Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

saulaine

dita76

Nevajag uztraukties, ka garāmgājējs sāk teikt, kā stūri griezt, kad skaisti nesanāk ieparkoties. Man tā ir bijis vairākkārt, bet esmu iemācījusies kaut kā pati saprast, kā jādara, tad arī mazs sniegs nav liels šķērslis. Video skatījos, tikai mācoties. Lielā sniegā nemaz neparkojos, aizbraucu citur, šoziem sanāca pastrādāt daudz ar sniega lāpstu, lai izbrauktu no mājas stāvvietas. Saņemies, trenējies, būs labi!!!

saulaine

Vispār man tas garāmgājējs palīdzēja daudz ātrāk.noparkoties. pārējie pacietīgi nepipinaja. Nu jātrenējas. Bet nu es ziemā nevarēšu saņemties . Lai gan sola kaut kad plusus, tad jau būs labāk. Taka man ar parkosanos vispār ir slikti gājis un tādēļ esmu kritusi gan skolas, gan CSDD eksos, es par daudz satraucoši no tiem , kas skats ka parkojos. Tā pat psiholoģiska problēma.

Papildināts 04.12.2023 23:29:

Un vēl man parkojoties grūtākas vietas joprojām vajag padomāt uz kuru pusi griezt stūribun izkāpt ārā un pārliecināties.

ina32

Labrīt. Man arī ar parkošanos iet visādi. Pagalmā vēl joprojām raustos braukt , meita , tā gan pagalmā parkojas , bet viņa mājas brauc pa dienu un tad tur vairāk vietas un viņai mašinite maziņa.

Es pati beidzot darbā smuki iebraucu , tagad sniegs . visu var labi redzet , jo mums tur nav apgaismojums. Es stresoju , ja kāds skatās. Tapēc pēc iespejas trenējos , braucu , izbraucu , sevi laboju vietās , kur mani neredz. Bieži sanāk likt mašinu pie skolas , kas netālu no majas. Tad nu tur pabakstos , tur gan iebraukšana ar priekšu. Tas gan ir it kā vienkārši( par ko sastridējos ar instruktoru mācoties , ka man nemacija ar priekšu braukt stāvlaukumā , jo redz tas taču esot vienkārši). Bet nu es varu teikt , ka tikai braucot viena es varu pati izdomāt ko un kā man darīt un tas , ka laiks un darīšana (pieredze) ir labākie skolotaji.

Man vakar vienigi drusku stresu uzdzina - braucu pa šauru ielu un preti brauc smagais , dabuju bez maz vai kupenā list. Jo ceļi paliek arvien šaurāki.

Papildināts 05.12.2023 05:53:

Bet vēl joprojām braucu un domāju , cik labi , ka es mācijos arī ziemā braukt un tik tagad novērtēju to , ka to man mācija jauns puisis , kas mani izdzenaja visur , pat uz augšu un uz leju pa slidenu stāvu kalnu. Ka dabuju braukt pa šaurajām ielām, ka man tagad nav gluži panika.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

saulaine

ina32
Mani šobrīd par parkošanos vairāk uztrauc tieši izmainīšanās šaurās un piesnigušās ielās, kur stāv auto. Ja Waze ieved kādā, nākamreiz tur negriežos, bet labāk pastāvu sastrēgumā. Braucot uz darbu no tādas nevaru izvairīties, jo jātiek darba stāvlaukumā, uz ielas paralēlās stāvvietas šoziem manā rajonā ir sniega un sāls krautuves ar stāvošiem, netīrītiem auto. Rīga nav šoziem draudzīga ne šoferiem, ne gājējiem. Brīvdienās biju Ogrē, Jelgavā-tur stāvvietas tīras, ar mazu sniega kārtu, prieks aizbraukt, novietot auto bez uztraukuma.

dita76

Man ar parkošanos mācoties gāja ļoti slikti, jo tik daudzos eksāmenos tās dēļ izkritu, gan jau Tev bija labāk... Pirmais gads ir grūts, tas jāiztur, tad būs vieglāk. Galvenais atrast vietu, kur mācīties, kur maz cilvēku, un arī pa ziemu noteikti jānostiprina iemaņas. Atrodi vietu, kur kaut cik tīrītas stāvvietas, un trenējies! Es darīju pērn pēc tiesību iegūšanas darīju pat tā- iepirkos nevis vienā veikalā, pat trijos-katrā pa 1-2 precēm, lai parkotos Lidl, Rimi, Maksima, protams, laikā, kad tur tukšs ap 21.00-22.00. Tad vēl paralēlā labajā un kreisajā ielas pusē, tad ar laiku stūri griezīsi, cik un kur vajag.

Šodien 2x sniedziņā izbraucu, nu jau noparkojos normāli tajā pasa vietā. Bet nu ziemā nav tik forši braukt. Aizbraucām līdz Jūrmalai, tur gan stāvvietas tīra.

saulaine

dita76

Prieks dzirdēt, ka veicas!

ina32

Sveikas. Kā visiem iet ar tiesību likšanu vai jaunajiem braucējiem ar braukšanu?

Es braucu , vakar sanācā tā pavairāk pa pilsētu braukt , daudz bedrainu vietu. Iela , kur gandriz katru dienu jabrauc uz māju, nu ļoti bedraina , jo pa ziemu vienu krustojumu aiztaisija ciet , jo taisa apli. Bet nu būtu pirms tam saremontējuši to ielu , kur gadiem bedres un kura tagad ir gandrīz galvenā.

Vakar sastresojos atkal par apdzinējiem , nu braucu es uz kādi 45 km/h , jo tikko luksofors un tulit gajeju pāreja , bet ne , vienam vajag apdzīt , beigās tapat abi stāvējām pie pārejas. Pēc tam jau aizlikās demonstratīvi uz kādiem 70 , bet tur uzreiz aplis un pa kalnu lejā. Saprotu , ka tādi nav jānem galvā , bet nu rada stresu uz ceļa.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

saulaine

ina32

Sveiki!

Turpinu braukt un gūt pieredzi. Pa pusotru gadu esmu veiksmīgi nobraukusi ap 30 000 km. Otrā ziema, kura vēl nav galā, bija grūtāka, jo sniega bija pārāk daudz un ceļa tīrītāji nespēj tikt galā ar darbu.

Rīgā bedru noteikti vairāk nekā Valmierā, drīz jau autoskolās eksāmenos un CSDD būtu jāievieš vēl prasme atbraukt bedres-skumjo ielu un ceļu realitāti. Bieži nākas pārbaudīt riepu spiedienu pēc neveiksmīgas iebraukšanas kādā, ja ir peļķes. Man labāk patīk braukt bez WAZE, jo mani tracina tas teiciens, ka uz ceļa kaut kas bīstams ik pēc pāris minūtēm.

Ja Tevi tracina apdzinēji, mani tracina tie, kas nemāk nolasīt ceļazīmes un pīpina 30 km/h zonā, ka braucu par lēnu, vai arī nebrauc ātrāk par 50 km/h tai posmā, kur 70 km/h. Bet, pie stūres sēžot, vienmēr būs dažādi noteikumu neievērotāji, kuri atļaujas neievērot to, ko maz kontrolē. Es noteikti gribētu, lai būtu vairāk policijas reidu, pārbaužu, tad sabiedrība būtu discipilinētāka.

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 16.02.2024 13:29.
Pēdējās izmaiņas: saulaine, 16.02.2024 13:30.

Es ar šodien toleranti gaidīju, kad dāma noparkosies pie veikala, viss ok, gaļa nepārvērtīsies atpakaļ cūkā pa to laiku

Papildināts 16.02.2024 17:47:

Citreiz vīrs uzburkšķ - var redzēt, sieviete noparkojusies, tad prasu - Tu gribētu, lai uz Tavu sievu šitā?

Papildināts 16.02.2024 17:50:

Bet es reāli joprojām nesaprotu, kā izbrauc jauniņie braucēji, kas dzīvo mikrorajonos starp daudzstāvenēm. Es gandrīz trieku ķēru viendien - bedres, samainīties nevar, tur šausmu filma

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089