultātam.

Ja jautāsiet, kāpēc nebrauca ar manu mašīnu - man automāts. Negribējās jaukt galvu ar to. Citas mašīnas tajā covid laikā bija grūti sarunāt.

Armadetta

Sveicieni! Meita vēlas iet autoskolā, rudenī paliks 18 gadi. Vai autoskolas nav ļoti noslogotas? Plāno iet septembrī.

Bzzbzz
Braucu ik pa laikam, kad vajag dēlu uz peldēšanos aizvest um tamlīdzīgi. Neesmu vēl mašīnu sev nopirkusi, braucu ar vīra darba mašīnu.

Nu jau var teikt, ka esmu izraisījusu CSN. Uzsākot braukt no stāvvietas, kur vīrs bija nolicis mašīnu, nepamanīju, ka aizmugurējie riteņi atrodas uz tāda neliela paaugstinājuma. Rezultātā, lai gan biju ieslēguso atpakaļgaitu, mašīna, atlaižot bremzi, paslīdēja uz priekšu un pieskārās priekšā stāvošai mašīnai. Tai knapi samanāms iespiedumiņš. Sāku runāt ar kaimiņu, mašinas īpašnieku, par saskaņoto paziņojumu, pienāk otrs kaimiņš, smejas un saka, ka viņš vakar tāpat paslīdējis. Tad man radās lielas šaubas par to iespiedumu, jo viņš bija augstāk par manas mašīnas bamperi, bet ko nu vairs pierādīsi. Tā arī uzrakstīju saskaņoto paziņojumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089