Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

hamster

Es pārsvara parkojos caur pakaļu, ar paralēlo sanāca labi ja pāris reizes noparkoties,

Uhhhh.....šodien CSDD braukšanas eksāmenā izgāzos tā it kā no izrga pajūga būtu kosmosa kuģī iesēdusies

Sākšu ar to, ka braucu tiešām labi, droši. Ne tikai ar instruktora "pedāļiem", bet arī ar savu mašīnu pa pilsētu (Valmiera). Figūras nekad nav sagādājušas problēmas. Bet šodien.....devos uz braukšanas eksāmenu. Protams, vakar bija jāsākās pamatīgām kakla sāpēm un iesnām, kā rezultātā galva kā spainis, bet tas jau nevar traucēt iegūt vadītāja apliecību Tad, nu lūk, mīļais CSDD dators izlozēja man superīgu inspektoru un kosmosa kuģi Audi A3 Vismaz tā man šķita, ņemot vērā elektronisko rokas bremzi un aizdedzi ar sajūgu. Izbraucu izmēģinājuma apli - nu, daudz maz ok, piešāvos pie citas mašīnas un tā, inspektors tiešām super - parunājās, pajokojās, deva padomus. Nu, labi - braucam uz figūrām. "Parkošanās" paralēli brauktuves malai - ideāli, ātri un bez sāpēm ieskaitīts. Tālāk - estakāde, figūra, kura man vienmēr ir izdevusies. Tikai ne šoreiz. Tik ļoti nepierasti bija mēģināt bez klasiskā rokas bremzes kloķa, ka vienkārši neizdevās, arī ar otro mēģinājumu nē. Trešais. kuru jau vairs neskaita, protams, aizgāja kā smērēts, bet bija jau par vēlu - eksāmens beidzies.

Nezinu, vai man vienai tā, ka es tik ļoti pierodu pie vienas mašīnas un vienas vadības sistēmas (šajā gadījumā elektroniskā rokas bremze), bet es tiešām nespēju sajust cik daudz vai maz tad man jāatlaiž un jānotur sajūgs, lai to mašīnu uzvilktu tajā uzkalniņā.

Bet pozitīvais šajā visā ir tas, ka es sapratu, ka ne visi CSDD inspektori ir roboti ar akmenscietām sejām, lai kādi nostāsti arī nebūtu dzirdēti. Puisis ļoti feini man visu pēc tam paskaidroja un ļoti motivēja nākt vēlreiz

Ajiama, man eksi ar bija etakade..nu man pat likas vieglak ar to elektronisko neka ar roku tur nemties..es dariju taa, kad nofikse rokas bremzi tad jatur sajugs un mazliet gaze jauzdod man liekas ja nesamelosu bija lidz biskin vairak ka pusotrs apgrieziens un tad jalaiz vienlaicigi lenam vala sajugs, un tad masinite pati aizbrauc! Lai veicas nakosaja reize!

Aijama zel.ka nenoliki.nakosreiz bus.Nav svarigi ar kuru reizi noliksi. Ar kuru instruktoru brauci...iesaku panemt kadu braucienu ar tadu auto.kam ir tada poga.

mincitejj
zakene
Nē, nu es jau zinu, kas par vainu tajā visā bija. Tagad zinu un arī es saprotu, ka principā tā ir vieglāk. Ieradumam liels spēks un pietrūka man tā kloķa Ja būtu varējusi mazliet patrenēties, sanāktu. Bet, tas ir no sērijas - kā būtu, ja būtu. Toties, kā jau teicu, obligātā figūra perfekti.

zakene
instruktoru vai inspektoru (eksaminatoru)?

Aijama instruktors ar kuru brauci macibu brauksanas...Gan noliksi.kur liksies..Vai pieteici nakamoreizi...

zakene
instruktors man vislabākais bet, vienu reizi laikam ar "podziņauto"vajag gan.

Nu, protams, ka nolikšu, bet, paldies par uzmundrinājumu. Jā, nakmao reizi pieteicu, bet, vesels mēnesis jāgaida.

Aijama. Ja butu laba ideja.panemt kadu.kam ir podzinauto.Vai ja kadam no pazinam,draugiem ir.izbrauc ar viniem.
Zvani uz csdd.no rita lidz plkst 10-11 iespejams bus kada vietina atbrivojusies.Un tiksi atrak uz eksamenu...

CosmoPolitan

Heijà Sen te neieskatījos.

Sarmozo

Vot vìrieši!!! Man ar vīru nepatík braukt .Saka,ka neko nekomentēs,bet KATRU reizi komentē,kad parkojos,tad sastrīdanies lìdz tam ka sàkam kliegt viens uz otru,jo es tik àtri nevaru,tad kàds tikt garàm grib un tad sàk aurot vìrs.Kaut kàds psihs es meitu uz bd nevedu ar auto tik tàpèc ka no rita tur ir mashinas abas celja puses viena piw otras un es nejegshu tur ieparkoties.Tizli bet fakts!!!

Papildināts 14.09.2016 10:07:

Vienreiz TIK tuvu noparkojos,ka vecene izlida no savas mashinas,kas bij man saanaa blakus un saaka kliegt

hamster

CosmoPolitan
Es ariī līdz dārzinām ar kājām, un tikai tad līdz auto. ( paveicās,ka dārziņš ļoti tuvu mājām). Tur jau plkst. 7:00 izbraukt ir mission impossible, vizuāli šķiet,ka vietas pietiks tikai Smart'am

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089