Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

saulaine

ina32

Cerams, būs labi! Bet vilkšanās uz 70 km/h ,, radardrošībai,, gan ir briesmīga, arī esmu izjutusi. Latvijā šie radari ir jaunums, tāpēc daži brauc tik dīvaini.

Un vispār es neprogresejot, un viņam visu laiku esot jāglābj no CSN, tad sāka, ka jaapdzen, kad sāku apdzīt, ka vajadzēja pirms tam apdzīt t.i. pirms 10mon. Labi, ka nemacijos braukt ar viņu. Laikam nekad netiktu līdz eksāmeniem.

saulaine

dita76
Es arī bieži kāpju ārā pārliecināties, vai pareizi noparkojos, bieži vajag iztaisnot mašīnu pēc atmuguriskās parkošanās. Kad parkojos uz apmales ar 2 riteņiem augšā, tad arī sanāk izkāpt un saprast, kur atrodas riteņi, jo jādomā, lai citiem mans auto netraucētu. Cerams, ar laiku būs labāk.

Papildināts 29.10.2023 21:47:

dita76
Ieteiktu vairāk braukt vienai, ja, protams, tas iespējams.

dita76
Ar vīru braukt, tās ir auzas . Viņam ir tiesības jau 30 gadus un nenoliedzani viņš brauc labi, tas tā objektīvi. Man pašai salīdzinoši 8 gadi tiesībām. Ar komentē reizēm. Reizēm pat riktīgi sakasamies. Vakar ar braucam no Salacgrīvas uz Salaspili un vienā posmā 0 un sniegs un tā kā lietus nāk lejā, brīžam krusa. Es mazliet atlaidu gāzi un braucu uz 80 a šis man sak mauc tik tev tak ziemas riepas jaunas un sāk komentēt , ka garlaicīgi braucot , ka mēs jau sen ar šādu ātrumu būtu aizbraukuši uz Ventspili. Manējais ir pārspīlēšanas karalis . Es teicu es tev izlaidīšu varēsi iet ar kājām, tad tev būs ļoti interesanti. Vispār man pret ziemas apstākļiem ir bijība.

ina32

Sveikas. Nu kā jums braucās? Man sanāk arvien labāk un labāk. Bet šoseja vēl joprojām nepatīk. Bet vislielākais prieks par meitu. Viņa man brauc labi. Izbraukta jau Smiltene , pa tumsu brauca mājās. Bija uz jubileju. Neesot arī bail braukt. Skatos un priecājos.

Meitas draudzene arī tikko nolika. Pie tam Rīgā.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

saulaine

ina32
Sveiki!

Prieks par Jums abām-jaunajām autovadītājām! Arī man sanāk labāk, jo esmu nobraukusi daudz, tad arī parkošanās šķiet vieglāka un ātrāka. Man šosejas braukšana patīk labāk kā pilsētas- kā ātrāk beidzas darbs, ir brīvdiena, tā kaut kur braucu. Pie tumsas esmu pieradusi, bet pirmajā savas braukšanas tumšajā sezonā plānoju braukt tā, lai atpakaļ lielāko laiku brauktu kaut cik gaismā.

ina32

saulaine
Visticamāk , ja man būtu sava mašina , tad brauktu vairāk. Bet tā kopumā esmu apmierināta ar sevi , vienigi parkoties negribu mājas pagalmā un uz veikalu braucu tad , kad mazāk cilvēku. Nebraucu , piemeram, darba dienas vakarā ap 17 iem.

Bet ka jau teicu - vislielākais prieks par meitu. Brauc , vadā draudzenes un jūtas komfortabli.

Un tiem kas liek tiesības - vēl joprojām novēlu nenobīties , ja nesanāk ātri. Ne visiem sanāk ātri 3- 4 mēnešos.

Papildināts 18.11.2023 06:48:

Un meitai ļoti mainijusies . Pārliecība par sevi tikai augusi. Bija tāda stresaina un neparliecināta par sevi. Tagad cits skats uz dzivi.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Es beidzot saņēmos un atkal ik pa laikam parkojos atmuguriski, nu sak iet labāk, tomēŗ a trenējas, var iemācīties labāk un vienai pasai tomeŗ labak mācīties parkoties bez citu palīdzibas. Braucu gan pareti aptuveni 2,3 x nedeļa, un kad sāksies lielais sniegs laikam pat retak. SOBRĪD pat nejūtu vajadzību braukt biežak, škiet vairs nevar aizmirst iemācīto.

Šovakar redzēju šīs sezonas pirmo aunapieri. Uz nosnigušas ielas uzdeva gāzi un paslidinājās, izslīdot uz blakus joslu un atpakaļ. Iela nebija tukša. Labi vēl, ka aunapiere uz ielas nesāka griezt saulītes. Izbrīna tādi bezatbildīgi autovadītāji.

ina32

Šorīt pa trako sniegu un puteni braucot uz darbu priecājos , ka esmu braukusi ziemā , ka man nav bail , es pat teiktu , jo diez vai es brauktu , ja nebūtu mācijusies braukt pa ziemu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089